Dumna Polska dziś i zawsze. Nie dla NWO i globalizmu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Europa to kontynent, na którym żyją różne narody to kontynent, na którym występują różne kultury oraz idee, nie mniej jednak Europejczycy wywodzą się z jednych korzeni, są jedną cywilizacją. Jak było przed laty tak jest i teraz a mianowicie, dochodzi do pewnego rozłamu w kulturze, religii, nauczaniu oraz polityce innymi słowy przed naszym kontynentem rysują się różne rozwiązania, a co za tym idzie nasza przyszłość nie jest czymś prostym do przewidzenia, zwłaszcza w obecnych czasach. I tutaj można pokusić się o stwierdzenie a nawet trzeba, a owe stwierdzenie to przekonanie, że Europa ma bardzo duże szczęście.

 

Co to za szczęście? Szczęście, że Polska tutaj jest i Polacy, którzy jeszcze wiedzą, czym jest Bóg, Honor i Ojczyzna. Polacy, którzy wiedzą, czym jest patriotyzm i walka o własne idee, kulturę oraz przeszłość, ponieważ to ona kształtuje naszą teraźniejszość. Jak powiedział kiedyś ktoś znany, naród bez przeszłości to naród bez tożsamości. Dlatego bliżej zastanówmy się nad tym fenomenem, zastanówmy się nad naszym krajem leżącym w centrum Starego Kontynenty. Krajem tak często wyśmiewanym i wyszydzanym a jednak, dla wielu stanowiącym wzór, mało tego, obecnie coraz większa ilość Europejczyków widzi w Polsce ostatni bastion Europy.

 

Na samym wstępie można pokusić się o stwierdzenie, że Polska to obecnie naród wybrany. Tak dla wielu wyda się to zbyt skrajne porównanie, ostatecznie Izrael i sami naród Żydowski cieszą się małą przychylnością, nie mniej jednak nie o to tutaj chodzi. Otóż nasz kraj przeszedł wiele trudnych okresów, mógł już nie istnieć wielokrotnie a mimo to zawsze wstawał z kolan. Mało tego, gdy tak już się działo to bardzo często ratował Europę jak chociażby w pamiętnej bitwie pod Wiedniem. To jednak nie wszystko, są inne znaki.

 

Otóż postać Jana Pawła II, Siostry Faustyny czy Zofii Nosko to wyraźne sygnały, że Bóg, czy też wyższa siła wyjątkowo umiłowała nasz kraj. Zatem czy Polska może być obecnie nowym narodem wybranym? Dla wielu z pewnością tak. I pamiętajmy o jednym, jeżeli spoglądamy na religię Rzymsko Katolicką, chrześcijaństwo to postarajmy się nie spoglądać na nią przez pryzmat księży czy biskupów, ponieważ rzeczywiście wielu z nich pobłądziło i nie stanowi dobrego przykładu. Dlatego spoglądajmy jedynie przez pryzmat nauczania Jezusa z Nazaretu, bo było ono doskonałe i w wielu miejscach różniło się od tego, co dziś naucza się z ambon w Kościołach, ale to tylko dygresja na marginesie.

 

,,Bóg, Honor, Ojczyzna’’ , ,,Polska ostatni Bastion Europy’’ pod takimi hasłami ruszył dwa dni temu marsz niepodległości ulicami Warszawy. Idee szczytne i napawające optymizmem na przyszłość, ukazujące nasz kraj jako wzór do naśladowania dla innych narodów Europy. Przy tej okazji dobrze jest wspomnieć o marszu KOD’u który w zestawieniu z marszem głównym był niczym pogrzeb nad trumną NWO oraz zachodnich łap chcących położyć rękę na ziemi Polskiej. Marsz KOD zebrał wiele postaci kontrowersyjnych w tym byłego prezydenta Komorowskiego. Dodatkowo garstka ludzi, którzy tak naprawdę są bardziej z manipulowani niż świadomi prawdziwych celów KOD’u. Marsz w Warszawie był policzkiem a może nawet nokautem dla globalnych elit z panem Sorosem na czele. Oglądając ten las polskich flag można było być dumnym z Polski i Polaków dziś i zawsze.

 

Zauważmy, co obecnie dzieje się w USA po wygranej Donalda Trumpa, czyli człowieka z poza systemu. Otóż powstaje coś w rodzaju KOD’u i tutaj pan Soros główny Mason i globalista Europy także macza w tym palce. Mało tego, nie tak dawano Zbigniew Brzeziński wypowiedział się, że NWO zaczyna trząść się w posadach, o czym napiszemy w przyszłości. To dla nas doskonała informacja jednak pamiętajmy, że musimy zachować czujność. Ponieważ kiedy pewne idee i plany zaczynają upadać może znaleźć się fanatyk lub kilku fanatyków, którzy posuną się do ostateczności by jednak przeprowadzić i zrealizować swoje tajne agendy.

 

Co do naszego kraju, naszej pięknej i kochanej Polski to możemy być z niej dumni bo jest Ona niczym wielowiekowe drzewo, mocne i potężne. Oczywiście posiada liczne zadrapania i blizny jednak trwa mocno zakorzenione w ziemi i żadna zewnętrzna siła nie jest w stanie mu zagrozić. Polska trwa od wielu wieków i trwać będzie jako znak i drogowskaz dla Europy oraz dla Europejczyków. Polska to zawsze Bóg, honor i Ojczyzna.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (9 votes)
Opublikował: tomasz_m
Portret użytkownika tomasz_m

Komentarze

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika szyper

Bez jaj nie no znowu gadaka o

Bez jaj nie no znowu gadaka o narodach wybranych mamy szczesce ze os konfliktow swiatowych przenosi sie na pacyfik i ze jest pulnoc-poludnie do tej pory bylo wschod zachod a my bylismy po drodze,poza tmy mosimy byc dumni skad inat z naszej stosunkowo barwnej histori pelnej awanturnikow niebywalych zwrotow i burzliwych czasow jakie Polska zaliczyla i to koniec dobrych wiesci,Jasienica napisal ze wybranie Jogajly na Krola przez panow Krakowskich bylo lepsza opcaja I tu sie z nim nie zgadzam to byl poczatek zaniechania prob zjednoczenia Polski z pomorzem i Slaskiem bo kroliki litewskie obawialy sie wzmocnienia strony Polskiej w relacjach unijnych z Litwa.Jagiejlo zdradzil po bitwie po Grunwaldem razem z Witoldem dopuscili sie zdrady stanu [polskiej].Podczas oblezenia Malborka Witold zwial na litwe a polska pomomo wygrania nastepnych bitew nie odzyskala pomorza .Choc wygrala wszystkie bitwy .Jeszcze jedno Jagielo nie dowodzil pod Grunwaldem plan bitwy zostal zaproponowany przez Polskich wodzow. W czasie wojen Husyckich mozna bylo odzyskac Slask i co zrobil zdrajca Jogajla olal temat i tak bylo przez caly okres zadow Jagielonow . Ale po Jagielonacxh bylo jeszcze smieszniej i straszniej. Naturalnymi sojusznikami Przeciw Cesarstwu i Rosji byla Szwecja i Turcja a my z nimi wojowalismy 150 lat. zamiast odzyskac tereny pomorza i slaska ale to jusz temat na inna historie.

Portret użytkownika N1KT

Pierdu pierdu pani Zosiu...

Pierdu pierdu pani Zosiu... Teraz wszyscy w tyrce, a po tyrce do biedrony itp. mrketów po szybko pędzony food GMO.
Zastanawiam się czy czasem tych wszystkich narodowców nie kontrolują te wszystkie ugrupowania jak robił to wcześniej kowalski marian - tak potulnie chodzą na te marsze nie dają się nawet sprowokować - przyjmują CETA i TTIP (acta weszło jak nic bo wszystko z plików znika z netu serwery z torrentami też...) zgadzają się na szczepionki które zabiją ich własne dzieci, teraz jeszcze będą jeść te wspaniałe genetycznie modyfikowane owoce i warzywa z dodatkami genów najsilniej jadowitych i toksycznych meduz na świecie, że nawet mucha na takiej cytrynie czy pomarańczy nie siądzie i nie osra takiego zmutowanego tworu przez szatanów które ośmieliły się mieszać w genach które sam stwórca stworzył dla nas...
Ile jeszcze absurdów wam na głowę zwalą zanim wstaniecie na nogi weźmiecie pały i rozgonicie te gówniane szmatałastwo wprowadzające coraz więcej pomysłów na zabijanie was "DEPOPULACJĘ" i jeszcze większą was kontrolę? A czy w ogóle wstaniecie, czy już całkiem mózgi zlasowane? A może już sił brakuje żeby wstać i zrobić porządek ?
Tchórze - poubierane pipy z falangami i flagą Polski ! Smrodzą tylko powietrze racami jak by to skażenia było mało od spalin. To co robicie nic nie znaczy ! - zero efektu z takiego postępowania - gnoją was jak chcą i robią z wami co chcą ! DOŚĆ KURWA TEGO !!!
https://www.youtube.com/watch?v=j2J0WROLIU4

Portret użytkownika Ultra Mistrz

Chciałbym zauważyć

Chciałbym zauważyć niesłychane i bezsporne nasilenie oprysków chemtrails od listopada 2015. Loty odbywają się na niesłychaną dotychczas skalę. Nasza władza milczy. Komu na tym zależy...??

Portret użytkownika toś

No tak, tego narodu wybranego

No tak, tego narodu wybranego w naszej ojczyźnie jest tak wiele, że z Polaków została tylko mniejszość. Co do Pierwszego akapitu tekstu, to zerżniety z tekstów z lat 80, działania Solidarności, Wałęsy/Bolka?. Juz to przerabialiśmy Biggrin

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj