Dzięki nowej ustawie niemiecka policja będzie mogła wchodzić do domów aby ocenić, czy nadają się dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Niemcy przekraczają kolejne granice absurdu. Władze tego wielokulturowego państwa nie zezwalają na krytykowanie uchodźców, za co grożą poważne kary - w tym między innymi możliwość odebrania dzieci rodzinom. Teraz dowiadujemy się o specjalnym projekcie ustawy, który umożliwi policji wkroczenie do czyjegoś mieszkania w celu dokonania oceny, czy będzie on nadawał się dla uchodźców.

 

Może się wydawać, że informacja o tej ustawie jest nieprawdziwa. Nic bardziej mylnego - została ona już zaproponowana Kancelarii Senatu a w mediach panuje typowa dla takich sytuacji cisza. W przypadku gdyby projekt został zatwierdzony, policja otrzyma możliwość wkroczenia do czyjegoś mieszkania aby sprawdzić jego "przydatność" dla uchodźców.

 

Oznacza to nic innego jak to, że władze będą mogły odbierać mieszkania Niemcom i oddawać je w ręce imigrantów. Nie dość, że dostają wszelkie możliwe zapomogi, między innymi finansowe, to jeszcze otrzymają mieszkania kosztem właścicieli.

 

Oficjalnie projekt ustawy ma zwalczać bezdomność, ale skoro imigranci przejmą cudze mieszkanie, dokąd pójdą jego właściciele? A może zostaną oni zmuszeni przyjąć uchodźców do siebie do domu? Jest to wręcz niesamowite do czego posuwają się władze Niemiec aby pomóc przyjezdnym z Bliskiego Wschodu.

 

 

Źródło: http://www.bz-berlin.de/berlin/kolumne/plante-mueller-das-eindringen-in-privatwohnungen

Na podstawie: http://ndie.pl/projekt-ustawy-w-niemczech-policja-wkroczy-do-domu-aby-sprawdzic-przydatnosc-dla-uchodzcow/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika acasde

PO PROSTU RUSKA MERKEL to

PO PROSTU RUSKA MERKEL to AGENT ROSJI  wszystko na to wskazuje są dowody na tą tezę.Po czynach ich poznacie.  1 .Rurociąg  2. Rozmowy w Mińsku .3 Atak na jabłka.4  Podsłuchy USA u Merkel 5.Nakaz likwidacji stoczni w Gdańsku. 6.Wyzywanie od ziemniaków.  & Brak obecności na pogrzebie Leszka 10.ciągła riposta do Polski  o nietolerancji najeźdzów z syrii. 12. ciągle miesza w Polkskiej polityce -trybunal.media, TO NIE SOJUSZNIK. 

Portret użytkownika MerkelGoTheHell

Powinniśmy szybko wyciągnąć

Powinniśmy szybko wyciągnąć odpowiednie wnioski z tej lekcji i nie dopuścić do podobnych sytuacji  w naszej POLSCE !!!  Proponuje żeby każdy powoli zaczął zdobywać broń i inne środki bezpieczeństwa.  Żarty się skończyły , policja to nie są nasi sprzymieżeńcy , na marszu niepodległości udowodnili już nie raz. 

Portret użytkownika Yarek

Nie zadna ustawa, tylko

Nie zadna ustawa, tylko projekt ustawy i nie zadne glosowanie w senacie, tylko propozycja zlozenia wnisku przez JEDNEGO (1) posla. No ale halo musi byc.
A czy wiecie, ze jesli na waszej posesji rosnie ubumarle drzewo, to aby je wyciac musicie miec zgode starosty?
Cudze chwalicie a swego nie znacie.

Portret użytkownika lukas2016

Część pierwsza odpowiedzi

Część pierwsza odpowiedzi słuszna! Część druga... no mogłeś podać lepszy przykład. Problem drzew na posesji z obcymi na posesji... No cóż powiedzmy, że szybko Ci się skojarzyło.

Co do wycinki drzew na posesji to jestem zdania, że wolno ci Tomku w swoim domku ale po ataku mediów na Szyszke stwierdzam, że chyba jestem w błędzie i drzew się nie wycina w ogóle... Pewnie atakujący mają meble ze słomy...

Portret użytkownika oko-lica

Pierdoly jakies. Znam osobe,

Pierdoly jakies. Znam osobe, ktora chce wynajac caly dom dla uchodzcow, wydzwania do nich raz w tyg. i oni tego domu nie chca! Wyremontowany dom na wsi z wszelkimi wygodami i standartem, ktory moze pozazdroscic nie jeden Niemiec i Polak! To swierny bisnes dla niektorych i wcale nie jest tak, ze nie ma lokum. Cos musza pierdzielic zeby wilk byl syty i owca cala. Poprostu nie chca miec dla nich miejsca, a jak to przejdzie to bedzie to tzw. martwy przepis. No chyba ze beda ich umieszczac dalej w salach gimnastycznych.

Strony

Skomentuj