Dziesiątki samochodów na dnie jeziora Como we Włoszech. Kto je tam utopił?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Myślicie, że może tam być Lamborghini? Jezioro Como, położone w Lombardii w północnych Włoszech jest szczególnie lubiane przez niektórych nowobogackich i celebrytów, a także polityków i dziennikarzy. Kryje ono w swoich ponurych głębinach niesamowitą kolekcję samochodów.

 

Na filmie ukazano, jak poważny jest problem w okolicy. Na dnie jeziora stoją dziesiątki samochodów, z których wiele wygląda, jakby były tam od dłuższego czasu.

 

Samochody były najprawdopodobniej wykorzystywane do popełniania przestępstw, a następnie wrzucane do jeziora, aby ukryć dowody. Zebrano więc całą kolekcję samochodów, prawdopodobnie skradzionych lub mających kryminalną przeszłość.

 

Większość z tych samochodów to nieduże auta. Wydaje się, że mają małe koła (i to, co zostało z opon), a także niesamowicie kompaktowe ramy. W pewnym sensie to dobrze, bo gdyby było to Lamborghini, Ferrari, Maserati czy cokolwiek, to mielibyśmy do czynienia z szaleńcami. Utrata mnóstwa pieniędzy fiducjarnych wcale nie jest stratą, poza zanieczyszczeniem jeziora.

 

Wcześniej widziano wszelkiego rodzaju samochody znalezione, a nawet odzyskane z jezior, rzek i innych zbiorników wodnych. Zwykle przy zatapianiu sprzętu nie ma dobrego powodu, jeśli w ogóle można go zidentyfikować. Dużym problemem są oszustwa ubezpieczeniowe, podobnie jak kradzieże samochodów.

 

Mogę się założyć, że spora część tych samochodów była wykorzystywana do popełniania przestępstw po tym, jak zostały skradzione, a następnie głupio zutylizowane. Najgorsze jest to, że w zatopionych samochodach mogą znajdować się zwłoki.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Wungiel

Wydaje się, że mają małe koła

Wydaje się, że mają małe koła (i to, co zostało z opon), a także niesamowicie kompaktowe ramy.

Uwaga! Młodszy aspirant Bęcyk Kurzadupa melduje: "Wydaje się, że samochód miał koła. Powtarzam, samochód miał koła. Matka siedzi z tyłu. Bez odbioru."

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika inzynier magister

Apel Polskiego Stowarzyszenia

Apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców w sprawie natychmiastowego wstrzymania Narodowego Programu szczepień przeciwko Covid-19

17 listopada 2021 wystosowaliśmy do rządzących naszym krajem decydentów kolejny apel, wzywając ich do NATYCHMIASTOWEGO wstrzymania Narodowego Programu tzw. szczepień przeciwko Covid-19.

Nie można być obojętnym wobec tak wielu faktów i dowodów, napywających z całęgo świata, a także z naszej codziennej praktyki – które pokazują wyraźnie, jak wielkie zagrożenie i nieodwracalne szkody zdrowotne wyrządzają już teraz i przyniosą w przyszłości preparaty, którymi wyszczepia się społeczeństwo, ukrywając ryzyko z tym związane.

Nikt nie będzie mogł powiedzieć, że nie był świadomy, podejmując decyzję. My dostarczamy dowodów, aby podejmowane decyzje były świadome. Czas przyniesie konsekwencje…

Warszawa, 17 listopada 2021

Premier Rady Ministrów Mateusz Morawiecki

Minister Zdrowia Adam Niedzielski

Minister Michał Dworczyk – pełnomocnik rządu do spraw szczepień

 

Apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców w sprawie natychmiastowego wstrzymania Narodowego Programu szczepień przeciwko Covid-19

 

My, lekarze i naukowcy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Niezależnych Lekarzy i Naukowców, zwracamy się z apelem o natychmiastowe wstrzymanie szczepień przeciwko covid-19 w Polsce.

W świetle najnowszych doniesień naukowych i statystycznych tzw. „szczepionka” przeciwko covid-19 nie jest ani bezpieczna, ani skuteczna, ani przebadana jak Państwo głosicie, rekomendując jej stosowanie obywatelom naszego kraju.

 

Brak bezpieczeństwa tej „szczepionki”, która w istocie jest preparatem inżynierii genetycznej nie stosowanym nigdy dotąd w medycynie, został obnażony przez wiele badań naukowych i danych statystycznych:

1/ Eudra Vigilance to baza danych Unii Europejskiej, zawierająca raporty o podejrzewanych reakcjach na lekarstwa, z którą można zapoznać się na stronie internetowej pod linkiem: http://www.adrreports.eu/en/index.html

Obecnie zgłasza ona 27 247 ofiar śmiertelnych i 2 563 768 ciężkich niepożądanych odczynów poszczepiennych po szczepionkach na covid-19./dane na dzień 9.09.21r/.

Ciężkie odczyny poszczepienne to: paraliż, zaburzenia orientacji i pamięci, drgawki, zespół Guliama-Barego, porażenie nerwu twarzowego, porażenie kończyn, przewlekłe bóle mięśni i stawów, reakcje anafilaktyczne, powikłania zakrzepowo-zatorowe, które mogą powstać w każdym organie ciała-łącznie z nową jednostką chorobową: poszczepienną zakrzepicą małopłytkową, zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia, zawały serca, poronienia, przewlekłe zmiany skórne, przewlekłe zmęczenie.

2/ Amerykańska agencja do spraw zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych VAERS zgłasza na dzień 21.09.21r – 15 924 zgony po szczepieniu przeciwko covid-19 i 715 059 poważnych niepożądanych odczynów poszczepiennych.

3/ Brytyjski urząd MHRA /Medical Health Regulatory Agency/ ujawnił, że w ciągu zaledwie ośmiu miesięcy od 9 grudnia 2020r. do 1 września 2021r. było cztery razy więcej zgonów z powodu szczepień na Covid-19 (było to 1632 zgony), niż po wszystkich szczepionkach w ciągu ostatnich 20 lat (zgonów tych było 404).

https://theexpose.uk/2021/09/14/13-reasons-why-you-should-not-allow-your-child-to-get-the-covid-19-vaccine/

4/ Do 6-tego października, od czasu rozpoczęcia epidemii, liczba zgonów związanych z potwierdzonym COVID-19 na Tajwanie wynosiła 844, natomiast liczba zgonów po szczepieniu na covid-19 na dzień 6 października wyniosła 849. Jest to pierwszy przypadek, kiedy liczba zgonów po szczepieniach przekroczyła liczbę potwierdzonych zgonów z powodu covid-19. https://pubmedinfo.org/2021/10/16/zgony-po-szczepionkach-c-19-przewyzszaja-ilosc-zgonow-zwiazanych-z-c-19/

5/ Szczepionka firmy Pfizer,którą są szczepione między innymi polskie dzieci powyzej 12 roku życia, stwarza duże zagrożenie zapaleniem mięśnia sercowego i osierdzia. Naukowcy z prestiżowego medycznego miesięcznika JAMA obliczyli średnią miesięczną liczbę przypadków zapalenia mięśnia sercowego lub osierdzia w okresie przed „szczepionką” – od stycznia 2019 do stycznia 2021 było 16,9 w porównaniu z 27,3 w okresie „szczepionki” – od lutego do maja 2021 roku. Średnie liczby przypadków zapalenia osierdzia w tych samych okresach wyniosły 49,1 i 78,8. https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2782900 (artykuł z dnia 4.08.21).

https://www.bibula.com/?p=129234

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj