Doradca premier Ewy Kopacz agentem izraelskiego wywiadu?

Kategorie: 

Internet

Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej a obecnie nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Group.

 

Prywatna agencja wywiadowcza Prism Group zajmuje się głównie marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych.  Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu. "Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce" - tak Kamiński odpowiedział na pytanie o jego działalność wywiadowczą gazecie Fakt.

 

Co innego jednak można przeczytać na stronie internetowej Prism Group. Agencja ta przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mająca swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie. Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opini publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. 

 

Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych premier polskiego rządu, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej agencji wywiadowczej? Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko-izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że jest on częstym wizytatorem Kancelari Prezesa Rady Ministrów.

 

Na postawie:

http://www.fakt.pl/polityka/michal-kaminski-pracuje-dla-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,art...

http://telewizjarepublika.pl/michal-kaminski-ekspertem-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,1648...

http://www.prismstrategygroup.com/michal-kaminski-former-polish-mep-chairman-of-the-europe...

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild


Komentarze

Portret użytkownika blumenalle

 Lokaje Europy , właściciele

 Lokaje Europy , właściciele  III RP, medialne kacyki, skretyniali celebryci, przepłaceni komedianci i artyści, jak i zwykłe sprzedawczyki tracą resztki zdrowego rozsądku, a zwłaszcza społeczne poparcie – popadają w coraz większą frustrację i paniczny strach przed odpowiedzialnością.

Przez lata Polską rządziła banda złodziei !

"PO było grupą przestępczą!" 

Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .

Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.

Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.

Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.

Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.

http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

Portret użytkownika Michaleddon

Kiedys czytalem na jakims

Kiedys czytalem na jakims blogu ze zydzi opracowali latwy i czytelny dla nich sposób określania kto "ich" a kto nie w numerze PESEL. Tam chodzilo o to ze jakas kombinacja koncowa tego numeru jasno mówiła wtajemniczonemu ze to zyd lub nie. Pamieta ktos moze lub wie cos na ten temat?

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Portret użytkownika icuspicus

Ten kod istnieje.Zostal

Ten kod istnieje.Zostal  zaprojektowany dla polski jeszcze przed upadkiem zelaznej kurtyny w Brukseli w latach 50 ubieglego wieku.Algorytm tego kodu jest skomplikowany,nieco informacji mozna znalezc w ,,necie,,pod chaslami kod pesel lub podobnych wszystko zalezy od postawionego pytania.Zagadka pozostaje jednak to jak PRL wsolpracowal z EWG.Zakres tego problemu jest bardzo duzy i trudno mi o tym pisac na forum.Dowiesz sie tyle o ile zapytasz!Powstaje pytanie  jak zapytac o cos czego nie znam  lub nie wiem oco pytac.To wymaga ciezkiej pracy i nie ma na to gotowej recepty,niemniej wysilek sie oplaca.Powodzenia.

Portret użytkownika KRECIK

Michaleddon,prawdopodobnie w

Michaleddon,prawdopodobnie w PESELU za datą urodzenia mają nadae cyfry w takim porządku np. rok miesiąc dzień urodzenia następnie muszą powtarzać się cztery podobne cyfry mniej więcej w takim porządku 12626 albo 56562/ 64545/ 06262/ 31515 itd.

Portret użytkownika KRECIK

Michaleddon,prawdopodobnie w

Michaleddon,prawdopodobnie w PESELU za datą urodzenia mają nadae cyfry w takim porządku np. rok miesiąc dzień urodzenia następnie muszą powtarzać się cztery podobne cyfry mniej więcej w takim porządku 12626 albo 56562/ 64545/ 06262/ 31515 itd.

Portret użytkownika Zenek :)

  " Film Spielberga o

 
"
Film Spielberga o Auschwitz – z mapą Polski bez Kresów Wschodnich i Ziem Odzyskanych
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/film-spielberga-o-auschwitz-z-mapa-polski-bez-kresow-wschodnich-i-ziem-odzyskanych
 
i komentarze…
~`jazmig:29.01.2015 20:30
To jest przykład przyjaźni amerykańsko-polskiej. Oni gardzą Polską i ja się im nie dziwię, skoro mamy takich sługusów na szczycie polskich władz.
 
~jaroslaus:29.01.2015 20:43
K***a…., wcześniej tego nie mogłem obejrzeć bo byłem w pracy. Przecież to wyświetliły polskie goje (czytaj bydło). To oni KU**A NIE RACZYLI TEGO WCZEŚNIEJ OBEJRZEĆ? Ten typek powinien poinformować żyda publicznie, że film zawiera istotne przekłamania i odmówić jego wyświetlenia. Ta żydowska świnia by się wtedy nauczyła raz na zawsze. A tak siedział tam i pluł Polakom w twarz. I robił to przez te pozbawione honoru, skundlone zdradzieckie – i jak zakładam – polskie miernoty.
 
~SobiePan:29.01.2015 21:25
„Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.” Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów."
 
(https://adnovumteam.wordpress.com/2015/01/29/wojna-domowa-na-ukrainie-29-01-2015r-145-dzien-od-rozejmu/comment-page-3/#comment-26502)
 
Jest fajnie, grunt to być waflem gejropy, nie filo-mani?
 

Strony

Skomentuj