Doniesienia o głośnych dźwiękach i drżeniach w okolicy San Diego

Kategorie: 

redicecreations.com

W piątek rano czasu lokalnego doszło do zjawisk, które zaniepokoiły mieszkańców hrabstwa San Diego w USA. Nagle wszystko zaczęło drżeć oraz usłyszano towarzyszący głośny hałas, jakby grom dźwiękowy. Przypomina to inne tego typu doniesienia z całego świata i można pokusić się o stwierdzenie, że mamy do czynienia z tym samym rodzajem zjawiska.

 

Ludzie z okolic San Diego poczuli drżenie i wielu z nich założyło, że było to trzęsienie ziemi. Jednak USGS początkowo wykluczył, aby w tym czasie miało miejsce jakieś zjawisko sejsmiczne, ale najwyraźniej pod presją instytucja przyznała, że 170km od San Diego miało miejsce trzęsienie ziemi o magnitudzie ... 1.4 w skali Richtera. Oczywiście naukowcy nie dodają jak mało prawdopodobne jest wystąpienie głośnych gromów i drżenia w wyniku tak niezauważalnego zjawiska.

 

Świadkowie opisują to, jako głośne dudnienie, które powodowało drżenie wszystkich szyb w oknach. Służby meteorologiczne wykluczyły, że hałas mógł mieć związek z jakimkolwiek zjawiskiem pogodowym.

 

Komentarz ZnZ:

Podstawowe pytanie, jakie należałoby zadać brzmi:  Co to za odgłosy i drżenia? Można chyba założyć, że niektóre rządy wiedzą, jakie jest prawdziwe pochodzenie tego fenomenu i stąd zapewne naciski na znajdowanie "racjonalnych" wytłumaczeń jak rzekome myśliwce ratujące helikopter w okolicy Wielkiej Brytanii czy tez super głośne trzęsienia ziemi o magnitudzie ledwo powyżej 1 stopnia. Jeśli te wyjaśnienia powodują u niektórych uspokojenie to pozdrawiamy ich bardzo serdecznie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika m

Może militarne, a może i

Może militarne, a może i nie.Urządzenia, których używamy emitują bardzo dużo dźwięku. Cała planeta aż buczy od naszych nadajników, transformatorów, generatorów itd. Na pewno fale te mogą tworzyć interferencje. Gdybyśmy tak się nie ogłuszali każdego dnia muzą i słowotokiem zewsząd, słyszelibyśmy, jak nasze ładowarki, telefony, ekrany i inne małe sprzęty buczą i piszczą. a są urzadzenia emitujące o wiele silniejsze pola.Dopiero takie "trąby jerychonskie" jesteśmy w stanie usłyszeć i to w kompletnej ciszy, tak jesteśmy znieczuleni na hałas :) 

Portret użytkownika raffi5000

Był na tym portalu kiedyś

Był na tym portalu kiedyś artykuł o martwych stadach ptaków, w którym był opis pewnego świadka opisującego, jak obserwował lot stada gawronó, który to w pewnym momencie zaczęły uderzać jakby w niewidzialną ścianę przed nimi i spadały w jednej lini martwe, lub ranne. Jeśli by przyjąć, że istnieją pojazdy latające mogące włączać pole kamuflujące i sprawiające, że są niewidzialne, to byłoby to całkiem eleganckie wyjaśnienie tego zjawiska. A jeśli przyjąć za hipotezę to, że te pojazdy mogłyby być bardzo duże, np wielkości miast, lub nawet większe, to można założyć, że wydawały by napewno jakieś dżwięki...tak samo, jak wydają nasze wielkie pojazdy takie jak lotniskowce, lub inne potężne okręty, które przecież są niczym innym, jak bryłą skomplikowanych mechanizmów. Porównać do tych dżwięków można również śmiało dmięcie w wielkie trąby i rogi przez mnichów z Azji i innych duchownych w różnych miejscach na Ziemii, które mogą być religijnym artefaktem jakichś spotkań z tymi obiektami w dalekiej przeszłości, jako naśladowanie ich głosów ku czci, aby spotkać ich w przyszłości ponownie.

Skoro materia jest energią, to myśl może być materią

Portret użytkownika czaja914

A ja uważam że te całe

A ja uważam że te całe dzwięki sa spowodowane tym że ziemia wraz z całym ukladem słonecznym przechodzi aktualnie przez jakis nieznany oblok materi/pyłu miedzygwiezdnego. i ALBO TO TA MATERIA ODDZIALOWUJE NA JĄDRO ZIEMI ALBO NA ATMOSFERE.

Portret użytkownika pankrakers

Dziś ok 21 na warszawskim

Dziś ok 21 na warszawskim służewcu słychać byłp dudniący, pulsujący dźwięk. Trwało to mniej więcej 30 min. Ludzie wychodzili na balkony, więc nie miałem omamów i nie tylko dla mnie było to nie naturalne;)

Portret użytkownika szaman

" Większość głównych ruchów

" Większość głównych ruchów tektonicznych, w tym trzęsienia ziemi i aktywność wulkaniczna, wahania El Nino i zjawisko globalnego ocieplenia, jest spowodowanych przez zmianę miejsca położenia biegunów wynikającą z chybotania Ziemi do przodu i do tyłu w rezultacie zjawiska noszącego nazwę wahań Chandlera (1). Teorię tę nazwano tektoniką wiru.Może warto monitorować działalność podwodnych wulkanów na Pacyfiku.

Portret użytkownika Joenna

nawiazuja c do mapki...to juz

nawiazuja c do mapki...to juz nie pierwsza,do ktorej byl link i na wszystkich podobne rezultaty. Alen nie jest prawda,ze mapka jest taka a nie inna bo reszta to tereny niezamieszkale badz bez dostepu interneu. Caly Polwysep arabski..maja wszystkkie najnowsze zabawki echnologiczne i internet, Chiny, Japonia, Afrfyka Polnocna tez nie jest odcieta... Mapka daje do mylenia. Moze zyjemy na wyzszym standardzie niz ludzie w Afryce, ale moze tez jestesmy najbardziej zmanipulowani?

Portret użytkownika raff

Te dzwieki to jeden wielki

Te dzwieki to jeden wielki wał,ktoś puscil fame w necie i dostrzegla pewna grupa ludzi,ze materiał jest ciekawy i sie sprzedaje i jest zainteresowanie idlatego jest coraz bardziej wałkowany.ahhh ten internet, zguba narodu:)a wiecie dlaczego to jest ściema? bo te dzwieki wystepują punktowo to jest 1,a 2 to to,ze filmy wystepuja na terenie europy bo są podobne srodki przekazu,w Afyce juz tych dzwiekow nie ma.a 3 to jakoś nikt nie pisal wczesniej o tych dzwiekach dopiero jak sie pojawiło na YT.a YT to sie teraz tak popularne zrobiło,ze ludzie wszystko łykają jak młode pelikany,a dwuch dzieciaków siedzi przed monitorem i sie zachwycsa ,ze jego ogladalność wzrosła do 10kk wejść haha.I podobnie jest z serwisami, blogami. 

Portret użytkownika gash

  Apropo wałkowania. To

 Apropo wałkowania. To pewnie też nie jest przypadek, że w na weekend Admin średnio zapodaje albo 2 tematy o chemtrails albo o dźwiękach, wtedy kiedy ludzie mają najwięcej czasu na zaglądanie tutaj. Wystarczy zobaczyć ilość komentarzy przy tych tematach a ilość odsłon reklam liczona już pewnie w tysiącach Wink I tak się biznes kręci ;)A co do filmików, to też jest kolejny fakt, że są wszystkie takie same. Stoi sobie ktoś samotnie gdzieś na odludziu i kręci coś dookoła, nie wiadomo co. Słychać jakiś tam dźwięk i tyle. Nie ma nagrania z centrum dużego miasta, tak żeby pokazać reakcje innych ludzi, postronnych, którzy mogliby być niezależnymi świadkami. 

Strony

Skomentuj