Dwa samoloty pasażerskie zderzyły się na lotnisku w Tel Awiwie

Kategorie: 

Źródło:

Dwa samoloty pasażerskie zderzyły się na drodze kołowania na lotnisku im. Ben Guriona w Izraelu. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, informuje The Jerusalem Post.

 

Według publikacji, niemiecki samolot Germanwings podczas holowania dotknął ogona maszyny izraelskich linii lotniczych El Al, który przygotowywała się do wylotu do Rzymu. Po kolizji wszyscy pasażerowie z obu samolotów zostali ewakuowani w trybie pilnym poprzez rampy. W wyniku wypadku nikt nie został ranny.

 

Jeden ze świadków, w wywiadzie udzielonym w radio armii izraelskiej, powiedział, że po wypadku wszyscy pasażerowie byli zdezorientowani i poddenerwowani. Trwa śledztwo, mające na celu wyjaśnienie przyczyn zdarzenia, a w sieci opublikowano film, dokumentujący moment kolizji dwóch samolotów.

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Wszyscy pasażerowi

Wszyscy pasażerowi izraelskiej maszyny dostaną odszkodowania za traumatyczne przeżycia.Również ich rodziny a jeżeli takowej nie mają odszkodowanie dostanie Foxman ADL jako rodzina zastępcza.Oczywiście płacić będą Niemcy wszak ich samolot wymusił pierwszeństwo,to oczywista oczywistość w telawiskiej rzeczywistości.Być może traumę będą nosić w sobie potomkowie pasażerów izraelskich "dobitej "izraelskiej maszyny.Prawnicy zastanawiają się nad wysokością odszkodowania dla przyszłych potomków pasażerów poszkodowanej nie latającej póki co maszyny.

Skomentuj