Duży meteor eksplodował dziś w nocy nad Anglią

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiaj w nocy o 02:04 czasu uniwersalnego, nad hrabstwem Devon w Anglii, doszło do obserwacji upadku dużego meteoru. Jego majestatyczny przelot udało się uchwycić dzięki jednej z kamer ustawionych przez astronomów. POdobne obiekty widziano na terenie dużej części Wielkiej Brytanii.

 

Świadkowie twierdzą, że meteor płonął w kolorze zielonym i udało się go nagrać między innymi dzięki kamerze należącej do Norman Lockyer Observatory w Sidmuth.

 

Podobne doniesienia docierają też z West Country, Walii i z okolic West Midlands. Wszyscy twierdzą, że w czasie między 2 a 3 w nocy widzieli spadające jasne płonące na zielono fragmenty czegoś, co wchodziło w ziemską atmosferę.

Nic nie wiadomo na temat planowych deorbitacji w tym czasie, dlatego trzeba to uznać za przypadek kolizji Ziemi z jakimś średniej wielkości ciałem niebieskim, które uległo fragmentacji i spłonęło gdzieś nad wyspami brytyjskimi.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika o jeju...

Te fragmenty "czegoś" to

Te fragmenty "czegoś" to szczątki rakiet wystrzeiwanych do jonosfery z chemicznym świństwem, zwanym "chemitrails".
Tylko skończeni durnie wierzą w meteoryty płonące "zielonym" kolorem... i latające grupami... Ot osiołki, osiołki...

Skomentuj