Doradca premier Ewy Kopacz agentem izraelskiego wywiadu?

Kategorie: 

Internet

Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej a obecnie nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Group.

 

Prywatna agencja wywiadowcza Prism Group zajmuje się głównie marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych.  Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu. "Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce" - tak Kamiński odpowiedział na pytanie o jego działalność wywiadowczą gazecie Fakt.

 

Co innego jednak można przeczytać na stronie internetowej Prism Group. Agencja ta przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mająca swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie. Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opini publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. 

 

Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych premier polskiego rządu, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej agencji wywiadowczej? Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko-izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że jest on częstym wizytatorem Kancelari Prezesa Rady Ministrów.

 

Na postawie:

http://www.fakt.pl/polityka/michal-kaminski-pracuje-dla-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,art...

http://telewizjarepublika.pl/michal-kaminski-ekspertem-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,1648...

http://www.prismstrategygroup.com/michal-kaminski-former-polish-mep-chairman-of-the-europe...

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild


Komentarze

Portret użytkownika blumenalle

 Lokaje Europy , właściciele

 Lokaje Europy , właściciele  III RP, medialne kacyki, skretyniali celebryci, przepłaceni komedianci i artyści, jak i zwykłe sprzedawczyki tracą resztki zdrowego rozsądku, a zwłaszcza społeczne poparcie – popadają w coraz większą frustrację i paniczny strach przed odpowiedzialnością.

Przez lata Polską rządziła banda złodziei !

"PO było grupą przestępczą!" 

Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .

Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.

Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.

Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.

Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.

http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

Portret użytkownika Michaleddon

Kiedys czytalem na jakims

Kiedys czytalem na jakims blogu ze zydzi opracowali latwy i czytelny dla nich sposób określania kto "ich" a kto nie w numerze PESEL. Tam chodzilo o to ze jakas kombinacja koncowa tego numeru jasno mówiła wtajemniczonemu ze to zyd lub nie. Pamieta ktos moze lub wie cos na ten temat?

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Portret użytkownika icuspicus

Ten kod istnieje.Zostal

Ten kod istnieje.Zostal  zaprojektowany dla polski jeszcze przed upadkiem zelaznej kurtyny w Brukseli w latach 50 ubieglego wieku.Algorytm tego kodu jest skomplikowany,nieco informacji mozna znalezc w ,,necie,,pod chaslami kod pesel lub podobnych wszystko zalezy od postawionego pytania.Zagadka pozostaje jednak to jak PRL wsolpracowal z EWG.Zakres tego problemu jest bardzo duzy i trudno mi o tym pisac na forum.Dowiesz sie tyle o ile zapytasz!Powstaje pytanie  jak zapytac o cos czego nie znam  lub nie wiem oco pytac.To wymaga ciezkiej pracy i nie ma na to gotowej recepty,niemniej wysilek sie oplaca.Powodzenia.

Strony

Skomentuj