Dwie łodzie z uchodźcami zatonęły u wybrzeży Turcji – zginęły co najmniej 33 osoby

Kategorie: 

youtube.com

Niedaleko tureckiej prowincji Balikesir zatonęła łódź z imigrantami, którzy zmierzali w kierunku greckiej wyspy Midilli. 22 osoby zginęły, a tylko cztery udało się uratować i sprowadzić na ląd. Trwa akcja ratunkowa z udziałem śmigłowca i statku straży granicznej.

 


Inna łódź zatonęła w rejonie prowincji Izmir, która znajduje się w zachodniej części Turcji. W katastrofie zginęło 11 osób. Trzech rozbitków udało się ocalić.


Turcja podejmuje na swoim terytorium około 2,5 miliona syryjskich uchodźców i 200 tysięcy Irakijczyków. Wiele osób próbuje przedostać się przez Turcję do UE, wybierając najczęściej drogę morską. Używają do tego celu kiepskiego sprzętu w postaci małych łodzi i pontonów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika BigStan

Każda śmierć przed

Każda śmierć przed wyznaczonym czasem jest tragiczna, jednak spójrzmy kto finansuje ciapatą swołocz - te osoby w pierwszej kolejności ponoszą winę za śmierć tych co"pchali się do raju europy"

Kolejna sprawa jak ma drugie dno to zachowanie debili i dywersantów z takich organizacji jak "Otwarta Rzeczpospolita" oraz "Hejstop" i głównego klakiera zadymy w naszej Ojczyźnie tj. "Gazety Wyborczej - żydowskiego pisma dla Polskiej ludności tubylczej"

Dziwię się że za tak zradzieckie zachowanie nikt tej pierwszej wymienionej trójcy na kopniakach nie wywalił poza granice.

Tak bardzo pasuje im multi kulti ? chcą cieleśnie i kulturowo obcować z brudasami ? won na pisaki pustyni skąd Wasze korzenie.

Skomentuj