Dziwne chmury nad Kanadą

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/NewBrunswickWeatherCenter/posts/681795372010430

Chmury znad Alberty wywołały ożywione dyskusje w sieci. Ludzie są poruszeni. Czy to kolejny dowód na istnienie obcych? Zdjęcie zrobiono w miejscowości Airdrie (Alta). Niezwykły widok jest niezrozumiały dla wielu osób, komentujących sprawę na Facebooku.

 

Zdjęcie opublikowano na portalu pogodowym New Brunswick Weather Infocentre Météo. Widać na nim dwie chmury połączone pozornie cienką, ciągnącą się trzecią chmurą. Czytelników poproszono o wyrażanie opinii na ten temat. Okazało się, że są one bardzo różne.

 

Niektórzy są przekonani, że mamy do czynienia z „obcymi”. Inni uważają, że „Korea Północna testuje nowe pociski”. Pojawiły się także wersje o „małym meteorycie” i „narodzinach chmur”. Prawda jest jednak inna. Zdjęcie jest iluzją optyczną stworzoną na skutek kondensacji, co sprawia wrażenie, że większa chmura połączona jest z mniejszą.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochane dzieci to jest

Kochane dzieci to jest sekwencja filmowa ze Startreka kiedy paskuda z innego wymiaru czasowego chce wprowadzic czerwona materie do jadra planety. Ola Boga musimy uciekac na ksiezyc!!!!

Ratunku!!!!

 

 

Skomentuj