Dwa meteory niemal w tym samym czasie spadły na Arabię Saudyjską

Kategorie: 

youtube.com

Błyskawicznie dwa duże meteoryty przeleciały nad Arabią Saudyjską. Zdarzenie zarejestrowali liczni świadkowie. Jeden z obiektów spadł na ziemię i wywołał pożar trawy oraz lasu. Ponadto, obyło się bez ofiar.

 

Ogniska obu meteorytów podczas upadku były bardzo jasne. Wszystko działo się o zmierzchu 03 kwietnia br.Powierzchnia, poruszające się dużą prędkością ciała niebieskiego, po kontakcie z atmosferą ogrzewa się i zaczyna płonąć z powodu tarcia powietrza. Dwa saudyjskie meteoryt „świeciły” na biało z odcieniami niebieskiego i zielonego. Ich dokładny skład chemiczny nie został ustalony.
 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Zmiany w szuwarach

portal dla dekli

portal dla dekli ...samozwańczych ekspertów i  administratorów tego PSEUDO DEMASKACYJNEGO PORATALU , KTÓRZY pewnie dorabiają sobie pisząc w przerwach między lekcjami w szkole. Poziom dziennikarski równy pudelkowi,o2, albo łoneta..
Teraz minusujcie..
Nara lamusy

Strony

Skomentuj