Dramatyczny materiał filmowy z wnętrza rozbijającego sie samolotu w RPA

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pojawił się dramatyczny materiał, najwyraźniej pokazujący moment katastrofy samolotu wkrótce po starcie z lotniska Wonderboom, 20 kilometrów przed Pretorią. Film, który jest rozpowszechniany na Twitterze i Whatsappie, wydaje się pochodzić z wnętrza samolotu.

 

Do zdarzenia doszło w Republice Południowej Afryki, a film dokumentujący zdarzenie, nie jest zalecany do oglądania dla ludzi o słabych nerwach. Pasażer, przebywający na pokładzie maszyny, sfilmował jej upadek.

Człowiek, który przebywał na pokładzie samolotu, sfilmował zdarzenie, do którego doszło 10 lipca br. w Republice Południowej Afryki. Mężczyzna siedział przy lewym skrzydle. Na nagraniu widać sceny z płonącym silnikiem i słychać komentarz: „Jest coraz gorzej. Wszystko wygląda bardzo źle”.

via Gfycat

Kilka minut później ekran robi się czarny, a potem widać wnętrze maszyny wypełniające się dymem.

 

10 lipca br. w pobliżu miasta Pretoria w Republice Południowej Afryki rozbił się samolot pasażerski. W wyniku katastrofy rannych zostało dwadzieścia osób, a dwie zginęły. Urząd Lotnictwa Cywilnego Republiki Południowej Afryki (SACAA) bada przyczyny wypadku.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Smartfon  - jeden z

Smartfon  - jeden z najbardziej odmóżdżających wynalazków ludzkości! My się dziwimy że debile nagrywają nieraz jakieś zdarzenia niebezpieczne zamiast pomagać będącym w niebezpieczeństwie???
No to tu mamy przykład Króla Debili!
Zamiast przygotować się do uderzenia w ziemię, koleś sobie relację kręci *dash1*

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika baca

a jak survivalowcy

a jak survivalowcy przygotowują się do uderzenia w ziemię?

wyciągają szydełka, kłębek wełny i tkają sobie poduszki powietrzne?

czy może dmuchają kółka ratunkowe z taką żołtą kaczuszką?

jesteś fachowcem... mów...

 

Portret użytkownika SurvivorMan

Tak. Przygotować się do

Tak. Przygotować się do uderzenia w ziemię.
Dociągnąć pas bezpieczeństwa, rozłożyć koce poduszki lub części ubrań na kolanach, pochylić głowę itd... Jest co robić, a każda z tych czynności to kolejny % dodany do szansy przeżycia... To nie sa moje wymysły, tylko zasady powszechnie znane w survivalu i prepperingu, ale przecież nie tylko... W samolotach też są odpowiednie instrukcje. Czyż nie lepiej zrobić coś dla ochrony własnego życia, niż dla wyświetleń na YT, czy zrobienia przysługi mediom???

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika SurvivorMan

Gdyby zrobił wszystko co mógł

Gdyby zrobił wszystko co mógł, nie miałby wolnych rąk na trzymanie telefonu Wink
Zresztą... Zostawmy to, żeby nie brnąć coraz głębiej... 
Podsumowując, durna moda na kręcenie filmików w sytuacjach zagrażających życiu istnieje i wszyscy to wiemy były przecież przypadki, że nawet ktoś nagrywał, zamiast udzielać pomocy...
Tu jest nieco inna sytuacja, ale kto zdrowy na umyśle myślałby w takich chwilach o nagrywaniu? (Pytanie retoryczne)...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika pilippek

tutaj raczej facet był

Smile tutaj raczej facet był skazany już na los 

nie wiem czy nie przekręce a nie chce m isie googlowac ale w latach 60' na alasce wybuchła góra świętej heleny?? fotograf w ostatniej chwili jak zdał sobie sprawe ze nie ucieknie to polozyl się na aparat, jego ciało znalezli sporo lat pozniej, samo zdjecie wzbudza wiele emocji Smile no ale pewnie wtedy on twierdzil ze warto zrobic zdjęcia niz bezcelowo uciekać 

Portret użytkownika SurvivorMan

Może to tylko moje

Może to tylko moje survivalowe zboczenie, a może i nie... Wiem jedno, że wykonanie pewnych czynności w takich przypadkach zwiększa szanse przeżycia! ...A niektórzy mam wrażenie zachowują się, jakby mieli w dupie własne życie... Oczywiście to indywidualna sprawa każdego i nic mi do tego, ale dla mnie to czysta głupota.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj