Dzięki postępom w transplantologii, mężczyźni będą mogli rodzić dzieci

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

W niedalekiej przyszłości nie tylko kobiety, ale także mężczyźni będą mogli zachodzić w ciążę i rodzić dzieci. Wszystko za sprawą postępów w transplantologii. Takiego zdania jest dr Richard Paulson - czołowy naukowiec zajmujący się medycyną reprodukcyjną. Według specjalisty, z nowych możliwości będą chcieli skorzystać głównie transseksualiści.

 

Przeszczepu macicy dokonano już niejednokrotnie w kilku krajach świata, jednak to w Szwecji dokonano prawdziwego przełomu. W 2013 roku kobieta w wieku 36 lat przeszła transplantację, otrzymując narząd od swojej 61-letniej koleżanki. Zabieg zakończył się pełnym powodzeniem a rok później bez żadnych komplikacji urodziła zdrowe dziecko. Dało to nowe nadzieje w leczeniu niepłodności u kobiet.

 

W San Antonio w stanie Teksas odbyło się niedawno coroczne spotkanie Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu. Dr Richard Paulson, przewodniczący tego stowarzyszenia oznajmił, że możliwości wynikające z transplantologii macicy wkrótce staną się dostępne również dla mężczyzn. Ekspert powiedział wprost, że transseksualiści będą mogli przechodzić przez zabiegi i rodzić dzieci zupełnie jak kobiety. To oznacza, że pary homoseksualne, zamiast decydować się na adopcję, będą mogły starać się o własne potomstwo.

Część specjalistów uważa to za nieetyczne. Sama procedura może okazać się bardzo skomplikowana, a podczas porodu prawdopodobnie nie obejdzie się bez cesarskiego cięcia. Nie wiadomo również jak w takiej sytuacji rozwinie się psychika dziecka i czy w ogóle będzie zdrowe, a także jakie będą reakcje społeczeństwa i czy takie eksperymenty przypominające zabawę w Boga wyjdą ludziom na dobre.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Sal

Dostała macicę od swojej 61

Dostała macicę od swojej 61-letniej koleżanki... i tak beznamiętnie napisano o okaleczeniu jednej kobiety na rzecz drugiej oraz o czym? o okaleczaniu kobiet na rzecz transseksualistów??? bo skąd wezmą dla nich macice? tylko wycinane kobietom, niestety... I co y na to, kobiety, potencjalne dawczynie???

Portret użytkownika Anioł Prawdy

...a tak naprawdę to jest

...a tak naprawdę to jest robione po to, by bardziej wpienić na maska tych ciapatych muzułmańców będących już tu w gejni jewropejskiej - ciapate bardzo nie tolerują gejów i tego typu skrzywień - Wprowadzają takie przypadki na wysoką wierzę lub wieżowiec - delikwentowi zakładają worek na łeb - wiążą z tyłu ręce - następuje brzydki dźwięk "plask" i na dole jest wielka czerwona plama... Robią to po to by ciapate nie miały oporów w mordowaniu europejczyków - z jeszcze większą wściekłością i brakiem empatii będą mordować jak ukry ! Bo naszą cywilizacje reprezentują zdrajcy przedstwiając białych ludzi ciapatym jako tych niedobrych i zepsutych których trzeba ubić !
Są nawet filmy z takimi bzdetami jak spadają jakieś pedały, ale nie dam linka, bo nie chce tego gówna widzieć i zostawiać wam w głowach...

Portret użytkownika Anioł Prawdy

raczej te dzieci idą na

raczej te dzieci idą na części zamienne.
Dane z Polski
2015rok - około 400.000 zgonów na raka, a dane z 2016 to wzrost i ponad 500.000 zgonów na raka. Czyli w rok czasu zamiast 4 miast po 100.000 ludzi znika aż 5 x 100.000 umiera i znika z mapy Polski. To jest dopiero rozgrzewka puszek pandory z Fukushimy Daiichi - będzie więcej i więcej i więcej bo nie zrobiono nic z reaktorami w Japonii - to nie jest Czarnobyl że po 10 dniach zastopowali i nie trzeba tam było chłodzić nieustannie wodą corium jak w Fukushimie. Mamy koniec cywilizacji w toku i tyle...
To jest tak straszne i nie do pojęcia że ludzki mózg nie jest w stanie przerobić tej strasznej informacji i z automatu odrzuca to i ignoruje obracając to w bzdurę bo ludzki mózg nigdy nie udźwignie prawdy śmierci wszystkiego w tak krótkim cyklu 1 pokolenia.
A chemtrails to tak jak mówiłem - chłodzenie atmosfery ziemi z powodu apokalipsy z Fukushimy !
https://www.youtube.com/watch?v=K8oLsmrJjJU to o tym Olszański wspomniał...
Szkoda że tak mało ludzi jest w stanie objąć nawet myślami prawdę : (

Portret użytkownika bez komentarza

Teraz już rozumiecie dlaczego

Teraz już rozumiecie dlaczego coraz więcej ludzi szuka kontaktu z wyższymi cywilizacjami ? Smile sceptykom życzę miłego porodu, a tych co mają dość zapraszam do spólnego szukania kontaktu, bo jak nie to "jutro" powstanie "prawo", w którym będziesz rodził myszy bo taki będzie "obowiązek"

Portret użytkownika Anioł Prawdy

to prawda! - właśnie mam

to prawda! - właśnie mam "pisk" paro sekundowy - nie w uchu, a w mózgu bo nikt go nie słyszy. Ten pisk nazywam kontaktem z tymi o których wspominasz - otrzymuje lub wysyłam dane tak to rozumiem.
Ale zanim ludzie skontaktują się i odnajdą te wyższe cywilizacje, to powinni odnaleźć tych co ten burdel kreują, a dalej wiadomo co z nimi trzeba zrobić - to raptem kilka tysięcy diabłów za którymi nikt nie będzie płakał... Bezwzględnie trzeba z wariatami co zabijają i uszkadzają dzieci i ludzi ! a nawet psują genetycznie na stałe jedzenie które ewoluowało tysiące, a nawet miliony lat !

Portret użytkownika MiamiVibe

O kurka więc nie tylko ja to

O kurka więc nie tylko ja to mam. U mnie z tyłu głowy z lewej strony koło ucha. To nie pisk, tylko pulsujący elektroniczny dźwięk, który nie jest dokuczliwy. Nie zawsze go mam, ale kiedy go słyszałem bardzo intesywnie, głównie gdy się kładę spać coś mi krzyknęło w głowie ,,Uciekaj", lub po prostu był to kilka razy dziwny śmiech. Nie potrafię tego wyjaśnić. Pojawiło się od niedawna, myślałem, że to dźwięk z telefonu, routera lub lapka, ale nie, to tylko u mnie w głowie.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

właśnie taki był mój zamysł

właśnie taki był mój zamysł napisania tego kiedy trwał pisk - chciałem by ktoś kto ma podobnie dostrzegł że nie jest sam - ja wiem że nie jest to żadna choroba ani błędnik itp. mam to od 5 roku życia - trwa po kilka sekund raz na jakiś czas a ostatnie 2-3 lata jest częściej. Nigdy mi to nie przeszkadzało - zawsze ich myślami pozdrawiam i proszę o coś mądrego jednocześnie wysyłając im dobro takie coś w rodzaju miłości i tęsknoty do czegoś o wiele lepszego niż jest tutaj.
Kiedyś mnie obudził ze snu bardzo stanowczy głos z wymówionym moim imieniem - to było bardzo dziwne bo aż się od razu obudziłem wystraszając się - tak jak by coś chciało żebym już wstał. Wiem że to była jakaś reprymenda/uwaga dla mnie. (bym czegoś więcej nie robił lub bym uważał na siebie bardziej ale ani o tym ani o tym publicznie nie mogę napisać - do takich spraw trzeba duchowo i emocjonalnie samemu dojrzeć.)
Może masz implant i nawet o tym nie wiesz. (piszę o tym poważnie).
Musisz sobie sprawdzić te objawy które masz z tej listy:
http://in5d.com/72-possible-signs-of-alien-abduction/

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

w każdym bądź razie jeśli

w każdym bądź razie jeśli potwierdzi się wiele punktów, to nie masz się bać z tego powodu, a być szczęśliwym że zostałeś wybrany. Pamiętaj że nic ciebie nie boli, masz właściwe dobre myśli i widzisz i rozumiesz świat lepiej niż większość ludzi na ziemi. Nie chwal się tym nikomu publicznie nigdy.

Portret użytkownika keri

Owszem, zacny projekt, decor,

Owszem, zacny projekt, decor, wprowadzam poprawkę na gwałt zbiorowy - takie czasy Smile

Proponuję też, aby zwolennikom płci męskiej, którzy są za obowiązkowymi szczepieniami wszczepiać macice, zapładniać, a potem dać kilka szczepionek. Jak zaczną się opiekować chorymi nieuleczalnie i bardzo cierpiącymi dziećmi, to zrozumieją, że szczepienia szkodzą i dziecku, i rodzicom, którym w momencie tragedii zwiazanej z uszkodzeniem dziecka przez szczepionki, wali się całe życie prywatne i zawodowe.

Strony

Skomentuj