Dramatyczna sytuacja w Słowenii - rząd wysyła wojsko aby opanować sytuację z napływem islamistów

Kategorie: 

źródło: twitter

Kryzys migracyjny wywołany przez niekontrolowany przepływ ludzi podających się za uchodźców wojennych przybiera na sile. Po uszczelnieniu granicy przez Węgry kierunek inwazji zmienił się i obecnie napływu nielegalnych imigrantów doświadcza Słowenia. Sytuacja jest tak trudna, że rząd tego kraju wyprowadził na ulice wojsko z transporterami opancerzonymi a nawet nielicznymi w tej armii czołgami.

 

Dla dwumilionowego państwa napływ imigrantów szacowany na 12 tysięcy dziennie, to jednak poważny problem. Jest on wzmagany przez politykę Chorwacji, która robi co może, aby jak najszybciej pozbyć się imigrantów ze swojego terytorium. Z tego powodu Słowenia doświadczyła jednego z największych kryzysów humanitarnych w historii.

Tak zwani uchodźcy zachowują się na dodatek coraz bardziej agresywnie i roszczeniowo. Aby nie pozostawać w obozach, które zaczęły tworzyć słoweńskie władze, młodzi islamiści po prostu podpalili rozstawione namioty i jeszcze robili sobie swoimi drogimi telefonami tak zwane "selfie" na tle płomieni. Wszyscy wykrzykują zgodnie, że chcą do Niemiec, bo tam obiecano im duże pieniądze.

Premier Węgier Viktor Orbán, nazywany przez lewacką Europę 'faszystą" już dawno twierdził, że imigranci napływający do Europy z Bliskiego Wschodu i Afryki to nie biedni uchodźcy wojenni tylko „wyglądają jak armia” i oczywiście ma on rację, bo to jest armia inwazyjna, której celem jest podbicie Europy. Według węgierskich służb na nasz kontynent może przyjechać nawet kilkadziesiąt milionów imigrantów. Wszyscy chcą darmowych pieniędzy, które obiecali im Niemcy i Szwedzi. Gdy pieniędzy nie będzie po prostu Europa zapłonie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Rodak

USA  i Anglia przewidziały

USA  i Anglia przewidziały  to  inicjując  eksodus  muzułmański na  Europę, bo  ich  zamiarem  jest  wywołanie  wielkiego  konfliktu w  Europie  i  wielkiego  chaosu i  żeby rządy  zwróciły  sie  do  nich  o pomnoc  w  rozwiązaniu  tego  zagadnienia, a  oni  łaskawie  zgodza  się pod  warunkiem  utworzenia  NWO i poddania  sie  wymaganiom  NWO.
Czy  ludzie  zgodza  sie  na  taka  sytuacje ?  Powinni  odpowiedzieć  sami sobie  i  wymusic  na  Anglii i USA  podjęcie  adekwatnych  kroków, ale  bez  NWO, a  na  warunkach  społeczeństw.

Portret użytkownika An Ty

moim zdaniem,w zwiazku z

moim zdaniem,w zwiazku z tym,ze ci tzw uchodzcy nie posiadaja zadnych dokumentow,kradna, bija i niszcza to bedzie pretekst do zaczipowania ich i przy okazji reszty ludnosci europejskiej. Pierwsi sami niemcy upomna sie o to,pozniej reszta. Icke'owy problem-reaction-solution

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Portret użytkownika 777

Mendy ubeckie nie pozwolą by

Mendy ubeckie nie pozwolą by Polacy się dostali do sejmu, już fałszują ! Informacje dotyczące błędnie wydrukowanych książeczek potwierdzają koordynatorzy stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów - Ruch Kontroli Władzy, którzy zaznaczają, że takie przypadki zdarzają się masowo. Nie tylko, jak wcześniej zauważono w Siedlcach, ale także w Lublinie i Gdańsku.

- To procedura, która ułatwi masowe fałszerstwa, ponieważ ważny głos oddany na nieważnej (czyli źle wydrukowanej) karcie jest nieważny - alarmuje szef stowarzyszenia  RKW dr Jerzy Targalski.  Sędziowie Państwowej Komisji Wyborczej są za tą sprawę odpowiedzialni i powinno się ich zdymisjonować - podkreśla Targalski.
http://niezalezna.pl/72253-bajzel-tak-oceniono-ksiazeczke-wyborcza-do-sejmu-zla-kolejnosci-strony-z-tym-samym-komitetem

Portret użytkownika ser hijo

Gdy znów do murów klajstrem

Gdy znów do murów klajstrem świeżym
Przylepiać zaczną obwieszczenia,
Gdy "do ludności", "do żołnierzy"
Na alarm czarny druk uderzy
I byle drab, i byle szczeniak
W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
Że trzeba iść i z armat walić,
Mordować, grabić, truć i palić;
Gdy zaczną na tysięczną modłę
Ojczyznę szarpać deklinacją
I łudzić kolorowym godłem,
I judzić "historyczną racją",
O piędzi, chwale i rubieży,
O ojcach, dziadach i sztandarach,
O bohaterach i ofiarach;
Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
Pobłogosławić twój karabin,
Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
Że za ojczyznę - bić się trzeba;
Kiedy rozścierwi się, rozchami
Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
A stado dzikich bab - kwiatami
Obrzucać zacznie "żołnierzyków". -
- O, przyjacielu nieuczony,
Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
Króle z pannami brzuchatemi;
Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",
Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
I obrodziła dolarami;
Że coś im w bankach nie sztymuje,
Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę.
Rżnij karabinem w bruk ulicy!
Twoja jest krew, a ich jest nafta!
I od stolicy do stolicy
Zawołaj broniąc swej krwawicy:
"Bujać - to my, panowie szlachta!"
 
Julian Tuwim 1927

Portret użytkownika Taki

PROZBA DO WSZYSTKICH

PROZBA DO WSZYSTKICH ZAWODOWYCH POLAKOW
Zeby nie zapomniec o NASZYM HISTORYKU GRZEGORZU BRAUNIE nalezy POLSKA historie uczyc NASZE DZIECI czego nie ma w zadnej ksiazce.
Zeby zaden PO-Zyd, PO- rusek, PO-niemiec,PO-ami NIE zmieniali POLSKIEJ PRAWDY HISTORYCZNEJK

Portret użytkownika Mojeimię44

Nie chcę za dużo na ten temat

Nie chcę za dużo na ten temat pisać bo to co się stanie z tymi imigrantami będzie bolało pare pokoleń. Największy grzech w historii ludzkości o którym nie będziecie nawet zdawać sobie sprawy przez dłuższy czas. Niestety tych ludzi czekaja obozy śmierci. Większość z nich w poszukiwaniu szczęścia trafi na tamten drugi świat. Wszystko to przez pieniadze a właściwie przez ich brak. około 30 milionów imigrantów pożegna się z życiem. Będa mordowani w gorszych warunkach niż w obozach w czasie II wojny światowej.  Brak solidarności i chciwość ludzka doprowadzi do tego że powstanie specjalna ustawa pozwalajaca krajom europejskim na usuwanie tych ludzi poprzez śmierć. Tragedia, zamieszki, wojna. Eh! Ludzie szaleja, ziemia płacze a moralność umarła.

Portret użytkownika Takitam

W wielkie słowa ubrałeś

W wielkie słowa ubrałeś nieudolność lewackich rządów które do tej sytuacji doprowadziły i nadal to kontynuują. Napisałeś: "Wszystko to przez pieniadze a właściwie przez ich brak. około 30 milionów imigrantów pożegna się z życiem". A jak myślisz, skad taki odmóżdżony biedny bambus wziął kasę na tą wyprawę - ani ty, ani ja nie zapraszaliśmy przecież tych "gosci" do nas, nie płaciliśmy za ich morską  przeprawę - pchają się tu na życzenie mocodawców którzy zrobili im niezłą wodę z mózgów. Mają tu dostać "pieniądze od Allacha" !!!. To dobrze zorganizowana i opłacona akcja militarna. Ale Pani Merkel tego nie zauważyła i zaprosiła ich do swego kraju. Sytuacja ją przerosła więc na zasadzie źle pojętej "solidarności" próbuje tą bandę najeźdzców ulokować między innymi u nas. A nasz wspaniały też lewacki rząd w chaniebny sposób zdradzając grupę wyszechradzką na to się zgodził. Żebyś Ty posłuchał jak teraz wypowiadają się o nas Czesi i Węgrzy to jako Polak byś ze wstydu spłonął. Mnie raczej nie będzie bolał widok zamarzających "gości" - a wiesz dlaczego ?. Bo wczoraj w TV widziałem jak sami spalili obóz który dla nich Słoweńcy zbudowali. Słyszałem też ich "roszczenia". Poza tym na własne oczy widziałem co wyrabiają w Niemczech. I jakoś tego grzechu na siebie brał nie będę. Niech ten grzech obciąży lewactwo i organizatorów tej farsy.

Strony

Skomentuj