Dziwne dzwięki przed trzęsieniem ziemi w Colorado

Kategorie: 

http://www.statemaster.com/state/CO-colorado

Oto kolejny film przedstawiający dziwne dzwięki z różnych zakątków świata. Tym razem film nagrany został przed trzęsieniem ziemi w Colorado.

 

Film został dodany 22 sierpnia. Odgłos przypomina dzwięk hydraulicznego tarana bijącego pale w rzekę przed budową przęsła. Może to być też odgłos jakiegoś urządzenia do emitowania fal ELF ( Bardzo niskie częstotliwości ). Osoba dodająca ten materiał na YT kojarzy ten dźwięk z następującycm chwilę potem trzęsieniu ziemi, opisywanym kilka dni temu.

 

Dodatkowo zostaje postawione pytanie czy ma to jakiś związek z następującym tego samego dnia trzęsieniu ziemi w Virginii, które spowodowało panikę na wschodnim wybrzeżu USA oraz ewakuację kluczowych urzędów. Oto wspomniany film.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Mały
Portret użytkownika Mały

Komentarze

Ludzie od czasu, do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się i pędzi jakby nic się nie stało.

Portret użytkownika ROKO

A mnie zastanawia fakt że aż

A mnie zastanawia fakt że aż dwa statki mające dowieść zaopatrzenie dla orbitalnej stacji kosmicznej uległy wypadkom. Wygląda na to że to ma być oficjalny powód do ewakuacji załogi z orbity. Być może po to by uchronić ich przed czymś co nadchodzi, po to by wraz z rodzinami i innymi "lepszymi" schować ich w jakimś bunkrze. Jeśli więc usłyszę/ Przeczytam że ewakuują załogę z orbity to pomyślę że 26 listopada i jesień z ELE ma sens.  

Strony

Skomentuj