Dramatyczna scena. Samochód został pochłonięty w kilka sekund

Kategorie: 

Źródło: Hindustan Times

Samochód stojący na jednym z parkingów w Bombaju, zapadł się pod ziemię w ciągu kilku sekund. Cały incydent został sfilmowany przez naocznych świadków, którzy podzielili się nagraniem z tego incydentu, w mediach społecznościowych.


Na całe szczęście, w pojeździe nie było żadnych pasażerów, ani kierowcy, dzięki czemu uniknięto potencjalnych strat w ludziach. Policja poinformowała, że ​​w feralnym miejscu znajdowała się niegdyś studnia, która została następnie przykryta betonem. Od tamtego czasu, była ona wykorzystywana przez ludzi jako miejsce parkingowe. Z powodu ulewnego deszczu, doszło do gwałtownego zapadnięcia się gruntu i zawalenia betonu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Ja widzę, że utonął w

Ja widzę, że utonął w bombajskich ściekach, a nie zapadł się pod ziemię. Przez cały filmik nie widać przodu co skłania mnie do podejrzeń, że przód był skasowany, a właściciel celowo wepchnął autko do bajora i nagrał filmik żeby wziąć kasę z AC.

Strony

Skomentuj