Dżihadyści zaczynają wykorzystywać dzieci jako zamachowców samobójców

Kategorie: 

Niedoszły zamachowiec z Kirkuku

Zwyrodnialcy z tak zwanego Państwa Islamskiego posuwają się już nawet do tego, że wysyłają w konkretne miejsca obwieszone materiałami wybuchowymi dzieci, a potem detonują to zdalnie dokonując wielkiego zniszczenia.

 

W ostatnich dniach zaobserwowano nową okrutną praktykę stosowaną przez dżihadystów. Do przeprowadzania zamachów bombowych wykorzystują oni dzieci. Tak właśnie stało się w sobotę w Turcji, gdzie 14 letni zamachowiec z ukrytymi pod ubraniem materiałami wybuchowymi wszedł na teren kurdyjskiego wesela. Potem doszło do eksplozji w wyniku której zginęły aż 54 osoby, a 22 ofiary były młodsze od zamachowca.

 

Do podobnej masakry mogło dojść też wczoraj w irackim Kirkuku. Policjanci zatrzymali tam dwunastolatka noszącego tak zwany "pas szahida", który miał  być zdetonowany zdalnie. Przerażone dziecko na szczęście zwróciło uwagę służb i udało się na czas zdjąć z niego materiały wybuchowe. Niestety tego samego dnia w wyzwolonym i zdemokratyzowanym przez Amerykanów irackim mieście doszło i tak do dwóch zamachów samobójczych.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika husarz

Przepraszam, ale "zaczynają"

Przepraszam, ale "zaczynają" ten proceder z dziećmi od prania im mózgów po zmuszanie do samobójczych ataków trwa od grubych lat. To jest największe ch*jstwo jakie można zrobic drugiemu człowiekowi, nawet nie zabić ale zmusić do pozbawienia siebie życia a przy okazji niewiinnych ludzi wokół. To jest armia antychrysta

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika inzynier magister

Napływ Islamu do tzw.

Napływ Islamu do tzw. zachodniej UE powoduje rozmycie chrześcijaństwa, a właściwie jego eliminację. Społeczeństwa coraz bardziej się islamizują. Jak pamiętacie doktor Krajski przedstawił poważne badania na temat poglądów tajnych elit, które jak się okazuje, same wyznają Allaha, lub coś co ma nim być. Ludność UE pozbawiona chrześcijaństwa albo wpadnie w nihilizm totalny, ale zostanie przerobiona przez religię koraniczną. Gdyby do tego doszło, to podobnie jak Star Trekowi Borgowie , tak mahometanie "wszczepią" ludności tubylczej "swojego duchowego implanta", zostaną zasymilowani ! Już teraz oficjalnie rozgłaszają, że "Opór jest daremny, zostaniecie zasymilowani" ("You will be assimilated. Resistance is futile").

http://popotopie.blogspot.com/2016/08/armia-ciemnosci-iluminackiego.html

Mistycyzm, taniec sufi techno, Paul Watson 

https://www.youtube.com/watch?v=7up4uAry1Vg 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj