Dziwne dźwięki i wibracje niepokoją mieszkańców Indii

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Dziwne dźwięki, którym towarzyszą pomruki i wibracje wydobywające się z ziemi, niepokoją mieszkańców Indii od początku zeszłego miesiąca. Rejestracje tych odgłosów, zostały zgłoszone przez setki osób, ale nikt nie jest w stanie wyjaśnić ich pochodzenia.

Wiadomo jedynie tyle, że głośne dźwięki dochodzą spod ziemi, a tuż po nich, pojawiają się wibracje bądź łagodne wstrząsy trwające od pięciu do sześciu sekund. Ponieważ zjawisko pojawia się co 2-3 dni, wiele domów zostało już uszkodzonych. Ludzie zaczynają nawet spać na zewnątrz, w obawie przed poważnym wstrząsem.


Elektrownia Kudgi NTPC jest uznawana za jedno z potencjalnych źródeł hałasu

Jednym z podejrzanych o te odgłosy jest elektrownia Kudgi NTPC i pobliski zbiornik Almatti. W zakładzie wykopuje się obecnie duży dół, który rzeczywiście może prowadzić do wstrząsów i wibracji. Jest to jedynie jedna z wersji, a jak narazie, źródło podziemnego hałasu, oficjalnie pozostaje niewyjaśnione.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Skomentuj