Dziwna chmura zaobserwowana nad Florydą

Kategorie: 

Foto: Stephanie Nohrden

Mieszkańcy Florydy od Jacksonville do Keys , byli świadkami tajemniczego zjawiska. Na niebie pojawiła się jasna, białoniebieska chmura, która była wyraźnie widoczna na tle wieczornego nieba.

 

Pojawienie się nietypowej chmury spowodowało powstanie wielu niesamowitych teorii na jej temat. Niektórzy zaklasyfikowali to, jako UFO. Sugerowano również, że to gaz z bagien, ale tę ewentualność należy traktować z przymrużeniem oka.

Foto: Gina Benner

Za to naukowcy zaproponowali bardzo proste wyjaśnienie tego fenomenu. Dziwna chmura to pozostałość po starcie rakiety Delta IV, która wystrzelono z przylądka Canaveral. Jak twierdza specjaliści na dużej wysokości wytrąciły się kryształki w smudze po rakiecie.  Jej "elektryczny" kolor to efekt oświetlenia przez Słońce ze względu na dużą wysokość, na jakiej znalazła się chmura, tj. około 75 tysięcy metrów.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika snowden

OKOLO 40 KM NA POLNOCNY

OKOLO 40 KM NA POLNOCNY WSCHOD OD WASZYNGTONU ZNAJDUJE SIE ZAKAZANE MIASTO...FORT GEORGE G. MEADE.
NIKT OBCY NIE MOZE SIE TAM DOSTAC TZW. ,,CRYPTO CITY,, MA WLASNA DROGE DOJAZDOWA DO AUTOSTRADY , STRAZ POZARNA , POCZTE , I CIEZKO UZBROJONA POLICJE . GLOWNY BUDYNEK OTACZAJA TRZY OGRODZENIA , WEWNETRZNE I ZEWNETRZNE , WIENCZY DROT KOLCZASTY , A SRODKOWE JEST POD NAPIECIEM . CZUJNIKI RUCHU , KAMERY . WSZYSTKIE MURY I KAZDE Z LUSTRZANYCH OKIEN OSLANIA DELIKATNA MIEDZIANA SIATKA ROZPRASZAJACA FALE ELEKTROMAGNETYCZNE CZYLI TWIERDZA ZABEZPIECZONA PRZED WSZYSTKIM .
TO Z TEGO MIEJSCA AMERYKANIE INWIGILUJA CALY SWIAT , ZEBY ROBIC TO JESZCZE WYDAJNIEJ , NSA BUDUJE DRUGI FORT MEADE ! W BLUFFDALE W STANIE UTAH POWSTAJE NOWE CENTRUM 13O OOO METROW KWADRATOWYCH MAJA TAM ZOSTAC ROZMIESZCZONE SERWERY I PAMIECI MASOWE KTORYCH POJEMNOSC WYSTARCZY NA ZARCHIWIZONANIE DANYCH CALEJ LUDZKOSCI NA NAJBLIZSZE 50-70 LAT) NSA TO OBECNIE 40 OOO FUNKJONARIUSZY ....
DLA NIEDOWIARKOW - ZAPRASZAM SAMI ZOBACZCIE.

Portret użytkownika wizjer01

wtrącę się do dyskusji:D

wtrącę się do dyskusji:D jakby każdy pił alkohol to wóda kosztowała by 5zł. Na alkoholu nasze "państwo" zarabia najwięcej:D myślicie że czemu u ruskich tyle Rubli??
Napewno nie z nieba:D
Putin żyje z alkoholu:D

Trachnijmy trochę przed końcem

Strony

Skomentuj