Działania Izraela względem Syrii mogą sprowokować wojnę jądrową między USA i Rosją

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykański działacz i komentator polityczny, Lyndon LaRouche ostrzega w piśmie Executive Intelligence Review, że działania Izraela wobec Syrii mogą doprowadzić do wojny nuklearnej między USA a Rosją.

 

Za szczególnie niebezpieczne uznał on izraelskie ataki na Syrię, podczas których niszczony jest sprzęt wojskowy w tym rosyjskie wyrzutnie z rakietami Jachont. Do tej napaści doszło 5 lipca w prowincji Latakia. Zdaniem LaRouche kontynuowanie takich zachowań może doprowadzić nawet do wojny.

 

Stany Zjednoczone poinformowały tylko, że według ich danych nie wszystkie rakiety zostały zniszczone. Rządzący w USA muszą mieć świadomość, że bezpośrednie zaangażowanie w niszczenie rosyjskiego sprzętu może być zarzewiem konfliktu z Moskwą, dlatego starają się nie być kojarzonymi z tego typu napaściami. Izrael nie ma tego typu skrupułów i to mimo wcześniejszych gróźb Władimira Putina straszącego Benjamina Netanjahu rozmieszczeniem baterii przeciwlotniczych S-300.

Na podstawie ostatnich wydarzeń wyraźnie widać, że dobrze znany konflikt USA-Rosja powstaje jak feniks z popiołów wchodząc na utarte zimnowojenne tory. Ostrzeżenia kogoś takiego jak Lyndon LaRouche należy traktować poważnie, bo wcześniej ostrzegał między innymi, że sieć izraelskich agentów przeniknęła do rządu USA i wywiera nieustanną presję na prezydenta Busha, aby ten zaatakował Irak. Jak się to skończyło wszyscy wiemy.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika napoleonit

My śpimy,śnimy- czy się

My śpimy,śnimy- czy się obudzimy.obiad już ostygł.czy kolacji doczekamy.Po co' będziem sę sądzili zapytaj Siebie ale w chwili kiedy glob Twój się zakręci pod nogami i ludzka miara się przesili i staniesz bez pamięci..."k.Norwid

Portret użytkownika 777

Moim zdaniem nie spowoduje to

Moim zdaniem nie spowoduje to żadnej wojny bo usa i rosja mją wspólne cele takie jak powolne niszczenie chin i indii gdzie te dwa kraje mają 3 miliardy ludzi a poza tym Rosja powinna wkońcu izolować na arenie międzynarodowej wszystkie kraje gdzie pederaści wprowadzają swoje szalone prawa ! Pederastyzm niszczy świat i trzeba się pederastów pozvyć z rządów !

Portret użytkownika AMRŚP

777 napisał: Moim zdaniem nie

777 wrote:

Moim zdaniem nie spowoduje to żadnej wojny bo usa i rosja mją wspólne cele takie jak powolne niszczenie chin i indii gdzie te dwa kraje mają 3 miliardy ludzi a poza tym Rosja powinna wkońcu izolować na arenie międzynarodowej wszystkie kraje gdzie pederaści wprowadzają swoje szalone prawa ! Pederastyzm niszczy świat i trzeba się pederastów pozvyć z rządów !

 Ludność świata nie liczy sobie 7 mld obywateli, lecz 4.3 mld...
Tak działa ściema agentury NWO...
Wystarczy przeanalizowac sobie roczniki statystyczne wielkich państw sprzed 1990 r oraz przeanalizować, w jaki sposób były przeprowadzane szacunki ludności zaraz po II W.ś..
 7 mld to niczym nieuzasadniona bzdura. Nalezy równiez brac pod uwagę ruchy ludności na świecie. Przyrost naturalny na naszej planecie po uwzglednieniu zgonów wynosi ok 21,5% na przestrzeni 40 lat.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Ile to już na tej stronie

Ile to już na tej stronie miało być wojen i co?? nic. a to usa miało bombardować iran, a to ruskie japonie, albo izrael egipt i tak w kólko. Pamietam jak rok temu w sierpniu wszyscy się podniecali tym że we wrześniu usa zbombarduje liban czy iran minął rok i cisza. Takie wrużenie z fusów nic ciekawego nie wnoszącego do życia, przeczytać i zapomnieć jak najszybciej, bo i tak żadnej wojny nie będzie, nikt sobie nie pozwoli na głupią bezsensowną wojne nikt na tym nie zarobi ot i tyle.
a tak na marginesie wojna miała być z korea i też jakoś nikt op niej nie słyszał to moze wymyślimy jeszcze wojnę San Marino i Watykanu albo potyczkę Wysp Owczych z Wyspami Marshalla. 

Portret użytkownika lill

W Egipcie jest wojna. Tak

W Egipcie jest wojna.
Tak samo w Libanie i Iranie .
Tyle, że oficjalnie nie nazywa sie tego wojną a już napewno nie międzypaństwową jak już to zamieszkami o charakterze lokalnym.
Całakiem jak u nas  np podczas powstania warszawskiego
W niemieckiej strefie wpływów oficjanie to były tylko lokalne zamieszki
 
 
 

Strony

Skomentuj