Dziwna chmura nad wulkanem przestraszyła mieszkańców Indonezji

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W pobliżu wulkanu Sundoro, znajdującego się blisko indonezyjskiego miasta Wonosobo, powstała zadziwiająca chmura, która wiła się na niebie niczym wąż. Niektórzy mieszkańcy widząc tak niezwykły twór przyrody wręcz oddawali cześć dziwnej masie wijących się chmur.

 

Zadziwiająca „wężowa chmura” została zaobserwowana nad górami w Jawie Środkowej wchodzącej w skład Indonezji. Prawdopodobnie ta niezwykła chmura ma jakiś związek z aktywnością wulkaniczną.

 

Gęsta białej chmura zdawała się tworzyć podłużną wykrzywioną tubę, która mieszkańcom tropików z pewnością mogła przypominać ciało węża.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Daniel34

Spytaj drako on jest na

Spytaj drako on jest na bieżąco czeka na kałacha od Putina  a jak będzie grzeczny to i naboje dostanie i rusza taka to słowiańska krew jak to sam określił  cyt:  u moich Słowiańskich przodków , BOŻE  biedni ci Słowianie 

Skomentuj