Donald Trump zagroził wyprowadzeniem wojska na ulice amerykańskich miast

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Sytuacja w Stanach Zjednoczonych jest daleka od normalizacji. Przez kolejne stany przetacza się fala zamieszek połączonych z plądrowaniem sklepów. Zrobiło się na tyle niebezpiecznie, że do amerykańskich miast wkroczyła Gwardia Narodowa, a prezydent może nawet wezwać na pomoc wojsko. 

 

Rasowa rewolucja w Stanach Zjednoczonych trwa i nie robi się bezpieczniej. Doszło do tego, że w niektórych społecznościach ludzie bronią się sami przed bandami kradnącymi co popadnie i podpalającymi okolicę. W Ameryce zapanował chaos i włodarze niektórych miast nie umieją, albo nie chcą stłumić zamieszek. 

 

Donald Trump oświadczył, że nalega aby burmistrzowie i gubernatorzy wykorzystali dostępne oddziały Gwardii Narodowej, tak aby przywrócić porządek na ulicach, a jeśli tego nie zrobią to nie zawaha się wprowadzić wojska, które ukróci trwające bezprawie.

 

Amerykański prezydent sugeruje, że niemoc niektórych polityków z Partii Demokratycznej lub z nią sympatyzujących, jest dziwna w obliczu tego, że doszło do demolowania i plądrowania miast, co wymusiło ogłoszenie godziny policyjnej.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Leutu

Jak chcą, to niech sobie

Jak chcą, to niech sobie niszczą własne otoczenie. To jest ich terytorium i niech sobie spalą wszystko. Będą mieszkać w wymarłych miastach. Może tego im brakowało najbardziej... Jak spytasz normalnego człowieka, czego mu brakuje, to odpowie np., że więcej pieniędzy albo więcej wolnego czasu. Natomiast tam w USA widać brakuje im wojennej atmosfery, zagrożenia i strachu. Amerykanów tak bardzo nosi, żeby napaść jakiś kraj i pozabijać tam ludzi, że muszą to robić u siebie. Wystarczyła iskra by móc w końcu pokazać jakim się jest drapieżnikiem i że do bycia człowiekiem ich tam zmuszali, bo zamordyzm. A tu patrz, wybuchł bunt i teraz mogą sobie w końcu poszaleć. Jakby im dać jakiś kraj do napadnięcia, to szybko by poznikali z ulic i polecieli za ocean.

Portret użytkownika mariusx78

Apropo umarłych miast, jest

Apropo umarłych miast, jest jeden niepowtarzalny album idealnie przedstawiający wizję wymarłego świata za pomocą dźwięków. Chyba najbardziej obrazowa muzyka jaką słyszałem w klimacie postapokaliptycznym w całym swoim życiu- The Future Sound Of London - "Dead Cities"(1996). Początek jest dość mocny, ale to co się później dzieje to jakaś bajka, która przenosi słuchacza w zupełnie inną rzeczywistość. Oceńcie sami, bo mimo tego że album ma swoje latka, to i tak brzmi jak arcydzieło.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Przestańcie się zachwycać

Przestańcie się zachwycać trampkiem bo on robi dokładnie to co ma robić i co było zaplanowane, wszystkie jego działania zmierzają by odebrać ludziom prawa a nieposłusznych zamykać w obozach FEMA, ta wojna przeciwko wolności jest celowo tak zagmatwana by przeciętny "Janusz" się nie połapał, to są działania wojenne czwartej generacji 4GW.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

I Trampek ma rację.

I Trampek ma rację.

To co widzimy w mendiach to sponsorowane wiadomości, które klasycznie po parchatemu mijają się całkowicie z prawdą. Są wręcz w/g klucza odwrotne. Bieda wynika z tego samego co u nas, czyli wstrzymania całkowicie gospodarek, bankructw mniejszych i większych przedsiębiorców, zamierzonej nieudolności nierządów w celu przedłużania okresu zatrzymania gospodarek, i na koniec parch z walizką mamony będzie kupował całe kraje. Jak w 1929 roku w usa.

Antifa okazała się rozległą i dobrze zorganizowaną ! No ale to w końcu gestapowska szkoła. To też swego rodzaju przedwczesny wytrysk deep state, bo mieli na koniec zostawić Majdan w ameryce, na dobicie. A teraz magazynek pusty, ludzie pobudzeni w ilości zagrażającej egzystencji parchokracji, zapłon dup.

Na naszym podwórku to widać na zdjęciach parchołków politycznych, jak schetyna, maliniak, kudupel...Blady strach, chude mordy, niewyspani, tony pudru na ryjach, rozbiegany wzrok(amfa, koka?*biggrin*), ogólne zesranie na planie...*biggrin* Podoba mi się.

W ameryce siedziba główna CNN dostała wpierdol. Ludzie kamieniami powybijali okna ile się dało w wierzowcu.

Druga minuta 9 sekund :

https://www.youtube.com/watch?v=N5lRCU1LPE0

Ale tego w polin nie mogą pokazać, bo zbyt zachęcające by było...

Tu gliniarz z NYPD z 32 letnim stażem pracy pisze, że takiego syfu nawet po 9/11 nie widział, i że jest przerażony aktywnością dziwnych bojówek nocą na ulicach..:

https://twitter.com/davereaboi/status/1267934868920578055

Skrócik tłumaczenia :

32 lata w policji i nigdy nie czułem się tak zniesmaczony, bez nadziei-bezradny, zły. Przez zasady Partii Demokratycznej, policja była w mniejszości i bez szans z dzikimi bezczelnymi bandami grabieżców. Nasi politycy w dzień klękają razem z protestującymi, a w nocy szczają na nich. Zero przywództwa, zero odwagi. Totalny rozpierdol ( czyli nasza kochana demokracja tak działa w obliczu kryzysu, zesrane gnoje). Słyszałem, że na Bronxie było jeszcze gorzej. I ani razu nie słyszałem imienia Georg Floyd ! To była kompletna anarchia i dzicz. Nowy Yorku, czekaj, aż się obudzisz i zobaczysz wideo z Manchattanu. To będzie jak w Iraku. Jeżeli nie zaczniecie błagać Donalda Trumpa żeby wziął szarżą te "demokratyczne" miasta w całej Ameryce, wasz kraj będzie stracony. Gówno, które widziałem dzisiaj bardziej mnie obrzydziło, niż gówno 9/11. Tamto to było nic(!!!).

No i co MY na to? Dalej Trampek taki zły? Jak tam anarchia agresywna pełną gembą?

Ciekawy jestem, czy u nas też by grasowały jakieś dzikie bandy i po prostu kradły i lały i mordowały? I co na to Nasza Dzielna Polcja? No to chyba czas się przygotowywać do obrony Narodu, któremu ślubowaliście, przed złoczyńcami w zorganizowanych bandach. Tu już kulkę na bank będzie można zarobić. Parę blizn. Torturki za zaległe sprawy zaliczyć. Zemsty... Starczy was tam choćby do samoobrony? Własnych rodzin? Czy służba ponad rodziny?

W takiej dupie będą "policjanci". Wybór : zostać w domu, czy pałować na rozkaz? Tych co zaraz do tego domu przyjdą z powodu pałowania. Tym razem oni w 50-ciu na twoją jedną, biedną gliniarską rodzinkę, bo nikt wam nie pomoże. Pasuje bardzo niedaleka przyszłość?

Coś ta gównokracja wygląda coraz gorzej...*biggrin**biggrin**biggrin*

 

Portret użytkownika kolo21

Kłamie jak parszywy pies.

Kłamie jak parszywy pies. Ludzie ciągle wykrzykują hasło nie mogę oddychać. Oglądam filmiki z telefonów uczestników na tube. I protestują różni kolorowi i biali nie ma różnicy. A że jakieś bandy meksów wykorzystują to do rabowania bogatych sklepów no cóż tak sie zdarza. Teraz usiłują z nich zrobić dziwne milionowe sponsorowane grupy a by ludzie nie dawali im poparcia. U nas też było podobnie gdy przebierańcy z milicji robili dymy w Warszawie. A reżimowa telewizja podawała że to kibole i bandziory. A dziw bierzę że tych pracodawców też nie określili jako nazistów i kiboli. Gwardia narodowa od paru dni jeździ i pacyfikuję ludność Amerykańską. Ale tego w tv nie powiedzą skur...ny. Pamiętam jak ten snajper polował na psy w Stanach i co nie nie złapali go ha ha

kolo21

Portret użytkownika Quark

Zdawałoby się Ameryka

Zdawałoby się Ameryka cywilizowany kraj a to dzicz ! Tak to jest jak dobra materialne i status posiadania stawia się na pierwszym miejscu . Taki system jest równie "stabilny" co kolejowy most ze spróchniałego drewna , wystarczy kopnąć w podporę i ciuchcia leci w dół. Spójżmy na drugi biegun - bosi i goli indianie z dżungli nie mają niemal nic ,żyją w zgodzie z lasem i żadnemu nawet do głowy nie przyjdzie ,żeby z tej "bidy" rozpierdzielić coś gdzieś . A tam wystarczy ogłosić wyprzedaż w sklepie i już tłum mało dzwi nie rozwali tratując się na wzajem byle się nachapać jak najwiecej. Zapewne tamtejsza opozycja też "zaciera ręce" myśląc "im gorzej tym lepiej" jak u nas.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj