Dyrektor WHO: „Musimy wchodzić do domów i usuwać zakażonych członków rodziny”

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia – WHO - Dr. Michael J. Ryan, oświadczył publicznie, że dla bezpieczeństwa związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa będzie konieczne odizolowanie członków rodziny, także poprzez wtargnięcie do domów, co nie wyklucza użycia siły fizycznej.

Medyczny totalitaryzm wszedł ostatnio na zupełnie nowy poziom i to co kiedyś wydawało się niewyobrażalne staje się ekspresowo "nową normalnością". Zapewne niektórzy zastanawiają się co jeszcze mogą wymyślić władze, aby jeszcze bardziej pognębić społeczeństwo. Możliwości jest niestety bardzo dużo. Jeśli niektóre rządy podążą drogą wytyczoną przez skompromitowaną agendę ONZ zwaną WHO, to wkrótce ludzi podejrzanych o zakażenie będzie się wyciągać wprost z domowych pieleszy!

„Podczas kwarantanny, którą została objęta większość krajów rozprzestrzenianie się wirusa przeniosło się z poziomu ulicy do poziomu mieszkań, rozprzestrzenianie odbywa się teraz na poziomie rodziny. To co musimy teraz zrobić to spojrzeć na rodziny i odszukać zakażonych aby ich usunąć i odizolować w możliwie bezpieczny sposób.” - powiedział Dr. Michael J. Ryan

Być może oznacza to, że jeśłi ten obecny totalitaryzm medyczny wejdzie na wyższy poziom, to zgodnie z wytycznymi WHO "pod drzwiami staną, i nocą kolbami w drzwi załomocą".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika keri

testach PCR na covida, które

Testy PCR na covida uszkadzają mózgi i powodują przez to uszkodzenia organów, choroby i śmierć przypisywane covidowi, bo fałszywy test najpierw stwierdza zakażenie covidem. Uszkodzenia mózgu 15-cmetrowym patykiem z testu nie są dodatkiem do testu, lecz CELEM TESTU!

Testy PCR na covida mogą nie tylko zarażać, lecz także szczepić i czipować oraz uszkadzać mózg i układ nerwowy, ponieważ wymaz jest pobierany z płytki sitowej 15-cmetrowym patykiem. Płytka ta to kość o grubości milimetra w górnej części jamy nosowej, która jest perforowana wieloma otworami, które przechodzą bezpośrednio do jamy mózgu. Wszelkie chemikalia, wirusy, nanotechnologia lub cokolwiek innego, co chcą tam umieścić, będą miały natychmiastowy dostęp do mózgu.

Podobno zarazić można się od czyjegoś kichnięcia, bo wirusy są w ślinie. Skoro wirusy są w ślinie, a ślina to materiał DNA, do wykonania testu PCR na obecność wirusa wystarczyłoby napluć do probówki. Jednak w teście wirusów szuka się w części, która daje bezpośredni dostęp do mózgu. To właśnie przez nos, gdzie grzebie się obecnie patykiem testowym, wyciągano mózgi przy mumifikacji.

https://gloria.tv/post/6zNcTRVySCqzEXBi9g8yzJbsG

Instrukcja pobrania wymazu (warto przeczytać też komentarze)

https://www.youtube.com/watch?v=kxv0cl4IJNw

Konstrukcja testów zaprzecza istnieniu pandemii i w ogóle covidowi, skoro nie bada się śliny, gdzie są świrusy, lecz grzebie przez 10s patykiem przy samym mózgu! Takie grzebanie patykiem może zniszczyć barierę krew-mózg. Jeśli patyk jest skażony, to skażenie w postaci materiału biologiczo-chemicznego dostaje się od razu do mózgu.

To dlatego stwierdza się uszkodzenia narządów u osób, które zrobiły fałszywy test a rzekomą wykrytą chorobę przeszły bezobjawowo.

TEST USZKADZA NARZĄDY I UKŁADY, A NIE WYMYŚLONY COVID.

https://zmianynaziemi.pl/comment/532441#comment-532441

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika amator pierogów ruskich

Nie wiem dlaczego usunięto

Nie wiem dlaczego usunięto mój wpis.

Więc jeszcze raz.

Jak dotąd trzymałem maczetę pod łóżkiem.Stwierdziłem jednak,że jest niepraktyczna.Średnio wysportowany człowiek jest w stanie przy szybkim ataku nożem zabić (ciężko ranić) trzy osoby.

Nie sądzę,aby szczepionkowe sonderkommando z obstawą liczyło więcej niż 3,4 osoby...

Strony

Skomentuj