Dżihadyści z Państwa Islamskiego opublikowali nową mapę świata w 2020

Kategorie: 

Plany ekspansji Państwa islammskiego na świecie - Źródlo: Internet

Islamiści z ISIS opublikowali mapę, która ma przedstawiać terytorium, jakie Państwo Islamskie planuje przejąć terytorium do 2020 roku. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli pod władaniem dżihadystów będzie wtedy niemal pół świata.

 

Mapa postulowanej strefy wpływu ISIS w 2020 roku zawiera ziemie, które rzekomo "należą do muzułmanów". W Europie siepacze ISIS widzą dwa dystrykty. Andalus składający się z dzisiejszej Hiszpanii i Orobpa złożony z państw bałkańskich, a także Grecji, Węgier, Austrii czy Słowacji. Wynika z tego, że w przypadku realizacji tego scenariusza Polska będzie graniczyć od południa z Państwem Islamskim.

 

Jak wynika z opublikowanej mapy plany ekspansji ISIS zakładają podporządkowanie połowy Afryki i całego Bliskiego Wschodu. Co więcej terroryści planują podporządkowanie dużej części Azji z Indiami i częścią Chin włącznie. Dwie największe planowane przyszłe prowincje Kalifatu to afrykański Maghreb i azjatycki Khurusan z całym Półwyspem Indyjskim w składzie.

Jakkolwiek plany islamistów brzmią nieco nieprawdopodobnie, to nie można powiedzieć, że nie są całkowicie absurdalne. Zrealizowanie tego będzie wymagało wygranych walk z najpotężniejszymi mocarstwami na świecie, w tym z Rosją, Chinami, Stanami Zjednoczonymi, a także wieloma mniejszymi krajami. Jednak nie można zapominać, że ta wojna już trwa i to na wszystkich wspomnianych w mapie frontach. Państwo Islamskie, które jeszcze rok temu dopiero co powstawało jest obecnie liczącą się siłą.

 

Na dodatek ISIS dysponuje solidnym finansowaniem, które zapewnia sprzedawana przez nich ropa. Podobno rezerwy walutowe Państwa Islamskiego są szacowane na około 3 miliardy dolarów. Pod bronią jest też tam ciągle 50 tysięcy żołnierzy ISIS. Jak na razie Państwo Islamskie zajmuje cześć Syrii i Iraku. Ma też swoje kolonie w Afryce Północnej, zwłaszcza w Libii. Warto zwrócić uwagę, że ISIS panoszy się wszędzie tam gdzie mocarstwa zachodnie obaliły lokalnych watażków zastępując ich dyktatorskie rządy szaleństwem demokracji.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Syriah

Bo ja się ich boje...  To

Bo ja się ich boje... 
To jest tak jakbym zebrał grupkę 10 ludzi i chciał przejąć miasto, kpiny arabom w dupach od tej biedy poprzewracało jak mają ewidentny problem USA walnie im na te ich sw miasto głowice nuklearną i papa albo jakieś bombardowanie etc.

Portret użytkownika Qulargol

Chłopie łatwo powiedzieć

Chłopie łatwo powiedzieć bompke, jest duży problem z nimi ale bobmom nie załatwi problemu bo bedzie koniec taniej bezyny wystarczy tylko pomyśleć dobrze bo widze że dużo ludzi nic a nic nie myśli dlaczego nie odpalają bomby ten problem da się ale ofensywą londową tylko kolejny problem dużo ofiar będzie ze strony kraji które będą się angarzować, tego też żaden Prezydent nie podejmie bo obawia sie o własny tylek, jedno widać wiele Panst działa strategiom taką aby oni sami się tam po zabijali ale dostarczanie im broni ale to tylko umacnia ich. Wydaje mi się że naloty masowe na każde pozycje podejrzane 

Portret użytkownika Jarek

Wszystko fajnie, ale

Wszystko fajnie, ale następnym razem zastanów się, jaką muzyczkę podkładasz pod jaki przekaz. Wydździęk tego filmiku, ma charakter proislamski, jakbyś się cieszył z tego, że isis chce przejąć te terytoria. Posłuchaj ostatniego zdania - "zastępując ich rządy szaleństwem domokracji" i piękne muzyczne zakończenie...
Jak coś robisz, rób to dobrze człowieku!

Portret użytkownika 44

W ten oto sposób

W ten oto sposób międzynarodowy pasożyd pod przykrywką PI (USA) chce przejąć rzeźnią (którą mają w genach zwyrole chazarscy)do 2020 pół świata.
A Polski na mapie nie ma bo jest urzędniczo zapasożydzona, tzn. już poustawiani sami swoi.

Portret użytkownika H.R.

Poruszyłeś dwa

Poruszyłeś dwa najistotniejsze punkty. Rezerwy walutowe tego Kalifatu i zyski ze sprzedaży ropy. Teraz należy postawić pytanie: dla czego mają zyski z ropy i dla czego nadal dysponują rezerwami walut???? W obecnym świecie, jak to widać na przykładzie różnych krajów, nie ma żadnego problemu z rzuceniem na kolana nieposłusznego państwa. Wprowadza się sankcje gospodarcze, blokuje się jego aktywa i pasywa w zagranicznych bankach, wprowadza się embarga na handel i państwo MUSI najpierw przysiąść, a potem runąć. To sprawdzone metody międzynarodowego kapitału. Wobec tego, dla czego w przypadku akurat tego państwa mija już 1 rocznica jego istnienia, a nikt nie zareagował w podany wyżej sposób? Czyżby dla USA, W.Brytanii, Izraela i innych nie przedstawiało zagrożenia? Czyżby nagle amerykańscy i brytyjscy finansiści, zapomnieli jak działa się w takim przypadku? Czyżby giełdy zapomniały, że można jednym ruchem na klawiaturach pogrążyć niewygodne firmy naftowe, zwiększając w ten sposób dochody tych wygodnych? Na pewno nie. Więc pozostaje nam jedna adpowiedź. Ta sytuacja i to państwo PASUJE Amerykanom, Izraelowi i wszystkim państwom eurpejskim o rzadach równie zdominowanych przez Izraelitów. Wszyscy oni dla zachowania pozorów głośno wrzeszczą o konieczności walki z tymi terrorystami, ale równocześnie, po cichu zaopatrują ich w sprzęt, broń i amunicję, pilnują nienaruszlności ich rezerw walutowych, oraz dbają o zbyt sprzedawanej przez nich ropy. Ten twór terrorystyczny jest made in USA, Izrael, GB itd. I nie ma innej opcji. Nie zapominajmy, że wszelkiej maści Arabowie i muzułmanie, to w rzeczywistości najszystsi semici, dokładnie tacy sami, jak ci rządzący Izraelem, USA, czy Watykanem. I w tym tkwi sedno sprawy. Chrześcijaństwo żydowskie upada, a w Europie właściwie już upadło, a druga semicka religia - judaizm jest w Europie niepopularna, więc pozostaje trzecia, semiacka wiara - islam. Niezależnie która "religia" zwycięży, zwyciężą zawsze ci sami Semici. Dla tego te trzy, tzw. "wielkie religie", to najeiększe zło, jakie się mogło przytrafić człowiekowi rozumnemu. Gdy zwalczymy to semickie zło, nie będzie już problemu z terrorystami.

Strony

Skomentuj