"Dzieci" z Calais wyruszają do Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Squat Le Monde/CC BY-NC-ND 2.0

Zjedznoczone Królestwo nie uwolniło się od problemów uchodźców jednym ruchem, jakim był Brexit. Wciąż oplątani są różnego typu umowami z Francją, w ramach których muszą współpracować w sprawie dżungli Calais, czy nielegalnej imigracji. Do atrakcji, jakich doświadcza Wielka Brytania należy także przyjmowanie dzieci. Tak zwanych dzieci.

 

Do tej pory już trzy grupy przeniesiono z najsłynniejszego francuskiego obozu dla uchodźców, prosto na terytorium angielskie. Razem, w tym tygodniu, było to ledwie 28 osób - podobno niepełnoletni członkowie rodzin mieszkających na stałe w UK. Jednak na podstawie zdjęć ciężko potwierdzić domniemany wiek uchodźców. Nasuwają się wręcz pytania, czy ktokolwiek kompetentny weryfikuje jakiekolwiek podawane przez nich dane.

Dzieci te wyglądają zaskakująco dorosło, jak na swój wiek. 12-13 latkowie o twarzach śmiało przekraczających pełnoletność, z zarostem, zmarszczkami, czy innymi niedziecięcymi cechami. Zwolennicy kryzysu imigracyjnego walczą z tak nieuczciwym traktowaniem małoletnich, tłumacząc nietypową aparycję wojną lub trudami podróży. Dyskusja jednak może trwać i nie potwierdzimy racji żadnej ze stron, bez przeprowadzenia porządnych testów - do których jednak nikt się nie kwapi, gdyż "pogłębiają traumę".

 

To nie pierwszy raz, gdy wiek imigrantów z krajów islamskich nie zgadza się z podawanym. Kilka miesięcy temu w Szwecji młody mężczyzna, wyglądający na późną "dwudziestkę", zwyciężył biegi dla małoletnich. Dzięki kłamstwu tacy osobnicy otrzymują różnorakie profity, jak lepsze świadczenia socjalne, zakwaterowanie, czy, najważniejsze - są traktowani łagodniej przez wymiar sprawiedliwości. A skoro niczym wyjątkowym jest wyrzucanie dokumentów przez podróżujących do Europy uchodźców - stan ten zbyt szybko się nie zmieni.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: DoritosNachoCheese
Portret użytkownika DoritosNachoCheese

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Przypomnijcie sobie jak

Przypomnijcie sobie jak Polacy byli blokowani przez Niemcy że nie mają wjazdu do Niemiec bo muszą spełniać warunki jakieś wydumane, jak Polacy byli sprawdzani na granicach do UK zanim nie weszliśmy do UE ! To wszystko pokazuje że oni chcą tylko islamistów u siebie, że chcą się unicestwić jako cywilizacja postchrześcijańska, ze chcą zrobić w całej UE kalifat, mają w czterech literach białych ludzi z Europy wschodniej ! Chrześcijaństwo jest dla diabolicznej UE i USA czymś złym ! Powinniśmy się modlić za Polskę i Polaków by nas nie zdradził słaby PiS i nie oddał we władanie lucyferian od CETA i TTIP ! Jezus i Maryja mogą nas uratować jeśli się będziemy modlić o ich miłosierdzie !

Rząd niemiecki sądzi, że wtedy będzie dobrze, gdy będzie rządził ktoś pokroju pani Kopacz, kto nie bezie Niemcom bruździł i przeszkadzał w sprawach migrantów, Ukrainy, czy relacji niemiecko- rosyjskich. Za czasów Donalda Tuska mieli oni spokój, teraz uważają, że Polska im bruździ – powiedział prof. Bogdan Musiał, historyk najnowszych dziejów Polski i Niemiec.Naukowiec skomentował fakt współfinansowania przez niemiecką fundację uroczystego jubileuszu związanego z 30. rocznicą powstania Trybunału Konstytucyjnego: - Wiemy, czym jest Fundacja Adenauera. To fundacja partyjna rządzącej partii CDU i realizuje jej politykę. Także na terenie Polski. To, co uczyniła jest oficjalnym mieszaniem się w konflikt polsko-polski wewnątrz trybunału i w konflikt partyjny. (…) Fundacja Adenauera, finansując taką imprezę, otwarcie wspiera jedną stronę konfliktu w Polsce. Uważam to, co się stało za skandal – powiedział. http://www.pch24.pl/profesor-bogdan-musial--niemiecka-ingerencja-w-polskie-konflikty-to-skandal,46794,i.html#ixzz4NbYclILA

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

No wlasnie nikt tego nie

No wlasnie nikt tego nie testuje, nie sprawdza, Anarchia totalna.  Impreza na calego bo dom zadluzony po uszy i i niedlugo rodzinka bedzie musiala zebrac zyski. Zrobmy ostatni raz impreze jakiej nie przezyl nikt. O nie. Zycie zaczyna sie po 40.  Kazdy z nas na minusie ukaszony jadem zmiji. Mnie ta zmija ukasla we franku szwajcarskim. Tyle jadu mi wpuscila, ze 3 lata do siebie dochodzilem. Tak psychicznie zryla mnie, ze powinna mi placic odszkodowanie za pogorszenie zdrowia. Czesc z was moze podac demokracje do sadu za krzywdy psychiczne. Mozecie zlozyc do sadu wnioski z oskarzeniem na panstwo oraz z wnioskiem o odszkodowanie.O odszkodowanie za pogorszenie zdrowia psychicznego w skutek dzialan politykow po wprowadzeniu demokracji, ktore nie byly mi przedstawione w czasie referendum w 89 roku. Nie duzo osob taki wniosek z was zlozy ale beda nieoszlifowane diamenciki, ktore to zrobia. Polska jest bogata w diamenty jeszcze nie oszlifowane przez korporacje przemyslowe. Te diamenty maja wizje swojego wygladu po oszlifowaniu. Swiatlo od nich bedzie bilo w inne narody swiata. Mowilem i pisalem jak walcza slowianie a walcza slowem i prawda (pra woda, zrodlem zycia). Walczcie archekraci. Ps. Znowu sie zasmialem Wink no pomyslcie ale kwach z tym majonezem odjebal...... Przegecie. Smiechu warte. Taki intelekt za to brak genu duszy totalny. 

Pisalem wam dwa lata temu o tym, ze zmija bedzie zjadac ogon. Zaczyna sie. Nie widzicie jak w agoniach zaczyna sie skrecac? Taki symbol bedzie na monetach za kilkadziesiat lat. Beda mialy one symbol zjadajacego ogn weza a plywanie w wodzie rybki wtedy bedzie jakie? Bezpieczne bo nikt was wiecej nie uwiezi w zadnym wymiarze jak zmija was w tym. Wyjscie z gry na zyczenie i powrot tu na ziemie. Zreszta. Powiedzmy sobie szczerze najlepiej maja archekraci ktorzy wedruja w czasoprzestrzeni. Nie wiem czy nie warto?. Jak leca nad ziemia to traby slychac ale nie grzmoty jak z samolotu. To akustycznie jest jakos robione. Jak przemierzaja swiat roznoszac prawde. Wszyscy slysza ze leci szczescie. Afryka zielona. Pelno drzew, wody i zwierzat. Trzeba sie wziasc za prace. Trzeba budowac. Jak nie to wojna totalna. Ciekaw jestem czy  PANowie z szatanow to informuja spoleczenstwo, ze ich rzad dokonuje zbrodni wojennych? Jeszcze nie? Za Hitlera was beda mieli a wasze mocarstwo bedzie III Rzezia. Polamiecie sobie jezyki probujac powiedziec Rzecz. Zawsze bedzie z rego rzez i wracamy do przeszlosci. 

Aha PAN to przedstawiciel archekracji narodowej RAJu i jak to mowia na PANA to trzeba sobie zasluzyc prosze pana co ciagnie malpie banana. Dobrze, ze jest PANDA to mozna isc spac iskandery M na wypadek M jako oc chyba dziala. To taka moja obrona cywilna moje oc. Watpie, zeby nie zadzialala jak nie zadziala to nie  Dzialdowo. Slyszeliscie o pro roku z ulicy? Ja tez nie hihi. Dobra juz noc ide spac. Dobranoc.

 

​​​​​​

Portret użytkownika n..

Twoja destrukcyjność 44

Twoja destrukcyjność 44 opiera się na stosowaniu bardzo wyrafinowanych metod manipulacji. Najwyraźniej pozyskałeś już pochlebstwami @zenka, a innych chcesz pozyskać innymi metodami. Nowym, potencjalnym "członkom archekracji" od dawna systematycznie narzucasz określone stereotypy reakcji psychicznych. Chcesz kontrolować ich umysły, uczucia i myśli prowadzące do uzależnienia od ciebie jako guru. Chcesz by ta manipulacja niezależnie od deklarowanych w twoich wpisach celów edukacyjnych, religijnych, handlowych, i politycznych była przyczyną całkowitej zmiany myślenia łatwowiernych idiotów w sferze emocji, poznania i zachowania byś mógł osiągnąć w przyszłości określone i wymierne korzyści.
Twoja psychomanipulacja to zaplanowane, ukryte i celowe działanie stosowane w celu uzyskania zaufania użytkowników ZnZ oraz ich posłuszeństwa. Działania to nastawione jest na dezorganizację obecnego ładu przez destrukcję postaw, tożsamości, poglądów, zachowań i przekonań według twojego uznania, czyli cwanego manipulatora, który chce osiągnąć spodziewane korzyści. Sterujesz nieświadomymi kontroli ofiarami, wzbudzając w nich poczucie sprawstwa. Pewnie kilku idiotów już spółpracuje z tobą ponieważ oferujesz im "troskę, pomoc i wsparcie". W tym celu zawsze sprytnie posługujesz się pasującymi tobie wersetami biblijnymi udając " anioła światłości".