Dziwna epidemia zapalenia płuc wśród dzieci - zaskakujące dane z Holandii i Chin

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W ostatnich tygodniach zarówno w Chinach, jak i w Holandii zaobserwowano znaczący wzrost liczby przypadków zapalenia płuc wśród dzieci. Holenderski Instytut Badań nad Zdrowiem (NIVEL) odnotował największą epidemię tej choroby od wielu lat, wskazując na alarmujący wzrost liczby zachorowań do 80 na 100 000 dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Ten dramatyczny wzrost przewyższa nawet szczyt sezonu grypowego z 2022 roku, gdy odnotowano 60 przypadków na 100 000 dzieci w tej samej grupie wiekowej.

 

Zagadkowe jest to, że ani NIVEL, ani Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i Środowiska nie były w stanie dostarczyć wyjaśnień dotyczących tego nagłego wzrostu. Tymczasem, podobne raporty napływają z Chin, gdzie również odnotowano wzrost liczby przypadków zapalenia płuc wśród dzieci. Szpitale dziecięce w Pekinie i prowincji Liaoning zmagają się z niewystarczającą ilością miejsc dla małych pacjentów.

 

Chińskie władze poinformowały Światową Organizację Zdrowia, że epidemia nie jest spowodowana nowymi patogenami, ale znanymi wirusami sezonowymi oraz bakterią Mycoplasma pneumoniae. Co istotne, w obu krajach obserwuje się te zjawiska po zniesieniu rygorystycznych środków związanych z Covid-19. W Chinach, urzędnicy tłumaczą wzrost liczby zachorowań zwiększoną podatnością populacji na wirusy w obliczu łagodzenia restrykcji. Jednak w Holandii, gdzie środki Covid-19 zostały zniesione znacznie wcześniej, to wyjaśnienie nie znajduje zastosowania.

 

Powstaje pytanie o przejrzystość danych z Chin, gdzie niektórzy eksperci obawiają się możliwości tuszowania wczesnych etapów epidemii, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Covid-19. Brak klarownych informacji i otwartości ze strony chińskich władz wzbudza podejrzenia i niepokój na arenie międzynarodowej.

 

Zapalenie płuc jest poważną infekcją dróg oddechowych, atakującą głównie płuca i może być spowodowane przez różne patogeny, w tym wirusy, bakterie i grzyby. Objawy tej choroby obejmują kaszel, gorączkę, trudności w oddychaniu i ból w klatce piersiowej. Zapalenie płuc może być szczególnie niebezpieczne dla małych dzieci, osób starszych oraz osób z osłabionym układem odpornościowym.

 

Historia choroby sięga starożytnego Egiptu, a z biegiem czasu następował postęp w zrozumieniu i leczeniu zapalenia płuc. Szczepionki, takie jak skoniugowana szczepionka przeciw pneumokokom i szczepionka przeciw grypie, odegrały kluczową rolę w zapobieganiu tej chorobie i ograniczaniu jej wpływu na zdrowie publiczne.

 

Obecna sytuacja w Holandii i Chinach stanowi przestrogę przed zaniedbaniem monitorowania chorób infekcyjnych. Wymaga to stałej czujności ze strony władz zdrowotnych i społeczności międzynarodowej, aby zapobiec potencjalnym kryzysom zdrowotnym. Szczególnie ważne jest utrzymanie otwartego kanału komunikacji i współpracy międzynarodowej w zakresie monitorowania i reagowania na zagrożenia epidemiczne.

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika axell69

Dzisiaj kolejna  porcja 

Dzisiaj kolejna  porcja  faktów na temat tej plandemi  ,  w skrócie  piszą o tym    że  :

"Służba prasowa Rospotrebnadzora podała już wcześniej, że w Chinach obserwuje się wzrost zachorowań na zapalenie płuc, głównie wśród dzieci, głównie w Pekinie i prowincji Liaoning, a także na grypę – podała służba prasowa. Główną przyczyną zapalenia płuc jest mykoplazma, której wzrost zapadalności zaobserwowano już wcześniej – wyjaśnił oddział. Zapadalność na nią ma charakter cykliczny, a wzrosty występują co 3–7 lat.
Источник: https://rusvesna.su/news/1701463249

Więc teraz już wiecie  z czym  mamy do czynienia , każde z nas    to  wie  że gdy przychodzi mieszana pogoda  jesienno zimowa , grypy i przeziębienia   są czymś  zwyczajnym  i cyklicznym  a każde zdanie  , wyczytane w sieci ,  o tym że   mamy do czynienia z epidemią    jest kłamstwem, jest próbą  grania  na  fałszywej nucie   , pod publikę   wystraszonej części ludzkości  tego świata - tak długo jak będziecie się bać   słów  napisanych parszywą rękę    tak długo  będą ten obraz "katastrofy humanitarnej"" tworzyć  

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika syriues

Tak mi to tu śmierdzi, bo

Tak mi to tu śmierdzi, bo największym portem w Europie gdzie przypływają statki z Chin to Holandia. 

Czyli widac,ze ktoś coś znow przywiózł w kontenerze i oskarza chiny bo wojna trwa tak czy inaczej 

A tak na serio,to bill psychopata macza w tym palce wraz ze szwabem psychopata.pierdolone dziadkiem porysowana psychiką powinni ubiegać się o przymusową eutanazję. Sam bym im ja dał, a wybor w jaki sposób to byłby zapewne długotrwały, moze nawet zostałbym gorszym psychopata niż oni. 

Portret użytkownika axell69

uzupełniając  , do tych

uzupełniając  , do tych wiadomości odnoszą się  także inne  żródła  które  mają  więcej jaj niż ZnZ  i piszą wprost   - że to  jest kolejny fejk   który  ma  wpłynąć    na zastraszonych  poprzednią palandemią  i wywrzeć   jeszcze wiekszy  strach  po to  by znów udali się  do punktów skup dusz   i  ludzkiej  bezgranicznej głupoty , po kolejną dozę  zaufania do  władzy  i  medycyny 

O tym  , oczywiscie  nie poinformuje was  ani admin ani  jego  kapelan  Inschtalator  , bo nie o to  w tym chodzi  -  chodzi  w tym o to byście byli zawsze głupi  ślepi  i głusi ,  i niech tak   juz zostanie   bo durni  więcej niż rozsądnych - ten świat  jest przeludniony głupotą   ignorancją    pazernością   i   odsetkami  

cytat 

"Co prowadzi nas do listopada 2023 r.

Media już donoszą, że dziwna choroba dotyka dzieci w . . . . Chiny. 

 

Ojej, znowu Chiny. W zeszłym tygodniu rzekomo z powodu choroby układu oddechowego 7 000 osób trafiło do szpitali w Pekinie, a kolejne 13 000 do szpitali w Tianjin. Nazywają to „zespołem białych płuc”.

W przeciwieństwie do Covid-19, który dotarł do USA od grudnia do stycznia, tym razem już zgłaszają, że dziwna nowa choroba JUŻ atakuje dzieci w Ohio i Massachusetts. 

 

Kurczę, cały miesiąc wcześniej niż oszustwo związane z Covid-19 z 2019 roku.

Jak wygodnie.

Kolejna choroba układu oddechowego typu COVID-19, mająca swój początek (ponownie) w komunistycznych Chinach, która wystąpiła (ponownie) rok po kolejnych wyborach prezydenckich w USA.  Ten sam podręcznik, ludzie!

Ile czasu upłynie, zanim ponownie zażądają masek i dystansu społecznego? Ile czasu minie do ponownego „blokady”? Ile czasu minie, zanim znowu zaczną nam mówić: „W wyborach prezydenckich musimy używać kart do głosowania korespondencyjnego”?

Ten sam podręcznik co w 2019 r. Prowadzony przez tych samych ludzi, którzy ukradli wybory w 2020 r.

Budzić się. Zostałeś wrobiony w kolejną kradzież wyborczą.

Tylko tym razem dobrym pomysłem może być wyczyszczenie i załadowanie broni. Kradzież naszych wyborów jest w rzeczywistości kradzieżą naszego kraju. A ponieważ sądy i Kongres wykazały, że zwalczanie takich kradzieży w drodze pokojowego, legalnego procesu jest całkowicie bezużyteczne ze względu na ich korupcję, być może tym razem złodziei wyborów będzie trzeba powstrzymać innymi środkami."    żródło  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/they-re-using-the-covid-playbook-all-over-again-this-time-it-s-white-lung-syndrome-to-stea...

 

PS 

W Pekinie mieszka  niemal 22 miliony mieszkańców , 22 000 000   ludzi  !!   ale    zdaniem Admina   7000  zachorowań to już  plandemia ,  sami widzicie co czytacie  a pojmujecie te przekazy tak jak potraficie - moja rada    NIE DAJ SIĘ  ZWIEŚĆ  na manowce   głupoty   tym którzy pracują   dla   za szekle żyda  . Jesli twórcy tego arta  moje słowa   nie podobają się  , niech zmieni   darczyńcę  albo przestanie emitować zydowskie   kłamstwa 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika Marcin R

Brawo! Bardzo ładnie

Brawo! Bardzo ładnie podsumowałeś... Niestety kata ogłupiania społeczeństwa od najmłodszych lat... Bajki .. seriale itp.. powodują, że żyjemy w jakimś umysłowym zombielandzie....  Eh.. nie ma co liczyć, że coś się zmieni... Za dużo debilizmu jest na świecie .. 

Portret użytkownika Lommmo

Fejk to jest coś całkiem

Fejk to jest coś całkiem zmyślonego. Niestety Covid nie był fejkiem bo w gminie w promieniu nawet nie 10 km znałem 4 osoby które kipnęły na Covida we wcześniej fazie. A przecież to tylko osoby typu sąsiedzi czy mechanik i fryzjerka. Sam miałem Covida 2 krotnie , niewiem skąd ale prawdopodobnie z przesyłek. Może zamało dezynfekowałem bo raz opryskaniem denaturatem, a w Chinach norma dezynfekcji przesyłek była 4x oprysk. Za pierwszego Covida przeszedłem dość lekko bo zgodnie z tym co czytałem zagraniczne raporty kociarze mają multum przeciwciał na kocie wirusy. A 2 miesiące temu miałem Covida co sprawdzałem 3x testem antygenowym bo bym nie uwierzył że to jeszcze "chodzi" i tydzień musiałem spać przy stole bo na leżąco miałem wrażenie że zaraz się zakrztusze tak mnie bolało gardło i tak było opuchnięte. A kaszlałem jeszcze miesiąc. Jeżeli chodzi o zapalenie płuc to teoretycznie nic strasznego ale tradycyjnie masa ludzi się na to przekręcała. Za dzieciaka miałem zapalenie płuc to pamiętam do dzisiaj bo tak boki klatka piersiowa. Ewidentnie mamy do czynienia obecnie z jakimś nowym wariantem patogenu może wcale nie naturalnego. No to teraz nauczyciele w Polsce czy w Czechach gdzie strajkują , mogą zapomnieć o wymarzonych podwyżkach . Za pierwszego Covida nauczyciele już mieli zaczynać akcje strajkową to Covid im zniweczył szantaż. Teraz szkoły będą zamknięte na conajmniej 2 lata więc nauczyciele znowu nic ugrają i powinni pomyśleć o zmianie zawodu. A w ogóle po ki chuj szkoły w dobie internetu kiedy smarki 3 letnie już się znają na internecie . Szkoły ponadpodstawowe za to będą niepotrzebne z powodu masowego bezrobocia spowodowanego sztuczną inteligencją. Obecnie w wytwarzaniu sa takie technologie i to żadna tam jakas sztuczna inteligencja gdzie samo się robi I nawet małpa by ten guzik potrafiła nacisnąć i wyłączyć. Tak że przyszłość belfrów i szkół jest bez perspektyw podobnież samych obecnie dzieci.

Portret użytkownika axell69

Gdy ludzie pozbędą się

Gdy ludzie pozbędą się umiejętności  czytanie   wtedy  już nikt nie zachoruje , matka  Ziemia będzie wdzięczna   a  ojciec Słońce  zawita do waszych serc 

PS  

Zwłaszcza  , przed  nauką  umiejętności czytania  nalezy  ustrzec  latajacych  holendrów   i  chińczyków , bo jak oni się  dowiedzą tego co tu na ziemi Egipskiej się  wypisuje  to  umrą  albo  ze strachu  albo ze smiechu 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Skomentuj