Dziwna teoria spiskowa. Czy pandemia koronawirusa to operacja „fałszywej flagi” związana z wdrożeniem technologii 5G?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Internet zalewa fala najróżniejszych teorii dotyczących obecnej pandemii. Co raz więcej jest spekulacji na temat ukrytego celu stojącego za jej wywołaniem  bądź ignorowaniem.

Mieszkańcy praktycznie wszystkich krajów zostali zmuszeni do kwarantanny, przeradzającej się powoli w terror sanitarny. Nie każdy jej przestrzega, ale ci, którzy tego nie robią są pociągani do odpowiedzialności karnej.

W pośpiechu opracowywana jest szczepionka, która ma zatrzymać rozprzestrzenianie się pandemii, z powodu której zakażonych zostało już ponad 220 tysięcy osób, z czego ponad 9 tysięcy już zmarło.

Pojawiają się jednak wątpliwości dotyczące tego, czym ta szczepionka będzie. W Sieci funkcjonuje teoria mówiąca o tym, że ma ona zawierać substancję, w której znajdować się będzie zdigitalizowane samoreplikujące się RNA.

Dzięki niej ma być ponoć możliwe wykorzystywanie bezprzewodowej technologii mikrofalowej fal milimetrowych telefonii komórkowej 5G o częstotliwości 60 GHz, która odpowiada wibracjom molekuł wody w naszych organizmach.

Skutkiem ataku na organizmy ludzi i zwierząt wiązkami liniowymi tego promieniowania, może być zdalne „wyłączenie” funkcji różnych organów: płuc, serca, itd.

Jeśli organizm ludzki to maszyna biochemiczna działająca na zasadzie przepływu impulsów elektrycznych w nanoskali, to tego typu promieniowanie może bardzo poważnie zakłócić pracę ludzkich narządów i wywołać śmierć na żądanie dowolnej ilości osób.

Będzie to oznaczało (jeśli to prawda), że od momentu globalnej akcji szczepienia na SARS-CoV-2, „grupa trzymająca władzę” będzie mogła w białych rękawiczkach depopulować świat, a społeczeństwo uzna, że śmierć poszczególnych osób jest naturalna, tak samo jak za naturalny uznaje się fakt istnienia nowotworów, których nikt przecież nie identyfikuje jako narzędzia ukrytego ludobójstwa.

Gdyby okazało się to prawdą, oznaczałoby to, że rządy tylko symulują demokrację i troskę o obywateli.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika rochel57

Przecież taki jest plan:

Przecież taki jest plan: wszystko ma upaść, max ludzi wyjechać, banksterzy żydowscy państwo przejmują, reszta zniewolona bez prawa jakichkolwiek zgromadzeń i decyzji, a na to miejsce mają Nas najechać żydzi ze świata, a głównie z Israela. Tysiące dostało obywatelstwo i paszporty za friko. Budują się przecież żydowskie osiedla – getta. A wszystkiego dopilnuje amerykańska armia najeźdźców, pilnująca obecnie podziemnej sieci tuneli ewakuacyjnych. Plan ewakuacji tego niby-rządu jest już dawno opracowany. Korona wirus sterowany jest przez sieć 5G. Tam gdzie jest ona maksymalnie rozbudowana, tam wirus jest najbardziej efektywny. Czyli Chiny, Włochy, Francja, Niemcy. My też mamy tego już ogrom. Sposób działania oprawców: Najpierw wszystko trzeba rozwalić, zdezorganizować, wprowadzić ogólny ferment i bałagan, zadłużyć, skorumpować, zaszantażować i wprowadzić ogólną dezinformację oraz – co bardzo istotne – społeczeństwo ogłupić, zmanipulować, zastraszyć, ubezwłasnowolnić. Ten wypracowany syf przejmują żydzi, bo to ich środowisko działania. W takim obszarze nie ma się kto przeciwstawić, ani kto walczyć, a te niby sądy musiały podpisać klauzulę posłuszeństwa i zależności od masonerii, pod groźbą śmierci. Żydzi są zajadłymi i bezwzględnymi wrogami każdego Polaka. I ten scenariusz upadku i przejęcia ostatecznego Europy się dzieje, i jest na tym etapie nieodwołalny… Chyba, że zdarzy się Cud – w co wątpię.

Portret użytkownika SurvivorMan

O taaak... To bardzo dziwna

O taaak... To bardzo dziwna teoria spiskowa...
Ostatnimi laty mam wrażenie, że teorie spiskowe zaczęły być wymyślane na poczekaniu i spisywane na kolanie ROFL
Kiedyś teorie spiskowe miały jakiekolwiek przesłanki żeby się im bliżej przyjrzeć... A nawet dowody...
A teraz? Fantasci sypią nimi z rękawa!
Teoria spiskowa ma już w tytule formę pytającą, typu: "Czy to możliwe?"... Po czym jako uzasadnienie, padają jedynie puste i nic nie warte okreslenia typu "ponoć", "podobno", "czy nie jest możliwe iż?..." Głupek
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika bonobo

lol przeciez od poczatku bylo

lol przeciez od poczatku bylo wiadome ze ta grypa to ustawka dla idiotow, sprawdzajaca na ile owce dadza sie sapedzic do kurnika. jak widac moga robic z tym motlochem co chca. Ile razy jeszcze wam to trzeba napisac? Ale jest tez tez pozytywny aspekt calego zamieszania, teraz widzicie bracia moi jakimi nadludzmi jestesmy, a kim jest to bydlo ktore pozwala na takie antyludzkie specustawy. Zrobi sie cieplo, o grypce wszyscy zapomna i bedziecie mogli jawnie gardzic tymi gnidami . 

Portret użytkownika kosmit

Hipotetycznie gdyby to miała

Hipotetycznie gdyby to miała być prawda to wirus musiałby być poważniejszy, żeby ludzie chcieli się na niego szczepić, na razie bać się bardziej można o gopodarkę niż śmiertelność tego wirusa, łączenie go z 5G jest śmieszne, są nawet teorie, że to 5G jest źrodłem wirusa, absurd, wystarczy pomyśleć, że 5G już działało wcześniej od roku w innyc miastach na świecie niż w Wuhan.

Portret użytkownika Djktos

Nie hipotetycznie nie zlapano

Nie hipotetycznie nie zlapano sprawcy rozsiania tego wirusa i jak on jest nie grozny 

to psychopata roszieje inny gorszy jeszcze raz bo jest bezkarny bedzie tak dzialal jak seryjny morderca a potem jeszcze raz. Smieszne jest to ze stloczono lud do domow a Zarabianie elity sie teraz bawia w nalepsze

Portret użytkownika Publius

Jesus, już dawno nie

Jesus, już dawno nie widziałem strony tak bardzo wypełnionej teoriami spiskowymi i science woo Język Odechciewa się być naukowcem. Wyprówasz sobie żyły z kolegami po fachu żeby dojść do prawdy, a ludzie wchodzą na taki portal (który nawet nie podaje źródeł) i łykają wszystko jak pelikany..

Portret użytkownika inzynier magister

Możliwe, że część

Możliwe, że część przepowiedni fatimskiej mówi o zarazie koronawirusa GMO i ogromnej liczbie trupów we Włoszech jakie już zalegają w wielu miejscach!  oto urywek przepowiedni !

"Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy"

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj