Dziwne dźwięki powróciły. W tym roku słyszano je w 64 lokalizacjach na całym świecie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Incydenty z dziwnymi odgłosami niepokojącymi mieszkańców wielu miejsc na świecie ostatnio nasiliły się. Niezwykłe odgłosy usłyszano początkowo w 2011 roku i właściwie słyszane są do dzisiaj.

 

Oczywiście dziwne dźwięki mają swoją kategoryzację. Występują dwa rodzaje takich fenomenów. Po pierwsze są to głośne eksplozje soniczne, przypominające odgłos gromu dźwiękowego towarzyszącego pokonywaniu bariery dźwięku przez myśliwce. 

 

Sprawa jest tajemnicza, bo ostatnio słyszano to kilkukrotnie w USA. Dotknięci tym zostali mieszkańcy stanu Alabama, którzy licznie informowali służby, o bardzo głośnych odgłosach słyszanych w ciągu dnia. Zdarzenie zostało już potwierdzone przez amerykańskie organizacje, USGS a nawet NASA. Nie udało się jednak odpowiedzieć na pytanie co wywołało tą anomalię. Być może projekt tego samolotu był tajniejszy niż nam się wydawało.

Drugi rodzaj dźwięków to odgłosy harmoniczne, przypominające walcowanie blachy. Jest to dość specyficzny odgłos, a gdy dobiega z nieba, tak, że trudno powiedzieć skąd właściwie go słychać, to może wywołać silny efekt psychologiczny. Sugerowano, że to co słychać to po prostu wiatr, albo jakieś odgłosy przemysłowe. Proponowano też określenia jak "sky quakes”, czyli trzęsienia nieba. USGS nazywa tak fenomeny akustyczne wywoływane wstrząsami sejsmicznymi. 

 

Bywały też próby podawania wyjaśnień naukowych zakładających, że te niezwykłe odgłosy są wynikiem zmian w jądrze ziemi, które objawiają się w postaci fal akustyczno-grawitacyjnych. Wreszcie niektórzy eksperci twierdzili, że odpowiada za to aktywność słoneczna wywierającą presję na ziemskie pasy Van Allena.

 

Jedno jest pewne, zjawiska nadal są słyszane, pojawiają się kolejne nagrania w serwisie YouTube. Część z pewnością jest fałszerstwem, ale wiele z tych filmów to dowody na to, że dzieje się coś dziwnego, a Ziemia "krzyczy", na różne sposoby. Udawanie, że to nie występuje to jak leczenie gorączki przez zbicie termometru.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika She1986

Jezus wkrótce powróci na ten

Jezus wkrótce powróci na ten świat a wcześniej ludzkość bedzie musiała doświadczyć apokalipsy ... ponieważ żyje tak jak by Boga nie było ... świat tonie w grzechu , zło nazywamy dobrem i zaniknęło juz cos takiego jak sumienie ... Drodzy ludzie zadbajcie o swoją dusze i żywą relacje z Jezusem bo czeka nas wielka kara za nasze postępowanie ... najważniejsze jest to ze po śmierci jeżeli sie nie ogarniemy czeka piekło i to nie są bajki . Jezus jest najwspanilszą Osobą jaką można sobie tylko wymarzyć , kiedy otworzycie sie na Niego i pozwoli wam sie doświadczyć zakochacie sie w Nim tak jak ja Smile nie wiedziałam ze jest Kimś aż tak wspaniałym Lol dbajcie o swoją relacje z nim i dusze , spowiadającie sie i przyjmujcie Jezusa w Komuni bo On wkrótce przyjdzie ... i oby nie było za późno ... czy w to wierzymy czy nie to BÓG ISTNIEJE i do Niego należy ten świat i jeżeli nie zaczniemy sie nawracać to czeka niestety piekło i to na całą wieczność ... Jezus jest miłosierny i puki daje nam jeszcze szanse skorzystajmy z niej ... bo niedługo może być za późno ... czymkolwiek byśmy nie zgrzeszyli nie bójmy sie zbliżyć do Jezusa On nam wszystko wybaczy , tylko musimy porzucić grzech i prosić Boga o sile by nas strzegł przed złem . LUDZIE BLGAM OGARNIJMY SIE BO CZEKA NAS KARA , KOCHAJMY BOGA BO ON JEST TEGO WARTY , JEMU NALEŻY SIE MIŁOŚĆ I CHWAŁA BO TO NASZ STWÓRCA I ZBAWICIEL 

Portret użytkownika sławek

Widze że teorii jest mnóstwo

Widze że teorii jest mnóstwo ale mało kto bierze pod uwagę że jest to ostrzeżenie od Boga dotyczące wielkiej kary jaka spadnie na ludzkość. Kilku uznanych mistyków ostrzegało przed apokalipsą która ma niebawem nadejść, a ludzie dalej żyją jak żyją czyli bezbożnie i nie zwracają uwagę na ostrzeżenia.

Portret użytkownika glob

A czy czasem nie wywołuję

A czy czasem nie wywołuję tego system HAARP. Przecież wiadomo, że amerykanie testują ten system cały czas. Ich anteny stoją już na całym świecie. Sami do końca nie wiedzą jak nasza planeta będzie na to reagować. Może właśnie takimi dźwiękami. Nikt oficjalnie tego nie powie bo tego systemu tak jakby nie ma albo nie działa tak znacząco jak się mówi. Znaczy jest ale nie ma. Tak jak chemiczne chmury(chemtrails). Wiemy, że są ale oficjalnie ich nie ma. Chemtrails są ściśle  powiązane z HAARP. To też wiemy ale oficjalnie nic nie wiemy.

Portret użytkownika andy111

Zmrozil mnie Twoj komentarz a

Zmrozil mnie Twoj komentarz a szczegolnie slowa "w projekcji pikujacych UFO". Kilka lat temu mialem sen - UFO w ogromnej liczbie opadalo na Ziemie z drugiego Ksiezyca, ktory byl znacznie blizej niz pierwszy......i wydawal sie tak ogromny na nocnym niebie.....

Mam wrazenie, ze zaglada przyjdzie z Ksiezyca....

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Tak jak już kiedyś pisałem

Tak jak już kiedyś pisałem dźwięki pochodzą zazwyczaj z ziemi, a uściślając z baz które są pod naszymi stopami. Trwa tam istna rozbudowa, Maszyny do drążenia działają pełną parą ,jak zresztą słychać na nagraniach. Te bazy są wszędzie , w kazdym kraju. Są mniej lub bardziej kontrolowane przez ludzi.W tych podziemnych "ulach" czai się zło , które szykuje się do desantu na powierzchnię. (ciekawostka w bibli napisano 7 trąb apokalipsy. 7 trąb, 7 lat od 2011) do tego roku)

Portret użytkownika ttteis77

"Planeta X, a jej przelot

"Planeta X, a jej przelot obok planety ziemi wywoływał i wywołuje dzwieki, a chemtrails robią by nikt nic niczego nie widział, ponad chmurami. Oni zasłoną wam oczy, uciekną do bunkrów a was pozostawią w nieświadomości. Tym są wasze rządy"

Portret użytkownika MiamiVibe

Apropo dziwnych dźwięków. Od

Apropo dziwnych dźwięków. Dość niedawno pojawił się u mnie w jednym punkcie z tyłu głowy przy lewym uchu dziwny pulsujący elektroniczny dźwięk, który jest dość subtelny, ale dobrze słyszalny i raczej mi nie przeszkadza w funkcjonowaniu, jest najlepiej słyszalny gdy się kładę spać. Może ktoś się spotkał z czymś takim ? Tylko nie piszcie, że jestem opętany bo tak parsknę śmiechem, że strącę lapka z biurka Smile

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Strony

Skomentuj