Dziesiątki papug spadło z nieba skrzecząc przeraźliwie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W australijskim mieście Adelaida kilkadziesiąt umierających ptaków spadło z nieba w pobliżu budynku szkoły podstawowej. Zwierzęta skrzeczały przeraźliwie.

 

W środę 10 lipca br. około sześćdziesiąt zrozpaczonych papug Corella zaczęło spadać z nieba z rozdzierającym serce krzykiem. U ptaków stwierdzono krwawienie z dziobów.

 

Do incydentu doszło na oczach dzieci, które spacerowały po dziedzińcu szkoły. Według nauczycieli, byli oni przerażeni smutnym widokiem. Jeden z nauczycieli zadzwonił do lokalnego ośrodka ratownictwa ptaków i zgłosił incydent. Na miejsce zdarzenia przybyła ornitolog Sara King. Zbadała ptaki i doszła do wniosku, że zostały otrute.

„Mam 47 lat, widziałam wszystko, ale potem wybuchłam płaczem z powodu rozdzierających serce płaczów papug. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić, jak zareagowały na to dzieci” – opowiada King. 

Zespół jedenastu ochotników przez cały dzień bezskutecznie próbował uratować ptaki. Przewieziono je w specjalnych pojemnikach do weterynarzy na autopsję. King powiedziała również, że trucizna nie miała wpływu na inne ptaki żyjące na tym obszarze. Ma też nadzieję, że ci, którzy otruli papugi, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

jak się w DUŻYM SSACZYM

jak się w DUŻYM SSACZYM FRAKTALu (gęstości) nazywa

 

coś co w ptasim określane jest PAPUGA....?

 

Czyż nie używajac takiego synonimu wieszczył WYMARCIE ŻMIJOWEMU abrahamicznemu PLEMIENIU Ismaer, niemiecki wizjoner ?

 

bo to  OMEN

ZION KAPUT a wraz z nim wszelacy czciciele "maryjki i jezuska", matuli wszelakiego żydostwa (z ciała (znamię na ręku) i ducha (znamię na czole) i jej dziecięcia

 

Portret użytkownika dziki kon

Jeżeli faktycznie przyczynił

Jeżeli faktycznie przyczynił się do tego człowiek, toooo mam ogromną nadzieję, ze i on będzie w męczarniach konał gdzie w rowie tak aby skurwysynowi nikt nie pomógł Smile Widać, jak bardzo przypadkowe zdarzenia mają później mocny oddźwięk w przyszłości. Gdyby jego matka ssała a nie wypinala się, nie byłoby problemu!

Strony

Skomentuj