Duże zapadlisko w stolicy Krymu spowodowało śmierć 6 osób

Kategorie: 

Źródło: twitter

O Krymie jest ostatnio głośno głónie w kontekście oderwania się od Ukrainy i referendum, które legitymizuje akcesję tego terytorium do Federacji Rosyjskiej, ale dzieją się tam również inne rzeczy tylko tym razem na płaszczyźnie naturalnej. W zeszłą sobotę doszło tam do sporego zapadliska, które niestety było tragiczne w skutkach.

Ogromny sinkhole otworzył się 27 września w stolicy Krymu, Symferopolu. Krater ma około 6 metrów głębokości i 8 metrów szerokości. Niestety ponieważ doszło do tego na środku drogi zapadlisko spowodowało tragiczne konsekwencje. Do otworu przy dużej prędkości wjechał samochód aż z ośmioma pasażerami.

Niestety sześcioro z nich zginęło na miejscu w tym trzyletnie dziecko i szesnastolatka. Udało się uratować roczne dziecko i 12 letnią dziewczynkę. Stan dzieci jest nadal bardzo ciężki i pozostają w miejscowym szpitalu na oddziale intensywnej terapii.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika taka prawda

najprawdopodobnbiej mamay

najprawdopodobnbiej mamay doczynienia z nową bronią ,która powoduje osłabianie wiązań miedzyczasteczkowych gruntu co w konsekwencji powoduje zapadliska ,w ostatanim czasie duzo tego typu otworów powstało dobrze by było sprawdzić czy podobne otwory nie powstawały w XX wieku.

Portret użytkownika lemursmg

"O Krymie jest ostatnio

"O Krymie jest ostatnio głośno głónie w kontekście oderwania się od Ukrainy i referendum, które legitymizuje akcesję tego terytorium do Federacji Rosyjskiej" 
 
O ZnZ zrobi się niedługo głośno, jak nadal będziecie tubą ruskiej , wrogiej Polsce z założenia, propagandzie. Krym został odebrany Ukrainie siłą, choć właściwie od samego początku był prezentem od Ruskich dla Ukrainy, co nie zmienia faktu, że gdyby nie europejski wybór Ukrainy to wszystko do dziś było by cacy, bo Ukraina dalej była by w większości rosyjskich wpływów, ale że społeczeństwo świadomie z tego rezygnuje, to Putin i jego poplecznicy, a może on sam jest marionetką - nie wiem, absolutnie nie mogą do tego dopuścić, ponieważ uważają Ukraine, podobnie jak Kazachstan, za część swojego imperium. Wse. 
 
ps. referendum legitymizujące właściwie aneksję? Ależ ta Rosja stała się domokratyczna! I te ponad 100% frekwencji, zadziwia ... jeżeli popieracie ruskich tylko dlatego, że są w opozycji do USraela (nienawidzę) to jesteście hm ... marionetkami? a jeżeli popieracie z idei to należy Wam się solidna terapia szokowa, np w postaci filmów z Katynia czy zdjęć zgwałconych i zamordowanych przez czerwonoarmistów polek. 
pozdrawiam 

Portret użytkownika Pacal

"Polek" pisze się z dużej

"Polek" pisze się z dużej litery a poza tym .... nie zająknąłeś się nawet, o stosunkowo niedawnej zbrodniczej przeszłosci Ukrainy, potocznie o tzw "banderowcach' /i przy takim skrócie pozostańmy/. Zapomniałeś o tym że do tej pory nie rozliczono polityki Stiepana Bandery i jego koleżków, takoż zbrodniczej działalności ich oddziałów: UPA, OUN? Że dotąd nie zwalono pomników im poświeconych i tablic, do tej pory wychwala się tam ich niecne czyny i nadal funkcjonuje partia tzw "prawego sektora", w istocie neo-banderowska /liderem której, jest osławiony Tiasnybok?/ i od której zaczęła się ta ukraińska awantura AD 2014? Wcale nie jestem za polityka Putina, raczej za nie wtrącaniem się. Niech sami pomiędzy sobą prowadzą własne porachunki!

Portret użytkownika lemursmg

Przepraszam za błąd, nerwy

Przepraszam za błąd, nerwy nie pomagają: Polek. Już Ci tłumacze dlaczego Ukraińcy uważają Banderę za bohatera. Otóż tak się składa, że mieszkam w Kijowie. Wpadła mi w ręce książka na 400 stron "Historia UPA". I proszę Ciebię, wyobraź sobie, że nie ma tam ANI SŁOWA, ANI NIC!!!  o rzezi wołyńskiej, która była faktem i jest wielką plamą na honorze Ukrainy, a przede wszystkim boli Nas. Nie zapominajmy jednak, że nie była to oddolna inicjatywa, tylko sterowana odgórnie akcja, jak sporadyczne mordy Żydów przez Polaków (tak na marginesie - nie tych co trzeba było, patrz "Żydokomuna"). Aczkolwiek Ukraincy nawet nie wiedzą z czym mają się rozliczać, dla nich UPA jest jak dla nas AK (gdzie walczyli moi dziadkowie w PW 44). Serio, oni nie mają wiedzy - ot co. Jasne - gdyby ich prezydent w orędziu do narodu ogłosił, że Ukraińcy urządzili Polakom czystki etniczne na 100 tys (od 80 do 120, wyśrodkowałem) to byśmy byli zadowoleni, prawda? Jasne jest jednak, że tego nie zrobi, bo flaga UPA była jednym z symboli Majdanu, na który też chodziłem i rozmiawałem z Ukraińcami różnej maści, żaden nawet nie zająknął się o jakieś nienawiści, wręcz przeciwnie - dziękowali za pomoc i podkreślali narodową bliskość, chociażby językową. Oczywiście nie wyskakiwałem do nikogo od razu z rzezią wołyńską, ale jak tylko udało mi się do tego dojść, wiedza o tym jest nawet nie znikoma. Coś tam kiedyś może było, ale jak już to w odpowiedzi na brutalne ataki AK. Faktycznie, dobrze było by rozliczyć takich fałszerzy historii, ale wówczas byśmy musieli zacząć od rosyjskiej, antypolskiej propagandy, która bezlitośnie dzieli nasze narody. No i co? Mamy się dalej mentalnie tłuc? Mi się już nie chce ... 
 
ps Rozumiem w całości rodziny Polskie z Kresów, ja na szczęście nie mam tam w rodzinie ofiar, mam gdzie indziej, z rąk Rosyjskich. Popierajcie dalej Putina ZnZ, powodzenia.
Rośnijcie

Portret użytkownika Pacal

Gorąco Tobie polecam pewien

Gorąco Tobie polecam pewien blok na FB, pt "Od lewicy do prawicy" czy jakoś tam, moze w drugą stronę. Tam ostro scierają się różnej orientacji a takze bywa: piszą Ukraincy lub takeigo pochodzenia ale mieszkający w Polsce i zwłaszcza ciz "rodzin przesiedlonych". Włos się jeży i skóra cierpnie. Dosłownie! Coś jakby "Ogniem i mieczem", scena z spotkania polskich i kozackich posłów i panów przy suto zastawionym stole, /vide: film pod tym samym tytułem/. Link do tego bloku: 
https://www.facebook.com/groups/451175185015294/

Skomentuj