Dyrektor Mossadu stwierdził, że jego agencja nie pozwoli Iranowi wejść w posiadanie broni nuklearnej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dyrektor Mossadu, izraelskiej agencji wywiadu zagranicznego stwierdził podczas uroczystości nadania odznaczeń 12 oficerom tej organizacji, że Iran nigdy nie wejdzie w posiadanie broni jądrowej.

 

David Barnea, szef żydowskich szpiegów, podczas nadania certyfikatu doskonałości 12 swoim podopiecznym stwierdził ponadto, że niedopuszczenie do wyprodukowania przez Iran broni atomowej jest zobowiązaniem właśnie prowadzonej przez niego agencji. Skrytykował on ponadto możliwość porozumienia się z rządem Ajatollahów przez zachodnie mocarstwa w kwestii właśnie programu nuklearnego. Stwierdził, że Iran dąży do regionalnej hegemonii oraz wspiera terrorystów z którymi Izraelczycy walczą w swojej strefie bezpieczeństwa.

Tego samego dnia premier Izraela Bennett również poddał krytyce działania zmierzające do odnowienia umowy z Iranem stwierdzając, że Islamska Republika Iranu prowadzi nuklearny szantaż i wezwał do zerwania z nią rozmów i ukarania państwa Persów za ich politykę.

Również w czwartek 2 grudnia londyński The Jewish Chronicle poinformował, że to właśnie Mossad stał za spowodowaniem znacznych zniszczeń w irańskim obiekcie jądrowym w Natanz. W tym celu izraelskie tajne służby zrekrutowały - najprawdopodobniej pod fałszywą flagą - irańskich naukowców, którzy wywołali w tymże obiekcie eksplozję, która dokonała destrukcji hali z wirówkami. Cała operacja miała być przygotowywana od lat a ładunki wybuchowe miały być tam umieszczone już w 2019 roku.

Fakt że szef izraelskiej agencji wywiadu zagranicznego David Barnea stwierdza, iż to właśnie służby specjalne Izraela nie dopuszczą do wyprodukowania przez Iran broni nuklearnej dowodzi temu, iż Izrael nie bierze na poważnie pod uwagę opcji militarnej. Gdyby było inaczej to szef izraelskich szpiegów nie przypisywałby swojej służbie obietnicy o zadbanie o to. A z faktu że właśnie to robi możemy wywnioskować iż izraelskie plany wojskowego ataku na Iran są w dużej mierze blefem i próbą zastraszenia Iranu i wymuszenia na krajach zachodu prowadzenia proizraelskiej polityki w tej kwestii. Więc w mojej opinii jest to kolejny dowód na to. że Izrael będzie miał w przyszłości spore problemy biorąc pod uwagę jak ważnym krajem dla zachodu jest Iran ze swoimi zasobami surowców energetycznych, jak bardzo zachód obawia się kolejnej, dużo groźniejszej w potencjalnych skutkach wojny i jak bardzo odwrócenie Iranu (odciągnięcie go od Chin i przeciągnięcie na stronę Stanów Zjednoczonych) jest ważne dla USA.

 

https://www.jpost.com/middle-east/iran-news/mossad-recruited-iranian-scientists-to-blow-up-nuclear-facility-report-687649

https://www.jpost.com/breaking-news/mossad-chief-iran-will-never-have-nuclear-weapons-687675

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Komentarze

Portret użytkownika Zn

Właśnie pod tym artykułem

Właśnie pod tym artykułem jest najlepsze miejsce by jeszcze raz streścić to co jest ludzkości robione w imię patologii miłośników szatana:  Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." 

,,Od czasu ataków terrorystycznych z 11 września 2001, światowe wydarzenia, w szczególności na Bliskim Wschodzie, pokazują rosnące niepokoje i niestabilność pomiędzy dzisiejszym Syjonizmem i światem arabskim. Jest to całkowicie zgodne z wezwaniem do III Wojny Światowej, żeby wybuchła wojna między nimi dwoma oraz ich sojusznikami po obu stronach. Trzecia wojna światowa jest jeszcze przed nami, a ostatnie wydarzenia pokazują nam, że to nie jest daleko".

https://lurker.land/post/FfFH7Yp95

,,Panika dowództwa Izraela po ataku elektronicznym na myśliwce"

https://wolnemedia.net/panika-dowodztwa-izraela-po-ataku-elektronicznym-na-mysliwce/

 

Portret użytkownika Quark

Żadna wojna nie musi się

Żadna wojna nie musi się rozpocząć . Dlaczego propagujesz mroczny scenariusz przyszłości , czemu to ma służyć ? Zasiewając strach przed "niepewną" przyszłością zasilasz tylko tą nihilistyczną "przepowiednię". Zapewniam Cię , że żaden naród świata nie chce żadnej wojny .. a ci którym się taka rozpierducha majaczy sami się zesrają na rzadko. Im więcej osób myśli pozytywnie tym mniej pozostaje miejsca w zbiorowej świadomości na "mroczne wizje" . Zatem apeluję do Ciebie - zacznij zasilać jasną stronę mocy !

Portret użytkownika Rumcajs

O i temat z 2015 roku na znz

O i temat z 2015 roku na znz

Tajne dokumenty wskazują, że Izrael oszukiwał w sprawie irańskiego programu jądrowego

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tajne-dokumenty-wskazuja-ze-izrael-oszukiwal-w-sprawie-iranskiego-programu-jadrowego

Zakłamane żmijowe plemie - Szkoda że Hitler się bawił w jakieś wywózki - mógł na miejscu wszystko pozabijać. 

Usrael podpalił cały świat niewidzialnym ogniem (stopione reaktowry atomowe) które palą się tym ogniem w nas samych teraz i przez co ludzie są zmęczeni cały czas bo organizm próbuje nieustannie naprawiac zniszczone komórki tym dewastującym radioaktywnym i toksycznym rakotwórczym promieniowaniem! Na świecie już miliony ludzi poumierało przez ten niewidzialny śmiertelny i rakotwórczy ogień! FALL-OUT już jest jak po wojnie atomowej a mojej mamie w 2011 roku 03 . 12 powiedziałem tak: teraz juz nawet nie podejdą do tego ludzie by to posprzątać a nawet nie zdołają tego zrobić robotami więc będzie to potwornie truło cały ekosystem ziemi łącznie z nami do samego końca. W takim przypadku żeby nie dobierali ludzie zwykli im się do bunkrów będą wywoływać wszędzie wojny na całym świecie aby zająć ludzi nawalaniem się nawzajem by odwrócić uwagę od miejsc gdzie się poukrywają. A jeśli nie uda im się wywołać wojen bo dziś ludzie widzieli skrawki wojen prawdziwe na filmach i wiedzą czym to pachnie więc będą mogli pójść na całość dlatego że ekosystem ziemski jest już uwalony 4ma reaktorami z paliwem mox i uwalać się będzie aż po kres życia na ziemi i będą mogli pójść w takiej sytuacji na całość - wszystkim co mają wszyscy na wszystkich a sami się schowają do bunkrów. WOJNA ATOMOWA skoro i tak wszystko na wieczność jest usyfione na całej ziemi atomem przez stopione reaktory. To mówiłem w 2011roku do mamy.

A teraz dodam że nic się w tej kwestii nie zmieniło na lepsze - jest wręcz jeszcze gorzej - postanowili mordować ludzi igłą ile się da i jak się da - i nie chodzi tu już o żadne zarabianie pieniedzy koncernów farmaceutycznych itd. oni by nawet płacili falczerom i lekarzom po milion złotych za każdego dziabniętego bo te pieniądze i tak są gówno warte - kreują je z niczego - tak jak widzisz cyfrę 900000000000000000000000000000000000000$ tak właśnie wygłąda konto z którego opłacają tych łasych debili których mamią kasą, a ostatecznie zmielą ich jak w maszynce do mielenia mięsa, jak tylko przestaną być dla nich przydatni - bo liczy się dla nich ubity człowiek i nie będą patrzeć czy to biórwa lekarzyna czy sędzia czy prokurator czy polityk, oni nawet mają w dupie prezydentów, bo to tylko dla nich zwykłe kukły na posyłki - jak ten syntezator mowy niedzielski co to nie darmo ma przezwisko syntezator. 

CO ROBIĆ GDY NADCIĄGA KATASTROFA - WOJNA ATOMOWA, JĄDROWA.

https://www.cda.pl/video/6517115f9

PS. to gówno nadchodzi i to niestety juz bardzo szybko : ((((((

Zbierajcie wodę kranową lub z głębinowych sprawdzonych źródeł gdzie nie szczelinują gazów łupkowych truciznami, i nigdy nie pijcie wody z rzeki, jeziora czy deszczówki - jest super skażona ma tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy Bekareli Bq skażenia toksycznego i radioaktywnego co doprowadzi do raków.  Szykować się trzeba z jedzeniem i wodą, opałem, narzędziami, ubraniami i tyle.

Armagedon trwa teraz! https://www.cda.pl/video/268370738

 

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Portret użytkownika Rumcajs

Bo co? Bo jak zrobią to zrobi

Bo co? Bo jak zrobią to zrobi mossad im tak samo jak w Bejrucie w Libanie? https://rumble.com/vkplf0-liban-bejrut-explozja-new-explosive-bomb.html

Jak to jest - cały świat dysponujący bronią A mówi że nigdy nie wystrzelą tych rakiet atomowych jako pierwsi - a żmijowe plemię nie i jeszcze bezczelnie świat oswajają że to zrobią żeby nie było szoku i właściwej reakcji świata na ten haniebny czyn!

I zaczyna poraz kolejny sprawdzać się to co zapowiedział nas skarb narodowy jakim jest pan Jackowski Krzysztof. NIe wiem jak wy ale z miesiąc temu dotarło do mnie że ten człowiek robi rzeczy nie możliwe i że jest kimś na miarę biblijnych osób co robiły nie wytłumaczalne rzeczy które się działy!

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Portret użytkownika Rumcajs

najlepiej wkleić całą treść z

najlepiej wkleić całą treść z tej strony bo strona zniknie i nie będzie nic pod tym linkiem.

Izrael wpada w panikę z powodu tajemniczej rosyjskiej broni, która zaatakowała izraelskie myśliwce

 

1 grudzień 2021  (tłumaczenie automatyczne)

W Izraelu do dziś nie wiedzą, jaka broń zaatakowała izraelskie samoloty.

Incydent z 24 listopada, niemal natychmiast po ataku izraelskich myśliwców na Syrię, poważnie zbulwersował IDF. Jak się okazało, systemy pokładowe myśliwców izraelskich sił powietrznych zostały zdalnie unieszkodliwione. Nie była to awaria techniczna, gdyż atakowane były tylko samoloty przelatujące nad środkowym Izraelem, a do takiej operacji zdolna jest obecnie wyłącznie broń rosyjska, która według różnych doniesień mogła być dostarczona armii syryjskiej.

Do tej pory wiadomo, że systemy pokładowe myśliwców F-15 i F-16 izraelskich sił powietrznych stały się przedmiotem ingerencji z zewnątrz. W szczególności kwestia ta dotyczy awarii globalnego systemu pozycjonowania. Co więcej, w przeciwieństwie do większości podobnych przypadków, do których IDF jest już przyzwyczajona, tym razem zmiany były związane ze sztucznym zawyżeniem wysokości lotu samolotu. W wyniku tego, jeden z myśliwców prawie że rozbił się, a loty wszystkich myśliwców zostały wstrzymane.

Obecnie wszystkie loty szkoleniowe myśliwców IAF są uziemione. Kluczowym jest fakt, że podczas manewrowania na małej wysokości pilot może łatwo zderzyć się z górą lub uderzyć w ziemię – nie działają również systemy ostrzegania o niebezpieczeństwie.

Zagrożone są również izraelskie operacje wojskowe, ponieważ systemy naprowadzania pocisków cruise są zakłócane. https://avia.pro/news/v-izraile-panikuyut-iz-za-zagadochnogo-rossiyskogo-oruzhiya-atakovavshego-izrailskie

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Strony

Skomentuj