Dziwne dźwięki straszą mieszkańców Wielkiej Brytanii i USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od dłuższego czasu na świecie dochodzi do licznych przypadków występowania dziwnych głośnych dźwięków przypominających eksplozje.Te nagłe zjawiska potrafią spowodować pękanie domów. Co ciekawe wojsko bardzo często odcina się od tych incydentów. Zdarzenia te przeszkadzają lokalnym społecznościom w normalnym funkcjonowaniu i wzmagają psychozę. W ciągu ostatnich tygodni mieliśmy do czynienia z takimi zjawiskami w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych. 

Głośna niezidentyfikowana eksplozja była słyszana Karolinie Północnej. Większość ludzi uznało, że to wstrząs sejsmiczny i wiadomo, że to co miało miejsce nie było trzęsieniem ziemi.  Ogromna detonacja wstrząsnęła powierzchnią ziemi w południowej Charlotte, a jej pochodzenie pozostaje tajemnicą.

 

Pochodzenie dźwięku eksplozji jest nieznane. Zawsze pierwszym podejrzanym dla takich zjawisk jest nisko przelatujący samolot odrzutowy pokonujący barierę dźwięku. Jednak amerykańska armia nie potwierdza, że w czasie wystąpienia zjawiska odbywały się tam jakieś loty. 

 

Bardzo podobne zjawisko miało miejsce kilka dni temu w Wielkiej Brytanii. Mieszkańcy miejscowości Poply zostali przestraszeni głośną eksplozją, która wstrząsnęła ziemią. Przeraził ich głośny dźwięk eksplozji, która „wstrząsnęła ich domami”. Mówi się, że odgłos grzmotu lub eksplozji rozległ się około godziny 19:00 19 kwietnia. Dźwięk można było usłyszeć w odległości dziesiątek kilometrów. Przyczyna eksplozji wciąż pozostaje tajemnicą.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wczasowicze

Pewnego lat na Mierzejce

Pewnego lat na Mierzejce Wiślanej w Przebrnie obok Krynicy Morskiej też słyszałyśmy z córką takie eksplozje podziemne między 10 a 14 na plaży. Najgłośniejsze były w okolicy godziny 12. Nigdy wcześniej ani później nic takiego nie słyszałyśmy. To było straszne ale słyszalne tylko blisko ziemi.

Skomentuj