Dziesiątki martwych delfinów wyrzucone na brzeg w rejonie Odessy

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/bojcenko/posts/1319673511421984

Lokalne władze twierdzą, że za śmierć zwierząt odpowiadają kłusownicy. Stworzenia podusiły się rzekomo w nielegalnie zastawianych sieciach.

 

 

O wyrzuceniu kilkudziesięciu martwych delfinów poinformował Pawel Bojczenko, szef powiatowej rady powiatu.

 

„Te delfiny zmarły z powodu bezprawia kłusowników, którzy zakładają w morzu sieci na jesiotra. Morskie ssaki wpadają w pułapki i umierają w męczarniach przez uduszenie. Potem ludzie wyrzucają je z powrotem do morza” – napisał Bojczenko na Facebooku.

 

Urzędnik twierdzi, że w ostatnich dniach na wybrzeżu znaleziono kilkadziesiąt martwych zwierząt. Bojczenko zapowiedział, że skieruje odpowiednie wnioski do policji i prokuratury w przedmiotowej sprawie, a także prosi społeczność międzynarodową o nagłośnienie sprawy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Eva11

biedactwa ...

biedactwa ...

chorzy ludzie tocza swoje spory ...czynia chore eksperymenta ,a te istoty cierpia !

zmasakrowali je pewnie swoimi glupimi ,,broniami,,

ludzie to demony bez serca....

nie jakies jaszczury z pandory ,a ziemskie istoty z wygaszonymi sercami !

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Te dziury są wypalone albo

Te dziury są wypalone albo jak z kwasu. Może nową broń testują, laserową albo kwasową. Może to są nowe z 21 wieku miny takie już plastikowe, niewykrywalne, zamiast eksplodować tylko po cichu uwalniają jakiś ''żel'' który przyczepia się i powoli pali wszystko co dotknie. To by było dobre na żydowskie atomowe suby bo w dziobie jest przedział torpedowy, wtedy nawet niewielkie uszkodzenia eliminują z zdolności bojowej cały okręt podwodny.

Skomentuj