Dziennikarz: Janukowycz przestał ufać Putinowi i szuka schronienia na Białorusi

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Ex - prezydent Wiktor Janukowycz przestał ufać Putinowi i szuka schronienia na Białorusi – uważa dziennikarz Mustafa Najem – donosi Korrespondent.net.

 

Były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz jest gotowy przewodzić Nowej Rosji na północnej Ukrainie.

„Janukowycz rzekomo powiedział, że w przypadku pozytywnego rozwoju sytuacji może rządzić Nową Rosją, która powinna objąć Donieck i Ługańsk” – napisał Najem.

Zdaniem dziennikarza, Wiktor Janukowycz przestał ufać prezydentowi Federacji Rosyjskiej i szuka schronienia na Białorusi. Rzekomo konsultuje te kwestię telefonicznie z prezydentem Białorusi Aleksandrem Łukaszenko.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Nostra Damus

Jest kilka krajów które ufają

Jest kilka krajów które ufają Rosji. Czesi, Słowacy i kilka innych krajów odmówiły przyjęcia wojsk Antychrysta na swoją zimię. W uzasadnieniu premier Czech stwierdził że nie ma takiej potrzeby ponieważ nie istnieje żadne zagrożenie ze strony Rosji.

Nie ma takiego zagrożenia. Kto ale na Rosję napada - ten musi ponieść konsekwencje.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika Medium

Podobno rodzina Janukowycza

Podobno rodzina Janukowycza trafiła pod kuratelę, co w dużej mierze wiązało mu i nadal wiąże ręce.  I jeśli to prawda, telefon ten był z punktu na podsłuchu i miał na celu rozeznanie zamiarów legalnego prezydenta Ukrainy.
 

Portret użytkownika Nostra Damus

Jak by nie było, Janukowycza

Jak by nie było, Janukowycza trzeba zakwalifikować do słabych prezydentów. Jak i jego poprzednicy, najbardziej troszczył się o swoją kieszeń, a dopiero potem o Państwo. To także jemu zawdzięczamy rozpad Ukrainy oraz dojście tam do władzy samozwańców, faszystów, zwolenników Bandery i Hitlera. Pewnie zostanie kiedyś ukarany. O tym że obejmie kiedyś władzę w Noworosji, nie może być mowy.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika 59 latek

gdyby Janukowicz uzył wojska

gdyby Janukowicz uzył wojska zgodnie z przeznaczeniem zachowałby ład i porzadek. Janukowicz wiedział ze terrorysci majdanu sa wspierani porzez zbrodnicze USA. Dzis pojedyncze panstwa sa słabsze od organizacji bandyckich. Społeczenstwo Ukrainskie zostało ogłupione i steroryzowane. Problem Ukrainy jest wielowątkowy.  Mozna sie domyslac ze zbankrutowany USA dazy do wojny dlatego powstaje koalicja antyamerykanska Rosja, Chiny, Indie, Iran. USA zginą od problemów ekonomicznych, bez wojny. 

Skomentuj