Dyrektor CNN przyznał, że dla oglądalności fałszowano dane na temat zgonów po COVID-19

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Od dłuższego czasu pojawiały się opinie, że obecna pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 jest sztucznie podtrzymywana przez polityków i media. Wreszcie pojawiły się pierwsze dowody świadczące o takim stanie rzeczy. Charlie Chester, dyrektor techniczny CNN, został nagrany ukrytą kamerą. Przy piwie zdradził, że CNN wykorzystywała społeczne obawy przed pandemią, manipulując statystykami COVID-19, aby zwiększać oglądalność stacji.

Dyrektor CNN, stwierdził wprost, że jego stacja telewizyjna celowo nakręcała informacje o zgonach covidowych dla zwiększenia tak zwanych ratingów. Charles Chester opowiedział również o tym, jak CNN miał tworzyć tworzyć wszelkiego rodzaju kłamstwa na temat Trumpa, aby go usunąć z jego pozycji prezydenta Stanó Zjednoczonych. Zaznaczył przy okazji, że z dziadka Joe BIdena zrobili młodego geriatrę, żeby wyborcy odebrali wrażenie, że to jasny umysł, a nie człowiek z demencją.

 

W obliczu tych rewelacji warto zwrócić uwagę, że pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 stacja CNN ogłosiła dwa dni przed tym zanim zrobiło to WHO. TO kolejny dowód na to, że bez mediów ta pandemiczna narracja by nie przetrwała. Chester oświadczył, że strach powoduje, że ludzie słuchają ich przekazów, dlatego zasiewali jeszcze więcej strachu. Zresztą pracownik CNN przyznał, że te same mechanizmy stosowano w kontekście wykreowanej przez lewicowe media "klimatycznej katastrofy". Ludzie mają się bać, dlatego media epatują ciągle kolejnymi złymi wiadomościami.

 

Nagrania dyrektora CNN Charlie Chestera zostały wykonane przez Project Veritas, organizacji dziennikarzy działających pod przykryciem, która zdobyła i opublikowała nagranie. Ich praca dostarcza dowodów na to, że prezydent Donald Trump miał 100 procent racji nazywając CNN stacją siejącą fałszywe wiadomosci - fake news. Niestety to co ujawniono to tylko wierzchołek góry lodowej. Dokładnie tak samo działają wszystkie informacyjne stacje telewizyjne. Najlepszą obroną przed ich zmasowaną dezinformacją jest zaprzestać oglądania przygotowywanych przez nich fake newsów, bo właśnie oglądalność ich napędza.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika yaan

Nauczyciele, lekarze,

Nauczyciele, lekarze, sędziowie, samorządy prawicowe i stara solidarność, uważają się za elitę.Oni za pieniądze zrobią wszystko nie liczy się dobro obywatela i całego kraju, tylko oni.

Portret użytkownika mateusz

Nauczyciele, lekarze,

Nauczyciele, lekarze, sędziowie, samorządy lewicowe i stara ubecja, uważają się za elitę.
Oni za pieniądze zrobią wszystko nie liczy się dobro obywatela i całego kraju, tylko oni.

Portret użytkownika Kwazar

MY właśnie na codzień w takim

MY właśnie na codzień w takim świecie żyjemy ! Ściemniania,kłamstwa,przekręty,kradzieży w bród gdzie białe to czarne a czarne to białe. Gdzie drobni cwaniaczkowie z interesikiem brylują jumając NAS w najlepsze No i reszta wielkich innej maści doroczyńców ludzkości i od wszystkiego innego. NIEPOSKROMIENI tymczasem przez nikogo "wyznawcy kwadratury koła"  więc jeden "Dyrektor CNN co sie przyznał" żadnej wiosny zmian ABSOLUTNIE nam nie czyni.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Większość telewizji działa

Większość telewizji działa tak jak CNN. "Polskojęzyczne" stacje takie jak TVP Info, TVN24 i Polsat News robią dokładnie to samo. Również manipulują statystykami i celowo przedstawiają jedne osoby w lepszym świetle, a inne w gorszym (posuwają się nawet do ich odczłowieczania). .Jeden i ten sam temat wałkują na różne osoby przez kilka godzin, a nawet i dni, a także zamieszczają "paski grozy", by jeszcze bardziej podsycić negatywne emocje u odbiorców. I później dziennikarze i ich szefowie dziwią się, że niektórzy widzowie utożsamiają ich serwisy informacyjne z chamską i brutalną propagandą, a także brakiem jakiegokolwiek obiektywizmu i rzetelności.

W ogóle uważam jakby te wszystkie Kurskie i Miszczaki, wychodziły z założenia, że mają u nich pracować tylko te osoby, co podzielają ich poglądy i nie sprzeciwiają sie im. Chcą, by dziennikarze pełnili rolę "funkcjonariuszy partyjnych", na co ci ostatni się zgadzają. Jeśli ktoś powie coś sprzecznego z oficjalną narracją jest już piętnowany. Wystarczy zobaczyć, jaką burzę zrobiła Lichocka (notabene była dziennikarka TVP)  po ostatnim odcinku programu pt. "Warto rozmawiać", gdzie Jan Pospieszalski wraz z zaproszonymi goścmi skrytykował ślepą wiarę w "cudotwórczość" szczepionek oraz jasno wskazał na katastrofalne skutki zamknięcia gospodarki przez rząd "niedobrej zmiany".

 

Portret użytkownika Max 1983

Może już jestem za bardzo

Może już jestem za bardzo podejrzliwy ,ale wątpie jakoś że ktoś taki bierze udział w takiej akcji ,a potem sobie idzie do knajpy na piwo i opowiada co i jak.Zwłaszcza że tego typu ludzie doskonale zdaja sobie sprawę jak działają podsłuchy i że wszędzie trzeba uważać.Nie wiem o co tu już w tym wszystkim chodzi.Ciężko mi jednak uwierzyć że jesteśmy na końcu zabawy ,raczej to się dopiero rozkręca ,choć lato może być okresem wyciszenia ...a potem jazda bez trzymanki??

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Quark

Czy się gdzieś ukaże ?? Temat

Czy się gdzieś ukaże ?? Temat ten był nagłośniony w TELEWIZJI  "państwowej" dopiero co o tym mówili ! Nikt takich ciekawostek nie ukrywa bo to bardzo medialny temat i sensacja a to równa się oglądalność . A jak Ty siedzisz aby tutaj , radia nie słuchasz , telewizji nie oglądasz , gazet nie czytasz to i jesteś zdziwiony ... 

Strony

Skomentuj