Dziwne dźwięki znowu nękają mieszkańców USA. Sprawą zainteresowało się FBI!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mieszkańcy stanu Pensylwania, który znajduje się w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, przez ostatnie dwa miesiące, słyszą w nocy bardzo głośne gromy dźwiękowe, które brzmią podobnie do dźwięku eksplozji. Ich pochodzenie nie jest znane. To samo dzieje się też w innych stanach. Sprawą zainteresowało się już FBI.

Policja i służb ratownicze otrzymały tysiące telefonów z doniesieniami o tych dziwnych dźwiękach, ale mimo wszystkich wysiłków władz lokalnych, zidentyfikowanie źródła anomalii dotychczas nie powiodło się.

 

Tajemnicze wybuchy już od dawna budzą ludzi w nocy w różnych regionach USA. W mieście Upper Black Eddy, we wspomnianym stanie Pensylwania, wiele osób narzeka na głośny dźwięk eksplozji, która według świadków była tak donośna, że nawet świerszcze na chwilę przestały ćwierkać. Niektórzy twierdzą, że po okolicy przeszło coś w rodzaju fali uderzeniowej, w wyniku której zakołysały się drzewa. 

 

Od kwietnia w Pensylwanii oficjalnie zarejestrowano ponad 30 przypadków takich dziwnych i niewytłumaczalnych dźwięków przypominających eksplozję. Co ciekawe, wszystkie te niewyjaśnione hałasy występują tylko w okresie od 1 do 5 rano. 

 

Policja twierdzi, że dochodzenie w tej sprawie jest w toku. Geolodzy twierdzą, że zdarzenia te nie są związane z ruchem płyt tektonicznych, władze dementują plotki, że eksplozje mają  jakiś związek z kopanymi tunelami i nie są związane z prowadzonymi pracami budowlanymi.

 

Doszło już do tego, że dochodzenie w sprawie przyczyn dziwnych wydarzeń w Pensylwanii przyciągnęła FBI. Jednak nie ma do tej pory żadnych jego wyników. 

 

Może się okazać, że te dziwne dźwięki mają związek z jakimś tajnym programem amerykańskiej armii. Jak wiadomo grom dźwiękowy towarzyszy przeważnie przekraczaniu bariery dźwięku przez poruszający się samolot naddźwiękowy. W tym konkretnym przypadku jedna z hipotez zakłada, że niezwykłe eksplozje to testy napędu hipersonicznego, nad którym pracuje obecnie większość mocarstw.

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika htt

Od 20 lat badamy zjawisko

Od 20 lat badamy zjawisko dzwieku przestrzennego. Mamy sukcesy, np. potrafimy nadawac informacje w wodzie do łodzi podwodnych ale slyszalne tylko w tym jednym miejscu. To jak zapalic zarówke na ulicy ale swiatlo bylo by widoczne tylko za rogiem budynku u jednej osoby. Robi sie to za pomoca wielu mikrofonow i wielu glosnikow i przesuniec w fazie (i sporych komputerow , choc program jest prosty to musza byc bardzo szybkie)

 

zatem moze byc to poklosie komunikacji co jest dość prawdopodobne bo słyszalne tylko w pewnych rejonach. Zastanawia godzina, ale moze jest to spowodowane wlasnie tym, ze robi sie to w czasie gdy jest ciszej.

 

Oczywiscie moze byc to efekt HAARP czy WARP Wink ale nie podejmuje sie o tym rozmawiać

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Wahałem się , czy warto wam

Wahałem się , czy warto wam na ten temat rozjaśniać sytuację , ale postanowiłem w końcu coś niecoś napisać. Czemu ?. Bo nie macie nawet okrucha wiedzy o tym z czym macie do czynienia. Na początek zacznę od tego co jest po części znane. Odgłosy hukowe to zawsze objaw towarzyszący eksplozji lub implozji. Mylnie jednak interpretujecie przyczynę huku . To nie nagle zmieniające się ciśnienie wydaje ten odgłos . Ten huk (każdy ! ) to odgłos zasklepiającej się wyrwy lub wakuoli w matrycy rzeczywistości . Jest ona niewidzialnym dla oka i wszystkich instrumentów badawczych modelem rzeczywistości kontinuum - równoległą projekcją faktów kontiunuum. I to w niej odbywa się proces zmian który obserwujecie w swojej rzeczywistości , gdyż materia kontinuum jest ich sceną . Wszelkie zmiany przebiegające z prędkościa poniżej tzw. bariery dzwięku odbywają się bezgłośnie lub wydają charkterystyczne dźwięki , właściwe dla swoich żródeł dźwięku - także pochodzące z matrycy rzeczywistości  w zależności od konsystencji i ustroju zródła .Natomiast zmianom odbywającym się z prędkością przekraczajacą barierę dźwięku , towarzyszy huk (gdy zmiana jest miejscowa ) , lub grom (gdy zmiana jest rozległa). A teraz do rzeczy : Te gromy i huki o których donoszą , to objaw teleportacji stworzeń rozumnych i istot mających takie osobiste wyposażenie w naturze , które tutaj przybywają w celach interwencyjnych. Nie zobaczycie ich w żaden sposób , bo miejsce w  matrycy rzeczywistości jest dla nich tylko punktem rozwinięcia lub zwinięcia puklerza mocy (sfery o różnej średnicy ) a ich portem są kontynuanty projektów progresji linii czasowych(projekt kontynuacji dziejów) dla kontinuum naszego  świata. Ja tego nie zmyślam lecz znam w sporym zakresie dzieje, budowę i funkcjonowanie wszechrzeczy i Wszechbytu , po waszemu Uniwersum. O tych gromach i salwach hukowych pisałem już dawno , kiedy jeszcze o tym nie donoszono.Opowiadałem o tym jak byłem obserwatorem teleportacji tzw. diabłów kosmatych w zamierzchłych czasach przed założeniem tego świata na ziemiach pod władzą diabła , gdzie byłem zakładnikiem . Moja obecność tam była gwarancją i wyrazem dobrej woli Królestwa Światła , na okoliczność założenia tego świata. Cieszyłem sie tam względną wolnością i odbywałem nawet coś , co nazwalibyśmy studiami plastycznymi . Te umiejętności szeroko wykorzystałem przy umaszczaniu pierwiastków fauny i flory , które chodzą po tym świecie , a które rozpoznaję na pierwszy rzut oka.Gdy zobaczyłem jedno nagranie na filmiku , ucieszyłem się , bo mogę wam pokazać jak słychać odgłos telepeortacji kilku osobników na raz : https://youtu.be/QDn54Mk7P8A

Portret użytkownika hs100

Te dźwięki pojawiały się już

Te dźwięki pojawiały się już wcześniej w róznych częściach świata, słuchałem nagrań. Dziwne grzmoty, spadające kule świetlne, coś sporo tego ostatnio. Może wojenka w górze ale takich sił o których my nie mamy jeszcze  pojęcia i przy których Usa Rosja Chiny to tylko zabawki ?: A o co może być ta wojenka w górze ?

 

 

Portret użytkownika inzynier magister

w usa nie tylko dzwięki

w usa nie tylko dzwięki nękają Amerykanów ale i zboki nękają normalnych ludzi ! "Chrześcijańska wiara – wykluczająca akceptację „małżeństw” homoseksualnych – uzasadnia odmowę wykonania usługi na „weselną” imprezę przedstawicieli środowiska LGBT – orzekł stosunkiem głosów 7 do 2 Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych w głośnej sprawie cukiernika z Kolorado.Problemy Jacka Phillipsa rozpoczęły się w roku 2012. Wtedy cukiernik odmówił – z powodów religijnych – wykonania tortu weselnego zamówionego przez parę dwóch homoseksualnych mężczyzn z innego stanu. Planowali oni prawnie zarejestrować swój układ w innej części Stanów Zjednoczonych, w której istniała wtedy taka możliwość. Chcieli jednak, by tort powstał właśnie w Kolorado.W odpowiedzi na odmowę Phillipsa para dwóch homoseksualnych mężczyzn oskarżyła go o „dyskryminację”. Rację „tęczowym” przyznała Komisja Praw Obywatelskich. W końcu jednak sprawa trafiła do Sądu Najwyższego USA."

https://www.pch24.pl/wazny-wyrok-sadu-najwyzszego-usa--cukiernik-mial-prawo-odmowic-upieczenia-toru-na-homowesele,60733,i.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ten cukierenik postąpił

Ten cukierenik postąpił nierozsądnie . Powinien był wykonać zamówienie ale do środka tortu powinien zapakować kupę. Gdyby go nękano z tego powodu , mógłby się bronić argumentem ,że było to życzenie dla nowożeńców , aby szybko spłodzili owoc swojego związku.

Portret użytkownika Medium

I żaden cymbał nie nagrał

I żaden cymbał nie nagrał tych dźwięków??! W dwóch filmach na okrągło tylko relacje.

Co do komentarzy władz, to czy po poprzedniej serii takich dźwięków padły jakieś wyjaśnienia?

Osobiście nie słyszałam o żadnych oficjalnych komunikatach. Tak więc i teraz na pewno będzie podobnie.

Tylko później gdzie niegdzie ktoś dobrze poinformowany 'puści farbę' o sekretnych akcjach służb specjalnych, które wybijają niedobitki kabalistycznych laboratoriów.

Skomentuj