Dwie rosyjskie korwety zdolne do przenoszenia broni atomowej, znalazły się na Bałtyku

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nowa zimna wojna jest w pełnym rozkwicie. Jej najnowszym objawem jest pojawienie się na Bałtyku dwóch korwet rakietowych z rosyjskiej Floty Czarnomorskiej. Okręty typu Bujan-M są w stanie wystrzeliwać rakiety typu Kalibr o zasięgu do 2600 kilometrów.


Oznacza to, że cała Europa ma problem. Dotychczas straszono tylko Polskę, której zagrażają śmiertelnie niebezpieczne ze względu na szybkość ataku, rakiety typu Iskander. To zagrożenie oczywiście nie mija, ale mierzący 74 metry długości dwa rosyjskie okręty wyposażone w sumie w 16 wyrzutni rakietowych, zmienia sytuację czyniąc ją jeszcze gorszą.

W zasięgu rosyjskich korwet znajdzie się cała Skandynawia i okolice tak zwanej "wschodniej flanki NATO". Obecność rosyjskich okrętów, które mają stacjonować w porcie w Bałtyjsku, w Obwodzie Kaliningradzkim. Obecność takiej broni, sprawdzonej niedawno w walce z Państwem Islamskim powoduje, że Bałtyk staje się obszarem pod bezpośrednim zarządem Rosji.


 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika Marco

No to nie ciekawa sytuacja

No to nie ciekawa sytuacja się robi, skoro rosjanie już muszą decydować się na wzmocnienie obronności swojej zachodniej granicy.

Miejmy nadzieję że to tylko przejściowe takie - rozwonienie jednego z polskich ministrów co to zdradził Polską rację stanu w USA. Niech sobie tam Jankesy i Angole wymachują szabelkami przeciw Rosji to ich interesy. Ale co ma Polska do tego? Po co nam sie mieszać w czyjeś konflikty?  i budować w polsce Amerykanską i Jewriejską tarczę rakietową? Pytam? Kogo ona obroni?  Takich ministrów Polsce nie trzeba!  

Portret użytkownika inzynier magister

Widać że wszyscy się

Widać że wszyscy się przygotowują, jak sfałszują wybory w USA to mamy wojnę na bank ! Skoro już mowa o fałszowaniu to zobaczcie ten film jakie fałszerstwa robila mafia folksdojcxa w warszawie by kraść kamienice ! Ktoś w urzędach wydawał nawet paszporty i dowody na lewe nazwiska ale prawdziwe dokumenty z urzędu ! Mafia urzędnicza ! Trzeba szybko ich wszystkich wytropić i powsadzać do więzienia ! SZYBKO !!! SZOK !! Mordowano całe rodziny żeby nie ubiegały się o spadek ! No normalnie mafia mordowała ludzi dla tych kamienic !

Dzika reprywatyzacja a techniki nękania - Witold Hake - 26.10.2016

https://www.youtube.com/watch?v=cijyL8uEDwc

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika livid

Kogo straszy ? Według mnie

Kogo straszy ? Według mnie bardzo dobrze taktycznie to rozgrywa bo to raczej nasz kraj szykuje się do agresji.

Bać mogą się conajwyzej ci z wiejskiej ale tak my zwykli polacy z ich strony nie mamy czego. Czasem zdarza się, że porozmawiam z jakimiś rosjanami to żartują w cztery oczy, że "Putin zrobi nam laske" Biggrin

Bardzo są pozytywni i zdystansowani, nie patrzą na nas przez pryzmat Warszawy i tak powinno być.

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Strony

Skomentuj