Dwa świecące labradory urodzone w Korei Południowej

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Korei Południowej urodziły się dwa świecące w ciemności labradory. Zostało to ogłoszone w czasopiśmie Scientific Reports.

 

Naukowcy zmodyfikowali swoje genomy, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju dysplazji stawu biodrowego - powszechnego problemu w tej rasie. Genetycy pobrali międzygenowe miejsce od labradora z tą diagnozą, skorygowali mutację i stworzyli psy z już skorygowaną mutacją poprzez przeniesienie jąder komórek somatycznych.

 

Eksperymenty zakończyły się sukcesem, a wyniki pokazują, że technologię można potencjalnie wykorzystać do korygowania defektów genetycznych. A szczenięta błyszczą, ponieważ naukowcy wbudowali w komórki Labradora zielone białko fluorescencyjne jako wskaźnik edycji genomu.

 

@zmianynaziemi Dwa świecące labradory urodziły się w Korei Południowej #dlaciebie #ciekawostki #zwierzęta #labrador #pies #GMO #badania ♬ dźwięk oryginalny - ZmianynaZiemi

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika syriues

My jako ludzie jestesmy

My jako ludzie jestesmy zobowiązani do tego ,by każde wtargnięcie w gen ,w mrna ,ryboflamine,itd szkalować,bojkotować, wypędzać ze społeczeństwa karykatury ,naukowców, itd.

A co my robimy?

O jaki fajny piesek,żaden to ogar czy wilk, ale np york lub inna mysz,zmodyfikowana dla nas,po to byśmy się przyzwyczajali.do następnego razu.

A wiec kto tu nieuwaznie zyje?kto nie baczy na zasadzki ?No kto się zachowuje jak dziecko?

Ale będzie za to gniew,oj będzie, bo pozwoliliśmy my wlasnie na to.

Portret użytkownika Ted

Nie uwypukliłeś tego mRNA, o

Nie uwypukliłeś tego mRNA, o którym wielu ludzi wiedziało i z pełną świadomością dało sobie to świństwo wstrzyknąć. Do tego doszedł przymus w paru krajach a w innych już przymierzano się do tego przymusu. Ten Świat zostanie zniszczony, cała ta planeta.

.

Zniszczę tą planetę.

 

Portret użytkownika inzynier magister

"Do roku 3000... większość

"Do roku 3000... większość inteligencji przeniosła się z platform organicznych na nieorganiczne, na nośnikach obliczeniowych w skali molekularnej . Niezwykle szybka komunikacja między mózgami i połączenia z globalną siecią sprawią, że nasza obecna indywidualność będzie wydawać się okropnie samotna. Niektóre grupy zdecydują się dzielić wspomnieniami, myślami, uczuciami, a nawet tożsamością, podczas gdy niektóre potężne jednostki rozprzestrzenią się na wielu platformach organicznych i robotycznych. Umysł jednej osoby lub ula może istnieć jednocześnie w ciałach zwierząt, ludzi i robotów." to nadchodząca cywilizacja ufo hybryd i pojazdów dyskoidalnych oraz opętańców gender połączonych ze sztuczną inteligencją lucyfera i antychrysta !

to jest urywek z książki Steva Quayle se przeczytajcie !!! tytuł to "Genetyczny Armagedon"

https://www.amazon.com/Genetic-Armageddon-Stephen-Quayle/dp/0972134727

 

Jezus jest Panem – brzmi radośnie w słowach Jana

Pawła II jako zaproszenie wszystkich chrześcijan, aby w świadomo-

ści swojej wiary „odnowili przylgnięcie” do Jezusa Chrystusa,1 który

„wczoraj i dziś, ten sam także na wieki” (Hbr 13,8) jest „drogą, prawdą

i życiem” (J 14,6). Jest to wyznanie Chrystusa jako jedynego Syna, przez

którego widzimy nie tylko oblicze Ojca (J 14,8), ale też doświadczamy

spełnianie się odwiecznego zamiaru Ojca względem nas: ofiarowanie

Prawdy i Miłości w Jego Synu, czyli dzianie się zbawienia. Odwaga

św. Piotra jest dziś wezwaniem do świadectwa, że Jezus Chrystus jest

uniwersalnym Zbawcą całej ludzkości, ponieważ „nie ma w żadnym

innym imieniu zbawienia” (Dz 4,12)

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika R

"zielone białko

"zielone białko fluorescencyjne jako wskaźnik edycji genomu." - słowa kluczowe, moim zdaniem. W przepowiedniach Kraszenikowa znamie bestii ma świecić na zielono. Czyżby mialo być "wskaźnikiem", że ktos ma zmienione geny?

"Początkowo te szóstki nie będą widoczne, ale potem jak elektroniczna tablica na czole i na ręce będą świecić zielonym światłem. Jeśli osoba spróbuje pozbyć się tych szóstek i odrąbie sobie rękę, to szóstki pojawią się na kikucie, i wtedy, gdyby człowieka porąbać na kawałki, to na każdym kawałku pojawia się trzy szóstki."

 

Skomentuj