Dziwne dźwięki są ponownie słyszane na całym świecie

Kategorie: 

Źródło: Źródło: kadr z YouTube

Myli się ten kto uważa, że na świecie nie słyszy się już dziwnych niezidentyfikowanych dźwięków które są słyszane masowo od 2011 roku. Fenomen ten nieco z powszechną, ale nadal pozostaje niewyjaśniony. Poza tym obserwujemy różne formy dziwnych dźwięków. Oto przegląd najciekawszych obserwacji tego typu.

 

Dziwne dźwięki, zwane również trąbami jerychońskimi, albo trąbami apokalipsy, to przede wszystkim harmoniczne metaliczne odgłosy dobiegające z nieba. Coś podobne słyszeli mieszkańcy Chicago. Miało do tego dojść 1 sierpnia bieżącego roku.

Również w okolicach Chicago słyszano inne nietypowe źródło hałasu dobiegającego z nieba. Miało to miejsce 11 lutego 2019 roku. Świadkowie określili to jako dziwny trwający przewlekle nietypowy hałas. Jednak biorąc pod uwagę zachmurzenie na nagraniu, można uznać, że to co wydaje się dziwne mieszkańcom Chicago, to po prostu przelatujące nisko samoloty podchodzące do lądowania.

Oto kolejne nagranie, tym razem to przypadek dziwnych dźwięków rejestrowanych przez kilka tygodni na terenie Teksasu. Przypominają one niezidentyfikowane odgłosy harmoniczne notowane od kilku lat na całym świecie.

Niektóre przypadki dziwnych dźwięków przypominają strzały na poligonie, słyszane z oddali. Oto przykład z okolicy miejscowości Sanger w stanie Kalifornia. Warto nadmienić, że takie same niezwykłe efekty dźwiękowe są słyszane w okolicach Nowego Jorku, na jeziorze Seneca. Jest to niewyjaśniony fenomen słyszany tam od końca XIX wieku.

Ostatnia kategoria dziwnych dźwięków z jaką zmagają się przede wszystkim mieszkańcy Ameryki Północnej to bardzo głośne wybuchy nieznanego pochodzenia słyszane o różnych porach dnia i nocy. Są tak silne, że niekiedy drżą szyby w oknach.

Najłatwiej jest wytłumaczyć te zjawiska jako gromy dźwiękowe wywoływane przez samoloty wojskowe. Tak się jednak składa, że gdy tylko dziennikarze zaczynają pytać o to okoliczne jednostki amerykańskich sił powietrznych, to prawie zawsze wykluczają oni jakiekolwiek operację lotnicze przeprowadzane w okolicach gdzie akurat słyszano to dziwne wybuchy. Zapewne zróżnicowane pod względem typów dziwnych dźwięków jest wywoływane przez różne zjawiska je powodujące, ale cechą wspólną tych fenomenów jest to, że często brakuje dla nich racjonalnych wytłumaczeń, a te które są proponowane nie zawsze przekonują świadków.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Andrzej W

Temat ten wydawał się może

Temat ten wydawał się może ciekawy jakieś 5-6 lat temu, jednak po moich dokonanych badaniach w jego kierunku, stwierdziłem że jest to jedna wielka bardzo ale to bardzo tania sensacja. Tania, tandetna i nudna. Darcie mordy w amerykańskim stylu żeby rozpaczliwie zyskać sobie subskrybentów na Youtube albo wzdychających przerażonych fanów takich opowieści. Żadnych dziwnych dźwięków z zaświatów nigdy nie było i teraz też ich nie ma. A oto dowody:

1. Blisko 100% nagrań odtwarza te same dźwięki, w dodatku bardzo nieudolnie skopiowane z innych filmów, łącznie z odgłosami otoczenia, a nawet rozmów, a dźwięk nijak ma się do otoczenia w którym rzekomo występuje - zero echa tam gdzie powinno być lub na odwrót.

2. Jakimś dziwnym trafem zgłoszenia takich filmów płyną niemal wyłącznie z USA i Wielkiej Brytanii, czyli z krajów stricte anglosaskich, które lubują się w sensacyjności i które lubią się ciągle bać apokalipsy i ataku kosmitów (i nawet się na to przygotowują). W dodatku dźwięki pochodzą niemal wyłącznie z terenów miejskich lub z bezpośredniej bliskości przemysłu i innych działań technologicznych pochodzenia ludzkiego. Zgłoszeń dźwięków spoza USA i Wielkiej Brytanii, a tym bardziej z terenów wiejskich - NIE MA. 

3. Od 2011 roku, odkąd rzekomo te dźwięki występują tak masowo - sam ani razu ani jednego nie słyszałem. Mimo ogromnych chęci a nawet specjalnych wypraw żeby gdzieś je nagrać albo chociaż usłyszeć. Nikt z moich znajomych ani rodziny również nie słyszał niczego dziwnego przez ostatnie 8 lat.

4. Nigdy nie trafiłem na sytuację, żeby takie dźwięki słyszała jakaś duża grupa osób, żeby było setki lub tysiące świadków zdolnych potwierdzić dany dźwięk. Zawsze pojedyncze ktosie, które to tylko one słyszały i nikt więcej.

5. Coraz więcej osób wrzuca ze strachem filmy albo nagrania odgłosów całkowicie znanych i normalnych pochodzenia ludzkiego, takich jak prace budowlane, odgłosy fabryk, pociągi, samoloty, rakiety czy ćwiczenia wojskowe, pod tytułem dziwnych dźwięków z zaświatów, co tylko potwierdza dramatyczny stan wiedzy i świadomości na temat obecnego poziomu technologicznego.

6. W obecnych czasach mamy pandemię choroby rozpaczliwego zwracania na siebie uwagi, aby tylko zaistnieć. Szczególnie wśród młodych ale i nie tylko. Wrzucanie na Facebooka nagrań z porodów, zdjęć rozbitej solniczki, rozsypanego cukru, o gołych dupach i ustach zmutowanego glonojada nie wspominając. Sensacyjne doniesienia o dziwnych dźwiękach to tylko jedna z metod zwracania na siebie uwagi, porównywalna do tych co wymieniłem.

6. Nie ma żadnego naukowego potwierdzenia danych dźwięków, jak również żadne poważne media o nich nie donoszą. (No bo oczywiście wszystkie są żydowskie i w wielkim spisku).

Jeżeli ktoś nie zgadza się z tym co wypisałem, proszę merytorycznie udowodnić moje pomyłki oraz podać niezbite a przynajmniej mocne dowody na istnienie tych dźwięków.

Portret użytkownika Posejdon36

no i dlatego samoistnie nogi

no i dlatego samoistnie nogi mi skręcily i wpadłem na latarnię potem kupiłem snikersa i zniklem pojawiłem się gdy chciałem kupić tłiksa to spewnością bylo 6G bo po 5G zawijają mi się paznokcie u nóg

Portret użytkownika zdzichumichu

Dokładnie jak na pierwszym

Dokładnie jak na pierwszym nagraniu ,tydzień temu w okolicach Konina słyszałem podobne dźwięki.Dziwny pogłos i dźwięki zbliżone do elektronicznych organów.Fenomen tego zjawiska polegał na tym,że dźwięki dobiegały z każdej strony.Nie były bardzo głośne i drażniące,jednak wszechobecne.Dziwne zjawisko.Trwało to może 15 minut.Nigdy wcześniej czegoś podobnego nie słyszałem.

Portret użytkownika inzynier magister

to mogła byćakcja jakiejśrasy

to mogła byćakcja jakiejśrasy która nienawidzi białych ?

Środowiska kolorowych transseksualistów organizują antyrasistowską konferencję na Uniwersytecie w Edynburgu. Jej plan wywołał poważne obawy dotyczące uprzedzeń rasowych samych organizatorów. W efekcie rozważają oni zmianę kontrowersyjnych reguł, jakie mają obowiązywać na sympozjum.Według pierwotnej wersji białych pozbawiono możliwości zadawania pytań. Podczas konferencji biali nie uzyskają wstępu do 2 bezpiecznych stref.  Swe pytania powinni przekazać prelegentom po zakończeniu dyskusji panelowej. Organizatorzy zapewniają, że zamierzają w ten sposób wzmocnić siłę przekazu osób kolorowych.   Konferencję organizuje grupa QTPOC (Queer and trans people of colour)  – a więc kolorowi queer i transseksualiści.Uczestnicy konferencji omówią kwestię przewagi mężczyzn nad kobietami (patriarchat). Wydarzenie stanowi odpowiedź na „serię ataków przeciwko doświadczeniom i tożsamości osób transseksualnych”. Debata obejmie także problem „transfobii” w brytyjskich środowiskach feministycznych.Jak zauważa działaczka antyrasistowska Jane McColl, warto sobie wyobrazić oburzenie, do jakiego doszłoby w przypadku, gdyby to biali zorganizowali konferencję o dawaniu odporu „czarności” (ang. blackness) oraz ograniczyli dostęp do niektórych miejsc i zadawania pytań czarnoskórym – wszystko z powodu ich koloru skóry.Obawy związane z ograniczeniem swobód białych uczestników przyszłej konferencji podziela także Uniwersytet w Edynburgu. Organizatorzy sympozjum spotkali się z przedstawicielami władz uczelni, wyrażającymi obawy o zgodność wydarzenia z wartościami uczelni. W efekcie organizatorzy rozważają zmianę zasad obowiązujących podczas obrad.: http://www.pch24.pl/edynburg--organizatorzy-antyrasistowskiej-konferencji-chcieli-dyskryminowac-bialych-,71166,i.html#ixzz610HeD3fn

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj