Dziwne dźwięki w Wielkiej Brytanii spowodowane przez drapacz chmur?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mieszkańcy Manchesteru od jakiegoś czasu narzekali na dziwne dźwięki, które daje się słyszeć o różnych godzinach. Początkowo sprawa wydawała się bardzo tajemnicza, ale z czasem stało się jasne co powoduje te niezwykłe odgłosy.

 

Jakiś czas temu na całej kuli ziemskiej dochodziło do licznych przypadków występowania tak zwanych dziwnych dźwięków. Przeważnie były to jakieś głośne wibracje o niskich częstotliwościach. Przypuszczano, że przynajmniej cześć z nich mogła być pochodzenia przemysłowego. Wygląda na to, że właśnie z takim przypadkiem mamy do czynienia w Manchesterze.

 

Wszystko wskazuje na to, że te dziwne dźwięki są w tym przypadku emitowane przez wieżowiec Beetham Tower. Odpowiada za to prawdopodobnie wiatr, który wywołuje rezonans budowli skutkujący niezwykłym odgłosem. Mieszkańcy okolic budynku zdołali wykonać nawet nagranie, które zdaje się potwierdzać, że dziwaczny hałas jest słyszalny właśnie ze strony feralnego budynku.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Afgan

Te dzwieńki to puls wysyłany

Te dzwieńki to puls wysyłany przez podziemne bazy obcych upadłych w celu rozstrajania ludzkiego bio pola. Jest to tzw technologia "trąby" jeszcze z czasów Atlantydy. Mieszkańcy Jerycha, Sodomy Gomory mogli by coś więcej na ten temat powiedzieć, ale ich już nie ma.
Przypoiminam, że ziemia znalazła się w upragnionym cyklu aktyuwacji gwiezdnych co powoduje, że Ziemia nasycając się wyższymi wibracjami pozwala nasycać się nimi ludziom. To jes słynne przebudzeni. Dochodzi do aktywacji uśpionego kodu DNA.
Niskie częstotrliwości emitowane za pomocą podziemnyc baz mają za zadanie obniżać tempo drgania cząsteczek, aby ludzie dalej przebywali wamnezyjnym stanie. Wiadomo, że masa krytyczna powoduje zmiany.

Portret użytkownika Won

@Mariusz J @wow Akurat tutaj

@Mariusz J @wow
Akurat tutaj po części macie rację. Reptilianie też byli zamieszani w ten poceder, z tym że to są ZDRAJCY, którzy wyrzekli się swojej rasy i zeszmacili się w każdym aspekcie, albo uważali się za tych "słusznych" Reptilian. Tak się składa, że podczas inwazji owej wymienionej przeze mnie zgrai na Ziemię, zdrajcy stanowili 25% populaji Reptilian (później przez tysiące lat namnożyli się do horrendalnych ilości liczonej wręcz w trylionach) i stanęli przeciwko swojej rasie po stronie najeźdźców. Oni nie przejmowali się tym, że zrobią ze swojej planety taki syf i więzienie, w dodatku zamknięte w kokonie czasoprzestrzennym który tłumi duchowe moce i ogólnie osłabia. Wcześniej oczywiście przed inwazją zdrajcy robili dokładnie to samo co dziś eurokraci - propagowali masowe imigracje elohimów, legalizacje homozwiązków, nawoływanie do rozbrajania się Reptilian oraz rozmaite spiski i szmuglowanie elohimom reptiliańskich supertechnologii i tajnych danch (projekty broni, statków, pojazdów, materiałów, plany baz etc). No i mający ogromną przewagę liczebną elohimy, plejdanie, andromedanie, wspierani dodatkowo przez reptiliańskich, anielskich oraz szarackich zdrajców (u Szarych i Aniołów była ta sama sytuacja), demony-serwitory, potwory z innych wymiarów oraz  wyposażeni w nakradzione technologie od jednych i drugich ostatecznie zdewastowali Ziemię 6000 lat temu, a na układ słoneczny napchali miliony klątw, barier, syfiastych energii oraz demonów, żeby wrzucić go do obecnej gęstości i tym samym uniemożliwić rodowitym Reptilianom odbicie ich domu oraz więźniów. Ale jak się okazało wiele ras podzieliło los Reptilian, w tym rasy naprawdę supermocne i postanowiły powiedzieć dość, więc zawiązały solidny sojusz, który sprawnie i skutecznie niszczy cały ten burdel. Oczywiście reżimowe sekty psycholi będą twierdzić że jest inaczej i że to oni wygrywają, ale elohim tak właśnie mają, że wiele z nich im bardziej obrywa tym bardziej myślą że wygrywają, ale już nawet takowe sekty coraz częściej biadolą i próbują zarażać wszystkich depresją (a takie aury często ostatnio czuć).

Portret użytkownika Afgan

Twój wywód można skomentoać

Twój wywód można skomentoać jednoznacznie:
Ci co wiedzą milczą, ci co mówią gów...no wiedzą.
 
Ras upadłyh jest około 30, ich hybryd jeszcze więcej.
Reptylianie to tylko jedna z nich i do tego bardzo słaba.
Gorsi są Alfa Centauri, Nekronomici Andromie, no i Drakoni.
Przypominam, że Elohim dzelą się na :
Annu-Elohim stworzycile Annunakich i Metatornicznego systemu śmierci.
 
Elohei-Elohim należacym do stowarzyszenia wolnych światów, ligi opiekunów ludzkości, są członkami Szmaragdowego Przymierza.
 
Poczytaj tłumaczenia płyt CDT Szmaragdowego Prymierza a potem się wypowadaj.
 
Dzekuję, pozdrawiam
 

Portret użytkownika Won

No to chyba tylko ty guNWO

No to chyba tylko ty guNWO wiesz skoro wparowujesz tutaj taki nabormuszony i obrażony na cały świat i piszesz głupoty Biggrin W owym temacie został poruszony temat dźwięków i światów równoległych, więc owy temat pozwoliłem sobie rozwinąć i naprostować niedomówienia. Co zresztą widzę że wyraźnie wprawiło cię w niemałe zakłopotanie i nabormuszenie Smile A to znaczy że prawda zabolała Smile
Ha ha ha elohim i wolne światy? :D No litości. Chcesz to moge wkleić tutaj cały artykuł mojego kolegi o nich, który niewiarygodnie trafnie i wyczerpująco ich opisuje. Zresztą sam sobie właśnie zaprzeczasz, piszesz o anno-elohimach jako upadłych a potem o elohimach jako tych niby dobrych. Sam chyba nie wiesz co piszesz. A to szmaragdowe przymierze to i tak już zostało dawno zniszczone za powody które wymieniłem wcześniej czyli za to co jest sensem istnienia elohimów czyli maksymalne możliwe uprzykrzanie życia sobie i innym w imię "boga i bezwarunkowej miłości". I nie muszę czytać żadnych płyt bo mam swoje źródła informacji. O 30 upadłych rasach też wiem oraz o ich hybrydach których jest a raczej było około 2000 rodzajów. I wszystkie głupie, słabe i ogólnie chu.... chuchrowate Smile
PS: Twój nick wskazuje troche że lubisz kozy albo ISIS... obym się mylił Smile
 

Portret użytkownika wow

Won, napisz coś więcej bo mam

Won, napisz coś więcej bo mam lekki niedosyt odnośnie informacji o rasie reptilian z tego co czytałem nie wynika by byli lepsi od tej całej wymienionej przez Ciebie zgrai. No i napisz także skad czerpiesz swoja wiedze w temacie.

Portret użytkownika Mariusz Jędrzejowski

Najprawdopodobniej te

Najprawdopodobniej te dźwięki, jak sobie przypominam z tekstów czanelingów, to sa odgłosy zderzających sie rzeczywistości równoległych. One będą zdarzac się coraz częściej ponieważ w miarę do zbliząnia się końca cyklu Majów, te rzeczywistości będą łączyć się ze sobą. Warto przypomniec że cykl Majó nie skończył się. Został źle obliczony i jest opóźnienie kilka lat. Przy końcu cyklu Majów, który powtarza się co około 300 000 lat, następuje "odsianie ziarna od plew", o czym mówił Jezus, i dusze który przeszły przez wszystkie lekcje sa przemieszzcane do wyższej rzeczywistości pozostawiajac tutaj swoje ciała. Zmiana w przyrodzie będa się intensyfikować i być może już w przyszłym roku zauważymy przełomowe wydarzenia zarówno społeczno-polityczne jak i w postaci nadzwyczajnych zjawisk.

Strony

Skomentuj