Dzisiaj przypada 15 rocznica tragicznego tsunami z 2004 roku, w którym zginęło niemal 300 tysięcy osób

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Gdy 26 grudnia 2004 na Oceanie Indyjskim w pobliżu północnej części wyspy Sumatra należącej do Indonezji, wystąpiło potężne trzęsienie ziemi o magnitudzie oszacowanej na 8,9 stopnia w skali Richtera, nikt nie wiedział jeszcze jaką to zwiastuje tragedię. Po wszystkich wybrzeżach Oceanu Indyjskiego rozeszły się wielkie fale tsunami, które spowodowały apokaliptyczne zniszczenia i straty w ludziach.

 


Największe zniszczenia te wielkie fale wyrządziły na wybrzeżach Indii, Indonezji, Tajlandii i Sri Lanki. Fale zatopiły całkowicie nisko położone Malediwy i dotarły nawet do wybrzeża Afryki, przynosząc destrukcję od Kenii do Tanzanii. 

Największe zniszczenia tsunami z 26 grudnia uczyniły w osiedlach na wybrzeżach Indii, Indonezji i na Sri Lance.  Łączna liczba ofiar śmiertelnych wynosi około 300 tysięcy.  Wśród nich znajduje się bardzo wielu obcokrajowców spędzających święta w tropikach. 

 

W dzień potem 27 grudnia 2004 na wodach Zatoki Bengalskiej u wybrzeży Andamanów i Nikobarów (Indie) odnotowano nową serię wstrząsów około 6 stopni w skali Richtera. Rozbudzona aktywność sejsmiczna nie ustawała i 29 grudnia 2004 na wodach Zatoki Bengalskiej odnotowano kolejną serię wstrząsów powyżej 6 w skali Richtera. 

Trzęsienie ziemi o magnitudzie ponad 9 stopni w skali Richtera, było tak wielkie. że przemieściło oś Ziemi i chwilowo, minimalnie, skróciło czas trwania doby. Niesamowite obrazki z amatorskich ujęć wideo przedstawiających monstrualne fale niszczące wybrzeża i dewastujące infrastrukturę hotelową, wyryły się w pamięci światowej opinii publicznej

 

Boxing Day Tsunami, bo tak w krajach anglojęzycznych nazywane jest to katastroficzne wydarzenie, było ogólnoświatowym wstrząsem i pierwszą wielką katastrofa naturalną transmitowaną przez telewizje całego świata. Mnogość filmów nagrywanych przez turystów i ich groza robi wrażenie do dzisiaj.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika czasyostateczne

Proroctwo 123

Proroctwo 123

DEWASTACJA NADCHODZI! DEWASTACJA JEST TUTAJ!

Przekaz otrzymany przez Apostoła, Proroka Elisabeth Elijah  dnia 9 listopada 2013

 

\Users\Adam\Pictures\Pictures for Prophecies\typhoon-philippines-2013.jpg

 

Słownictwo:

JAHWEH / JAH – imie SWIETEGO BOGA OJCA w jezyku przekazanym prorokom w Biblii Swietej (Zapis fonetyczny). BÓG OJCIEC jest równiez nazwany w Biblii Swietej OJCEM (Ew. Sw. Mateusza 23:9) i OJCEM SWIETYM (Czytaj Ew. Sw. Jana 17:11). Jednakze poczatkowe Proroctwa do roku 2000 byly otrzymywane z Imionami rozpowszechnionymi wsród Chrzescijan, tzn. zapisywane po angielsku jako YHWH, YAHWEH podczas gdy prawidlowe brzmienie po angielsku powinno byc zapisane YAHUVEH/YAHVEH. W jezyku angielskim bylo uzywane równiez inne Imie wymawiane: DZEHOWA, a zapisywane jako JEHOVA, lub JEHOWA w jezyku polskim. Czyli po 2000 roku BÓG OJCIEC, SYN BOZY i DUCH SWIETY objawiaja swiatu prawdziwe Swiete Imiona, zgodne z wymowa po hebrajsku, a w polskim zapisie: JAHWEH, JAHUSZUA, RUACH HA KODESZ. 

JAHUSZUA – hebrajskie, prawdziwe Imie SWIETEGO PANA JEZUSA, SYNA BOZEGO (Zapis fonetyczny, czyli wedlug brzmienia w otrzymanych Proroctwach). Tak GO nazywano na polecenie PANA BOGA w domu, w Nazarecie i w Izraelu. Oznacza: JAH zbawia, czyli BÓG OJCIEC zbawia. 

JAHUSZUA HA MASZIJACH – to znaczy JAHUSZUA MESJASZ – tak to Imie jest wymawiane we wszystkich jezykach, ale pisownia rózni sie w zaleznosci od jezyka. Poczatkowe proroctwa do roku 2000 byly otrzymywane z imieniem Jezus Chrystus (w jezyku angielskim Jesus Christ - wymawiane „Dzizes Kraist”), które pochodzi z tlumaczenia greckiego.
Natomiast po roku 2000 prawdziwe Imie zgodne z zapisem hebrajskim – JAHUSZUA HA MASZIJACH – zostalo objawione swiatu i w tym Swietym Imieniu sa otrzymywane wszystkie dzisiejsze Proroctwa. 

ELOHIM – rzeczownik w liczbie mnogiej oznaczajacy PANA BOGA i TRÓJCE SWIETA. 

RUACH HA KODESZ – DUCH SWIETY po hebrajsku, czyli w oryginalnym jezyku Biblii Swietej (Zapis fonetyczny, czyli wedlug brzmienia). Hebrajskim okresleniem DUCHA SWIETEGO jest równiez SZIKHAINJAH CHWALY, a z wczesniejszego Proroctwa: MAMA SZIKHAINJAH CHWALY, MADROSC i MAMA MADROSC, SWIETA MATKA, KRÓLOWA NIEBIOS, IMMAJAH – jest to Imie DUCHA SWIETEGO w brzmieniu hebrajskim, które zostalo objawione prorokini Elisabeth Elijah przez DUCHA SWIETEGO.

YDS – skrót od “YAHUSHUA Demon Stompers” – sa to wierzacy oredownicy, którzy modla sie za Proroka Elisabeth Elijah i ta Misje Ostatniej Szansy.  W polskim tlumaczeniu mozna by ich nazwac Modlitewnymi Wybijaczami Demonów nalezacymi do JAHUSZUA. 

Ringmaiden, Ringbearer - Ringmaiden oznacza zarówno Panne Obwieszczajaca Slowo BOZE jako prorokini i wydajaca okrzyk tak jak w Ew. Sw. Mateusza 25:6, czyli okrzyk dla Panien czekajacych na Oblubienca, jak i Panne z pierscieniem zareczynowym Oblubienicy.  Ringbearer oznacza oslaniajacego, okrywajacego Panne Obwieszczajaca w celu ochrony.  Oba tytuły zostaly nadane Slowem Proroctwa przez JAHWEH we wczesnych Proroctwach.  

 

W lipcu 2010 roku BÓG JAHWEH powiedział również, aby dodawać następujący fragment z 2 Księgi Kronik przed każdym Proroctwem:

2 Księga Kronik 36:16
„Lecz oni drwili z posłańców BOŻYCH, pogardzali JEGO Słowami i wyszydzali JEGO Proroków, aż gniew JAHWEH na jego własny lud wzmógł się tak, iż nie było już ratunku.”

******** Proroctwo ********
 

W Proroctwie 105 JAHWEH powiedział, aby zamieścić to poniższe Słowo Wstępne w każdym Proroctwie:

"JA ostrzegłem cię dawno temu, Elisabeth, aby nie nazwać tej Misji imieniem mężczyzny ani kobiety. Zanim jeszcze powstała ta Misja, JA włożyłem to w twojego ducha, gdyż nic z tego nie zostało dokonane twoją ręką, nic z tego nie wyszło z twoich ust. To narodziło się z ust JAHWEH, to narodziło się z ust JAHUSZUA, waszego MASZIJACH, to narodziło się z ust RUACH ha KODESZ, waszej IMMAJAH. Gdyby to wyszło tylko spod twojej ręki, to dawno by już zawiodło. To dzieje się dzięki Wiatrowi SZIKAINJAH CHWAŁY, który owiewa tę Ziemię - Świętemu Wiatrowi Odnowy! To nie jest [uczynione] twoim oddechem, bo w przeciwnym razie by zawiodło." (Księga Izajasza 42:8)

Koniec Słowa Wstępnego.

Umiłowany synu, niech to nie pozostanie niezauważone. Ogłoś tę modlitwę, niech wszyscy wiedzą o modlitewnych wojownikach tej Misji, aby modlić się do MNIE za ich potrzeby w ten dzień. 

Nie patrzcie tylko na te zniszczenia, ale chwalcie MNIE, gdyż MOI Święci aniołowie pracują w nadgodzinach. 

Nie możecie pojąć cudów, które są dokonywane. Ci, (których) uważano za martwych, zostaną odnalezieni. 

Ci, którzy są w izolacji, będą ponownie połączeni ze swoimi rodzinami. 

Nie patrzcie tylko na dewastację, ale po prostu wiedzcie, że tych, których imiona są zapisane w BARANKA Księdze Życia, MOI Święci aniołowie strzegą, ochraniają i tak, niektórzy są zabrani do domu, ale nie czują bólu.

Więc Elisabeth, w tym dniu Szabatu, jak oglądasz zdjęcia, nie patrz na dewastację, bo JA jestem w burzy, jestem w huraganie, zrobię, co trzeba, gdyż MÓJ niepowstrzymany Gniew jest większy, niż można sobie wyobrazić. 

MOJE Imię bluźniono. 

Imię MOJEGO umiłowanego SYNA bluźniono. 

RUACH ha KODESZ, MÓJ Słodki, Słodki drogocenny DUCH ŚWIĘTY, tak jak mówicie, bluźniono. 

To jest tylko próbka MOJEJ furii! 

To jest tylko próbka MOJEJ furii i ostrzegam was i ostrzegam was i ostrzegam was, że dewastacja nadchodzi. 

Daję wam Proroctwo za Proroctwem i ostrzegam, że dewastacja nadchodzi. 

Czyż nie jestem JAH, który dotrzymuje Słowa? 

To jest tylko próbka. Poczekajcie, aż cały świat rozszaleje! Poczekajcie, aż wulkany wybuchną jak w reakcji łańcuchowej.

Chcecie drwić ze MNIE?

Chcecie nazywać dopuszczalnym to, co jest ”narodem Obamy”/odrazą (komentarz: angielskie wyrażenie ‘obama nation’ znaczy ‘naród Obamy’ w skrócie Barrak Obama, prezydent USA oraz jego zwolennicy, i brzmi po angielsku podobnie jak ‘abomination’ tzn. odraza), jako coś znośnego, coś do zrobienia – oni rzucają Świętość z powrotem w MOJĄ Twarz! 

Powiedziałem, że MOJE Słowo ostrzega, Proroctwo po Proroctwie. JA przepowiadałem, że dewastacja nadchodzi! 

Jakiej części nie rozumiecie? 

Ja jestem BOGIEM, który wymaga Świętości! 

Nie myślcie, że można po prostu ujść z modlitwą. 

Nie myślcie, że można po prostu powiedzieć: ‘Oj, ale Bóg jest po prostu miłością.’ 

JESTEM w tym huraganie! 

JESTEM w tej powodzi! 

JESTEM w tym tornadzie! 

JESTEM w śnieżycy! 

Jest to, więc próbka zniszczenia, które nadchodzi.

Nie wystarczy spojrzeć na dewastację, ale również skupcie się na cudach, które dokonam w tym samym czasie, ze względu na tych, którzy są Świętymi. Nawet, jeśli mieszkają na tej samej ziemi, jesteście ukryci pod osłoną MOICH skrzydeł. MOI Święci Aniołowie będą was chronić. JA zaspokoję wasze potrzeby. 

Wykorzystuję tą Misję, aby dosięgnąć Azję. 

Nie możecie sobie wyobrazić, jak wielu z nich upadło na kolana i pochyliło głowy i wyznało JAHUSZUA, jako MASZIJACH. 

Nie możecie sobie wyobrazić, jak używam tej Misji i tych wszystkich różnych języków (języki obce), a więcej jest w drodze, więc gdy dewastacja nadchodzi, wiedzą, na kogo patrzeć, wiedzą, do kogo wołać, a MOJA Ręka jest na nich i trzymam ich z miłością.

Więcej dewastacji nadchodzi!

Niech śmieje się Hollywood, niechaj Hollywood drwi – nie umkną Plagi Czarnej Wrzącej Krwi. 

To, co ja nazywam „narodem Obamy”/ odrazą (komentarz: ‘obama nation’ znaczy ‘naród Obamy’ w skrócie Barrak Obama, prezydent USA oraz jego zwolennicy, brzmi po angielsku podobnie jak ‘abomination’ tzn. odraza) – to kpina szatana, wyśmiewanie się z samego stworzenie Adama i Ewy.

Ty ostrzegałaś! 

Ludzie mówią, „Elisabeth, chcemy tego dnia nowe Proroctwo.” Co więcej można powiedzieć? 

Ile [już] lat wypowiadam przez ciebie i jak wiele języków teraz słyszy te Słowa, którymi ostrzegałem? 

Ja nie czynię nic, nic, nic bez wysłania MOICH Świętych Proroków, aby najpierw ostrzec i ostrzegałem. 

JA nie tylko ostrzegam Stany Zjednoczone, JA ostrzegam świat!

JA jestem JAHWEH i nie będę wyśmiewany! 

Jestem STWÓRCĄ wszystkiego, a to jest tylko próbka.

Upadnijcie na twarze przede MNA, zanim nie będzie za późno!

Zaakceptujcie MEGO SYNA JAHUSZUA, jako swojego PANA, BOGA i ZBAWICIELA, zanim będzie za późno! 

Żałujcie za swoje grzechy [i nawróćcie się z grzesznej drogi] tego dnia, zanim będzie za późno! 

Dziękujcie MI teraz za jedzenie, bo w przeciwnym razie zabiorę je. 

Dziękujcie MI za mieszkania, bo inaczej zabiorę je. 

Dziękujcie MI za wasze rodziny, zanim je zabiorę. 

Bądźcie MI wdzięczni. JESTEM zmęczony niewdzięcznością tego świata. 

Nawet ci, którzy twierdzą, że są MOIMI – JA jestem znużony waszą niewdzięcznością, waszymi skargami. 

Przestańcie koncentrować się na tym, czego nie daję, gdyż na to nie jest jeszcze wyznaczony czas. Zamiast tego skupcie się na tym, czym jest MOJA Miłość i jak JA was błogosławię. 

Ponieważ zniszczenie nadchodzi, jakiego ten świat nie widział, a jest to tylko próbka! 

Robię to, aby wstrząsnąć światem, aby wstrząsnąć wami, żeby was obudzić! 

Wasz STWÓRCA kocha was tak bardzo. 

Wstrząsam wami, żeby was obudzić i korzystam z trzęsień ziemi, używam huragany, używam tornada, używam powodzie, używam zamiecie śnieżne, używam susze, i nawet używam choroby tak, abyście wołali do MNIE.

Więc płaczcie i lamentujcie z powodu zniszczenia, które widzicie w Azji, i teraz na Filipinach, gdyż Azja poznała tę dewastację wcześniej. Ale również, kiedy płaczecie i smucicie się, wychwalajcie MNIE pośród tych burz, gdyż ci, którzy są MOIMI są w MOICH dłoniach; ci, którzy należą do JAHUSZUA są w JEGO dłoni.

Zatem kontynuuj ostrzeganie. 

Gdy zdecyduję, to dalej przemówię. I ponownie wystaw to Proroctwo dla wszystkich do oglądania. 

JA już przepowiedziałem, że zniszczenie nadchodzi. Zamierzam wstrząsnąć wszystko, co może być wstrząśnięte, każdym fundamentem w sposób, którego nie możecie pojąć. 

Po prostu upewnijcie się, że wasz dom nie jest na ruchomym piasku, ale jest zbudowany na solidnej skale, na JAHUSZUA waszym MASZIJACH, MOIM Jednorodzonym SYNU, waszą jedyną nadzieją na Zbawienie.

Już nie będę więcej wyśmiewany. 

Ostrzegałem was. Mówiłem wam, że MOJA furia tylko rośnie w siłę za każdym razem, gdy się opóźnia! 

Oblubienica JAHUSZUA woła codziennie, ‘Kiedy przybędziesz?’ 

Najpierw dewastacja i jest to tylko próbka. 

Więc śmiało, dalej drażnijcie MNIE swoimi prawami homoseksualizmu. Śmiało, dalej mordujcie dzieci w łonie matki. 

To jest po prostu próba dewastacji.

Ty, który myślisz, że jesteś tak bogaty i pobożny, Kanye West, który nazywasz siebie Jezusem… dewastacja nadchodzi; ty, który promujesz bezbożność, pornografię, najbardziej perwersyjne akty seksualne aż do bestialstwa, możesz mieć pewność tego, że dewastacja nadchodzi! Nie będziesz się już dłużej wyśmiewać. 

Śmiało, zatwierdzajcie swoje prawa tej ziemi, ale płacicie cenę, a to jest tylko próbka. 

Poczekajcie, aż zobaczycie, co nadejdzie z nieba!

Poczekajcie, aż zobaczycie na niebie nadchodzące to, z czego kpicie. 

Możecie być pewni tego, JA jestem JAHWEH, jestem STWÓRCĄ, i JA nie będę wyśmiewany bez poważnych konsekwencji! 

Chcecie być MOIMI wrogami, oj wy bogaci i sławni z Hollywood? Pokażę wam wroga. 

Śmieję się i szydzę z was, was z waszymi złotymi ubikacjami. JA spłuczę was do kanalizacji, was, którzy zbieracie złoto i gromadzicie swoje skarby i budujecie swoje podziemne bunkry. 

Scjentolodzy (śmiech) JA śmieję się z was!

Dewastacja nadchodzi! 

Myślicie, że nie można was dotknąć? Nie macie pojęcia, co MAM dla was przygotowane!

Ale chcę, aby zachęcić, jeśli wasz dom jest zbudowany na solidnej skale, a nie na ruchomym piasku, jeśli waszą Kotwicą jest JAHUSZUA MASZIJACH i żyjecie każdego dnia, aby MNIE zadowolić, jeśli JA i MÓJ SYN i TA słodka RUACH ha KODESZ są pierwszymi Miłościami waszego życia, oj MOI kochani, nie macie się czego obawiać, wasz TATA jest tutaj. Jeśli trzymacie się standardu świętości i wypowiadacie się przeciwko bezbożności, nie macie się czego obawiać, bo wasz TATUŚ JAH jest tutaj. 

Jeśli jesteście chętni, aby być nienawidzonymi ze względu na Imię MEGO SYNA JAHUSZUA i jesteście prześladowani i wyzywani wszelkiego rodzaju przezwiskami, bądźcie pewni, wasz TATUŚ JAH jest tutaj. 

JA widzę wszystko.

JA wiem wszystko. 

JA słyszę wszystko. 

Widzę każdą spadającą łzę, są one tak cenne dla MNIE, są we flakonikach wysadzanych klejnotami w Niebie. I kiedy wrócicie do domu, wszystkie razy, kiedy wydawało się wam, że jesteście sami i, że nie słyszałem waszego płakania, będę pokazywać wam te flakoniki; zamierzam otworzyć je i wy poznacie wychodzący słodki zapach, i będziecie pamiętać, że JA byłem tam cały czas. 

Albowiem, kiedy płaczecie przez wzgląd na prawość, podobnie jak teraz MÓJ prorok [komentarz: Elisabeth płacze jak JAH przemawia przez nią], te łzy są umieszczane we flakoniki i każdy klejnot jest inny, bo tylko JA wiem, jaką cenę płacicie, ale nie rezygnujcie, nie odchodźcie, bo wielkie, wielkie, wielkie są wasze nagrody, które czekają na was w Niebie, a gdy wasza praca na tej Ziemi będzie skończona, powitam was i powiem: "Dobrze wykonana praca."

Kocham wystarczająco, aby ostrzec i robiłem to przez wiele lat. 

Czytajcie Pismo Święte! 

JA jestem ten sam JAHWEH, który zarówno błogosławi jak i przeklina, rani i leczy. (Ksiega Powt. Prawa 32:39) 

JA jestem ten sam JAHWEH, który wskrzesza umarłych. 

JA jestem ten sam JAHWEH, który daje albo Wyrok albo Zbawienie. 

JA nie zmieniłem się. MÓJ SYNA JAHUSZUA nie zmienił się. 

Słodka RUACH ha KODESZ nie zmieniła się. DUCH ŚWIĘTY przekonuje. 

To jest wasz wybór, czy będziecie posłusznymi, bo MY, TRÓJCA ŚWIĘTA, nie zmieniliśmy się.

 

***** Koniec Proroctwa *****

 

 

 

 
 

Komentarz Elisabeth:

To słowo wyszło dzisiaj w Szabat po tym, jak ja z moim ukochanym i obudziliśmy się. Zanim jeszcze jedliśmy, on przyszedł i powiedział: "Jakie wersety z Pisma na dziś"? Ze względu na mój telefon [nowy telefon z kartą chipową], to ma on różne aplikacje Biblii, które się ukazują, i tak zwykle spędzamy trochę czasu, aby zobaczyć to, co mówi Biblia, ale przedtem zobaczyłam, że mam Daily Mail (Dziennik). Tak czy inaczej mam gazety, które pojawiają się i spojrzałem na zdjęcie z Filipin i po prostu zaczęłam płakać. Widziałam matkę z umierającym dzieckiem, martwe dziecko w jej ramionach i dewastacja wszystkiego wokół niej. Więc mój ukochany mąż i ja, zaczęliśmy się modlić i on zaczął się modlić o to, aby ABBA JAH chronił tych, którzy są w BARANKA Księdze Życia, a on powiedział, jeśli nie zostały one zabezpieczone przed tą dewastacją to wiemy, że zabrane zostały do Nieba i tak szybko, jak to powiedział, ja zaczęłam mówić językami, i to słowo wyszło.

Ludzie nie zadzierajcie nie, nie proszę – to Wielki Stwórca, który się nie zmienił. Słowa w Piśmie Świętym nie zmieniły się. Tylko, dlatego, że zatwierdzają prawa tej ziemi by drwić z naszego Stwórcy, drwić stworzenie, wyśmiewać świętość – nie dajcie się nabrać! Bo to jest szatan, który rządzi zło i jest bogaty, a Hollywood promuje te złe style życia. Ta Miley Cyrus przyłączyła się do ludzi Obamy.

Nastolatki, nie patrzcie na Kardashianów, na Kartrashianów, na te prostytutki-trashianów, nie patrzcie na ich przykład. To nie to, co chcecie mieć, bo wszyscy mają to piekło na całą wieczność.

Nasz Stwórca nie będzie wyśmiewany. Więc śmiało wrogowie, rozdzierajcie na kawałki następne Proroctwo, ale dla tych, których imiona są zapisane w BARANKA Księdze Życia i tych, którzy słyszeli Stwórcy głos tego dnia przemawiający ze mnie, to pokorne naczynie gliniane, proszę, proszę, proszę, weźcie to ostrzeżenie z Nieba na poważnie. 

5-go grudnia, 2013 roku, Anglia i Szkocja zostały nawiedzone przez najgorsze sztormy w przeciągu ostatnich 60 lat. Tysiące zostały ewakuowane ze swoich domów z powodu huraganowego wiatru i wysokich pływów morskich. 

 

Dewastacja nadchodzi i dewastacja jest tutaj, to tylko kwestia czasu.

To tylko kwestia czasu, zanim się wybierzemy by iść do domu, hallelujah. Nasza praca jest wykonana! A wszystko będzie warto, umiłowani bracia i siostry. Bez względu na to, w jaki sposób byliśmy prześladowani, bez względu na to, co mamy przejść. Wszystko będzie warto, jeśli nawet tylko dosięgniemy jedną duszę dla chwały JAHUSZUA naszego MASZIJACH .

To jest 09 listopada 2013, słowo zakończone o 2 po południu i jeszcze raz po prostu wznosimy, a mój ukochany będzie zamieszczał modlitwę, która jak powiedział, wzbudziła namaszczenie i JAH da mu słowa ponownie, aby poinformować umiłowanych Filipińczyków. 

Ukochana Azjo, kochamy was, nasi bracia i siostry w JAHUSZUA, których imiona są zapisane w BARANKA Księdze Życia. JAHUSZUA deptacze demonów (YDS), wojownicy wstawienniczej modlitwy, każdy, kto jest błogosławiony przez tą Świętą Misję, proszę, wstawiajcie się za nimi. Ale wiemy, że to nasz TATA powiedział tak, że te imiona, które są zapisane w BARANKA Księdze Życia są w dłoni JEGO Ręki i nic na tym świecie nie może się zdarzyć, czego nasz TATA JAH nie pozwoli dla JEGO własnych celów i musi się to zakończyć jakimś dobrym rezultatem.

Więc jeśli będziecie patrzeć na wiadomości, tak jak ja, i zobaczycie zdjęcia, nie będziecie musieli wołać i zapytać, dlaczego? Teraz wiemy. Ale skupcie się na wszystkich cudach, do których nasz ukochany Stwórca używa swych Świętych Aniołów i co obiecuje w Psalmie 91 .

I tak było powiedziane i tak zostało zapisane pod Namaszczeniem RUACH ha KODESZ. 

Dane apostołowi Elisabeth Elijah 

Adresy E-mail do korespondencji:

[email protected]
[email protected]

Adresy E-mail do korespondencji w języku polskim:

[email protected]
 

Adresy stron internetowych:

www.amightywind.com / www.almightywind.com
www.amightywind-proroctwa.com

Kliknij, aby przejść do strony głównej, na której znajdują się pozostałe Proroctwa w języku polskim.

[Kopie Proroctw można znaleźć także na stronie macierzystej Misji Amightywind w dziale tłumaczeń międzynarodowych pod tym oto adresem: http://www.amightywind.com/prophecy/prophlanguages.htm]

Adres do korespondencji :

Almightywind

P.O. Box 40007

Upper Hutt

Nowa Zelandia 5018

 

 

Skomentuj