Dziwna chmura w kształcie podkowy zaskoczyła mieszkańców stanu Nevada w USA

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Mieszkańcy Battle Mountain w Nevada wywołali prawdziwą panikę w Internecie, a wszystko z powodu dziwnego zjawiska naturalnego. Ludzie ujrzeli chmurę o niezwykłym kształcie, która wyglądała, jak podkowa.

 

Anomalię sfotografowała Christie Grimes. Obraz pojawił się na Twitterze, a potem na stronie służby meteorologicznej, wraz z następującym komentarzem: „Jedna z najrzadszych chmur, jakie kiedykolwiek widzieliśmy".

Naukowcy odkryli przyczynę powstawania chmury w dziwnej formy. Anomalia pojawiła się z powodu wznoszących się prądów wiatru, które podniosły krawędź chmury w górę. Prąd wznoszący unosi spłaszczone chmury cumulus, a wiry poziome rozwijają się z różnorakimi prędkościami wznoszenia. Rezultat jest taki, że środek wiru wysuwa się naprzód. 

 

Niektórzy użytkownicy sieci nie bardzo wierzyli w komentarz ekspertów. Ich zdaniem pojawienie się dziwnej chmury wiąże się z tajną działalnością rządu, inni sugerowali związek z chemtrails, a byli i tacy, którzy otwarcie podejrzewali wyjaśnienia paranormalne. Jedno jest pewne, niezwykła chmura szybko zyskała popularność w sieci i stała się popularnym memem.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Z kształtu chmury wnioskuję,

Z kształtu chmury wnioskuję, że to test nowego hipersonicznego drona ŁUBUDUBU-2 który prawie że zawrócił do domciu. Po wsi wieść gminna niesie, że jak tym dronom dopracują celność do 99% to będą je sprzedawać do Polski pod kryptonimem Suicide Commando 4.

Portret użytkownika Zenek ;)

Piękny GWÓŹDŹ DO TRUMNY się

Piękny GWÓŹDŹ DO TRUMNY się ukazał na amerykańskim niebie a ci że to PODKOWA......

a tak po prawdzie to ZSZYWKA jest.... używana jako element spoin w rzeczonych trumnach z amerykańskiej dykty....

a to oznacza iż ŚPIESZCIE SIĘ KOCHAĆ ten hitlerystan....

Skomentuj