Donald Trump wzywa Europę do przyjęcia islamistów z Syrii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Stany Zjednoczone chcą, aby Europa wzięła do siebie setki islamskich terrorystów i umieściła ich w więzieniach. W przeciwnym wypadku, USA zamierzają uwolnić bojowników ISIS, którzy tak czy inaczej powędrują do Europy.

 

W nadchodzących tygodniach, Stany Zjednoczone zamierzają wycofywać swoje siły zbrojne z Syrii i chcą, aby inne kraje Zachodu kontynuowały okupację północno-wschodniego regionu tego państwa. W tamtejszych więzieniach przebywa około 800 bojowników Państwa Islamskiego.

Donald Trump twierdzi, że zatrzymani islamiści pochodzą z Europy i to kraje europejskie powinny zabrać ich do siebie, osądzić i wsadzić do więzienia. Jednak jeśli do tego nie dojdzie, Stany Zjednoczone zagroziły wypuszczeniem ich na wolność.

Tak naprawdę, dla Europy nie robi to większej różnicy. Niebezpieczni islamiści mogą kontynuować rekrutację w więzieniach, gdzie będą utrzymywani z pieniędzy podatników. W przeciwnym wypadku, terroryści przyjadą do Europy jako uchodźcy, gdzie będą mogli pobierać zasiłki i organizować zamachy. Kilkuset kolejnych islamistów to nic, w porównaniu do kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu tysięcy terrorystów, którzy przybyli w ostatnich latach do Europy jako uchodźcy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika I❤️NWO

Panie Trump... skoro

Panie Trump... skoro zlapaliscie ich poza granicami Eu, skad teraz informacja o tym, ze po zwolnieniu z wiezienia wroca wlasnie tutaj, skoro oni pojechali nie “na wakacje”, a na wojne?

Poza tym, trzymacie tam bojownikow ISIS, a jak wiadomo, np. Wielka Brytania nie uznaje takowych za swych obywateli, o czym moglismy sie juz przekonac czytajac np. artykul pod tytulem: Wyjechal z kraju by dolaczyc do Isis, teraz chce wracac, ale UK juz go nie chce!

 

Wiec... wypusccie ich Wink to na terenie ropy naftowej sie dzieje, nam to nie przeszkadza.

Portret użytkownika Lisek

Kilkuset kolejnych islamistów

Kilkuset kolejnych islamistów to nic, w porównaniu do kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu terrorystów, którzy przybyli w ostatnich latach do Europy jako uchodźcy.

Cos tu mi nie pasuje.... prosze to poprawić bo jak oceniaja słuzby specjalne do samych Niemiec przybyło 10 tys wojowników ISIS  

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Skomentuj