Donald Trump złoży pozwy przeciwko Google, Facebookowi i Twitterowi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Echa przegranej przez Trumpa walki o drugą kadencję na stanowisku prezydenta USA, cały czas nie milkną. Polityk ten nie może pogodzić się z tym, jak został potraktowany w trakcie kampanii wyborczej przez gigantów technologii. Będzie więc walczył z nimi w sądzie.

Trump ogłosił, że składa pozwy przeciwko Google, Facebookowi i Twitterowi. Chce też wytoczyć procesy dyrektorom generalnym tych firm.

Uważa on, że został niesłusznie ocenzurowany i zablokowany. Pozwy mają mu pomóc na udowodnienie tego przed sądem.

Chce, aby nowe przepisy zabroniły korporacjom wyciszania ludzi niewygodnych dla realizacji pewnej agendy.

W USA istnieje tak zwana „ustawa o przyzwoitości w komunikacji”, powstała w 1996 r. W myśl jej treści media społecznościowe mają wolną rękę w kwestii usuwania lub moderowania kontentu, który na przykład jest nieprzyzwoity lub narusza jakieś standardy. Kłopot w tym, że obecnie koncerny podchodzą do sprawy bardzo nadgorliwie i granica między tym, co faktycznie niemoralne, a tym, co niewłaściwe tylko i wyłącznie z punktu widzenia konkretnych firm, bardzo się zatarła.

Jakoś Bidena głaskającego kobiety w każdym wieku nikt nie zbanował. Tak więc podwójność standardów bije po oczach.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Miał kilka lat aby wysłać do

Miał kilka lat aby wysłać do nich służby i wojsko, a idzie do sądu gdzie wyrok wyda jakiś rabin oddalając pozew to tylko pokazuje jakim małym człowieczkiem jest Trump albo jak duża to jest ustawka i teatrzyk zrobienia z Trumpa antysystemowca który ma za zadanie zwodzić bardziej prawicowo myślących ludzi.

 

Szacuje się że  co drugi człowiek na ziemi zachoruje na raka a ty ciągle wierzysz w naukę i postęp cywilizacyjny?

 

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Dzieki za .medal.. Prawa

Dzieki za .medal.. Prawa strona golabek bialy , odcinek Musisz to wiedziec Macewiaka ostatni - rowniez golabek bialy na poczatku filmu.

Macewiak potem od 18 min przelacza na chwile filmik na starszych braci w wierze mowiac ,ze mu sie przypadkiem nacisnelo.

Mi sie przypadkiem wpisalo go do gematrix i wyszlo mi ,ze jego interesuje KABALAH ..

 

Skomentuj