Donald Trump zaproponował przeniesienie państw bałtyckich do Afryki

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Matt Johnson/CC BY 2.0

Donald Trump, który reprezentuje Republikanów w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych zaskoczył litewskich dziennikarzy stwierdzając, że kraje bałtyckie powinny być „przeniesione” do Afryki.

 


Takie oświadczenie zostało złożone przez Trumpa w rozmowie z dziennikarką litewskiej rozgłośni LRT Lituanica. Informuje o tym także m.in. American Forces Network Europe.

„Kraje bałtyckie powstały niedawno i nie mogą się rozwijać, ponieważ za sąsiada mają Rosję. Możemy im doradzać i pomóc, aby znaleźli sobie nowych sąsiadów w Afryce. Państwa bałtyckie należy przenieść na kontynent afrykański, a Afrykanów na obecne terytorium państw bałtyckich. W związku z powyższym należy wymyślić nową nazwę kraju. Myślę, że wielu ludzi w krajach afrykańskich będzie szczęśliwych" – oświadczył Trump.

Według niego, Estonia, Litwa i Łotwa będą rozwijać się w niespotykanym dotąd tempie na kontynencie afrykańskim. "Wszystko będzie dobrze" - powiedział Donald Trump.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

W zasadzie wszyscy, którzy są

W zasadzie wszyscy, którzy są przeciwni kandydaturze Donalda Trumpa, popierają Hilllary Clinton.
A więc popierają NWO. Gratuluję !
Dodam tylko, że Donald Trump ma małe szanse na kandydowanie w listopadowych wyborach. Nawet jeśli wygra prawybory, to i tak może nie dostać nominacji. Delegaci GOP będą mogli zablokować jego nominację i wytypować innego kandydata podczas tzw. spornej konwencji. Wtedy można wszystko. Nawet zmieniać zasady. Przekupni i spolegliwi wobec „elit” delegaci wybiorą więc jakiegoś "cieniasa", który będzie tylko tłem dla Killary.
To taki sposób na to, aby naród wybrał „właściwego” prezydenta.
Taka amerykańska demokracja.
 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika bogdan4957

W moich oczach, przekonanie w

W moich oczach, przekonanie w zrozumieniu przypadkuTrumpa jest takie że: Ludzie posiadający do obrzydzenia piniędzy mogą spełniać swoje najskrytsze zachcianki i grymasy oraz wiele innych szalonych bądź szczytnych pomysłów. Wszystko im przychodzi łatwo. Dlatego też znudzeni beztroskim życiem, szukają nowych doznań i wrażeń. Uważam że taki gatunek osobnika, typu Tramp i jemu podobnym nie budzi we mnie wiary w to co robi. Uważam że tacy osobnicy sami sobie czasem narzucają pewne wyzwania z ciekawości czy im się to uda, jak daleko mogą się w swoim życiu posunąć posiadając góry szmalu i jak wysoko mogą w swojej ekstrawagancji znaleźć się na piedestale światowej opini publicznej, władzy i popularności na arenie świata. Potrzebują oni tego z pobudek czysto egoistycznych aby czuć się spełnionym w swoim własnym ego i poczuć się dowartościowanym. A takie wartości jak wspólczucie, chęć niesienia pomocy innym są tylko spontanicznymi epizodami, nie mającymi nic wspólnego z jego fundamentalnym działaniem, często okrytym tajemnicą i niewiedzą społeczną.Tak że w skrucie napiszę że teatr który odstawia, jest dla głodnego pospólstwa a prawdziwe profity w każdym rodzaju są dla pospolitego zjadacza chleba nie dostępne, a nawet przeciętny obywatel nie ma wyobrażenia o tym,co on tak naprawdę zyskuje.Jego prawdziwe trofeum nie jest znane przeciętniakowi.

asenizator

Portret użytkownika kolo21

Pamiętajcie jedno.To jest

Pamiętajcie jedno.To jest biznesmen i nic więcej.I reprezentuje sobą finansjere Amerykańską.Pod jego rządami Ameryka zmieni się w jedną korporację.A reszta świata będzie robić za trutnie,i zapiżdz.ć  świadomie na swojego nowego pana.Boga mamona.

kolo21

Strony

Skomentuj