Dziwne dźwięki w okolicy Omska w Rosji

Kategorie: 

Nie ustają doniesienia o niezidentyfikowanych odgłosach niepokojących mieszkańców USA i Rosji. Oto kolejne takie nagranie przedstawiające dziwny szum słyszany w oddali. Brzmi to jak ryk startującego samolotu.

 

Oczywiście odgłos najlepiej jest słuchać za pomocą jakichś słuchawek. Według opisu autora odgłosy zostały nagrane 9 grudnia 2012 roku w godzinach wieczornych. Całe zjawisko trwało około 10 minut a szum dochodził spoza miasta. Wśród prób racjonalnego wyjaśnienia tego odgłosu przeważają opinie, że był to hałas pochodzenia przemysłowego.

Podejrzenie padło na upust pary z wieży ciśnień. Oprócz tego pojawiła się sugestia, że mogą to być odgłosy koparek sprzątających śnieg. Inni jednak twierdzą, że to nie jest łatwe do wyjaśnienia, bo podobne odgłosy słychać było już od 3 dni.

 

Źródłohttp://www.youtube.com/watch?v=WAQEo3eSvug&feature=player_embedded

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inxblee123

U mnie w Wejherowie

U mnie w Wejherowie (woj.Pomorskie) nic nie było słychać. Tak samo w Afryce itd. Jednak kiedy byłem w Gniewinie (niedaleko Wejherowa) usłyszałem buczenie o niskim tonie, jakby ktoś ciął żelazo. Dzieci zaczęły płakać a ludzie wychodzić na balkony... Na początku była mowa o jakiś testach jądrowych... uranowych... jednak później wszystko spadło na H.A.A.R.P...

Portret użytkownika elvis_nie_zyje

U mnie wczoraj w mieście o 7

U mnie wczoraj w mieście o 7 rano było słychać DOSŁOWNIE TEN SAM DŹWIĘK. Nagrałem krótki filmik, na tym z Rosji może wyraźniej słychać, ale to samo nagrałem i też trwało ok. 10 minut. Też przypominało samolot, ale jednak gdy słyszysz samolot to dźwięk się zmienia, a u mnie było słychać głośno niemal jednostajny szum jak ten w Omsku. Wydawało mi się, że dźwięk dochodzi od wschodniego horyzontu, jednak jego źródło jest ponad nim. Co ciekawe, dźwięk w pewnym momencie zniknął natychmiast, bez jakiegoś stopniowego wyciszenia.

http://www.youtube.com/watch?v=qsnzJu2sLAE

Portret użytkownika mrocznapszczola

A to bardzo ciekawe.... W

A to bardzo ciekawe....
W okolicach stycznia informowałem portal "zmianynaziemi" o podobnych odglosach we Wroclawiu - zlano mnie totalnie... (pomimo przesłania dwóch materiałów video - można obejrzeć na y o u t u b e).
Ale jak pojawiły się prawie identyczne odgłosy w Rosji - to "news" na pierwszą stronę...

Portret użytkownika Kolon

99% wieża ciśnień, mieszkam

99% wieża ciśnień, mieszkam niedaleko elektrowni (ok 5-6km)i ten sam dzwięk jest zawsze gdy spuszczają pare z chłodni. A wszelkie skrzypienia dudnienia itp a dużej sile zazwyczaj pochodzą z kopalni która też jest mniej więcej w tej samej odległości, więc te wszystkie dzwięki jakoś nie robią na mnie wrażenia Biggrin

Strony

Skomentuj