Donald Trump uchylił sankcje wymierzone w chińską firmę Huawei

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na szczycie G20 w Osace prezydent USA Donald Trump ogłosił, że amerykańskie firmy będą mogły ponownie sprzedawać części i licencje technologiczne Huawei, donosi Bloomberg. Pozwoli to chińskiemu gigantowi telekomunikacyjnemu nadal dostarczać swoje urządzenia i kupować je od amerykańskich producentów.

 

Zmiana nastawienia Trumpa nastąpiła po negocjacjach z jego chińskim odpowiednikiem, a większość analityków stwierdziła, że uznano to za ustępstwo w imię wynegocjowanej umowy, która zakończy wojnę handlową między USA a Chinami. Prezydent USA wyjaśnił jednak, że zakaz dotyczy tylko dostaw sprzętu, który nie zagraża bezpieczeństwu narodowemu jego kraju.

 

Huawei został wpisany na tak zwaną „czarną” listę firm, które nie mogą handlować z producentami z USA. To skłoniło Google, Microsoft i innych gigantów z branży do zaprzestania współpracy z nim.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Joker

Pewnie sam se kupił Huaweia

Pewnie sam se kupił Huaweia Smile i stąd taka decyzja haha. Tak serio to raz tak a za chwilę inaczej. Tu już prawie wojna a w ostatniej chwili wraca swoje samoloty czy jakoś tak. W sumie dobrze że nie ma wojny ale też takie skakanie jak wku........y latler też się w końcu komuś przeje. I zamiast wysłuchiwać że się za chwilę zostanie napadnietym powie a może to my napadniemy na was? Mało prawdopodobne bo USA to jednak potęga ale cień szansy na takie coś jest. Gdyby Trump był prezydentem Polski Smile wtedy byłaby inna bajka. Zaraz na was napadniemy!!! No i? Smile No patrz! Nie wierzą! Gdzie nasze mordercze nie wiem Smile drony! 

Portret użytkownika Illuminat13

adam to znaczy czlowiek

adam to znaczy czlowiek puknij sie w ten leb pusty  widze dalej baba rzadzi w twoim domu z tym owocem  Udowodnij ze jestes polakiem niemcem czy ruskim bo gwalcili polki nagminnie w czasie dwoch wojen Polska nie tylko jest panstwem teoretycznym traktat lizbonski gospodarczo tez ale tez demograficznie Wszyscy sie pier,,,la na kupe a ten mi mowi ze jest czystym polakiem Knfederacja sracja pis popisy psl cw..e itp glupie goje Kilka osob bedzie rzadzilo niedlugo tym swiatem mam nadzieje ze status zmieni sie bez wojny  https://www.youtube.com/watch?v=WqzMVGYXo7s

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika ąę

Donald Trump uchylił -to

Donald Trump uchylił -to oczywiście tzw. język dyplomatyczny.Należy to rozumieć ,że Donald Trump po rozmowie telefonicznej z Beniaminem Netanjahu "uchylił sankcje".

Tzw. JunatejtedStejts of A. od prawie 60 lat ( od czasu wojny 6-ścio dniowej) nie są suwerennym państwem. Czy czcigodny Autor nie widział w telewizorni albo w computerze wystąpienia benjamina N. w amerykańskim kongresie ,jak vice-przewodnicząca uciekała z płaczem? Nie róbta ludziom wody z mózgu.Jeżeli prasa żydowska chwali A.Merkel to nie oznacza że aprobuje w 100% jej politykę -tylko nieliczne aspekty jej polityki ,jeżeli akurat  (i przez przez czysty przypadek) są zbieżne z interesami Israela.

Jeżeli ten rudy i siwy pajac grozi że "zniszczy Iran" to wygłasza referat dostarczony przez ambasadora Israel.Poza tym należy pamiętać,że ma zięcia "pochodzenia finansowego" oraz liczne osobiste geszeftyw Israelu.

Ponieważ ( i chwała Bogu) nie jestem ani dyplomatą ani DZIENNIKARZEM mogę mówić prawdę.

Chyba że szan.redakcja "przewróci mi koryto".

Pozdrawiam.

Portret użytkownika A.d.a.m

Aaron Feigenbaum vel Duda

Aaron Feigenbaum vel Duda
Matisjahu Morawiecki Izrael potwierdził, że jest żydem.
Sam też się do tego przyznał.
Jarosław Kaczyński - Benjamin Kalkstein
Beata Szydło dokonała Konwersji
Piotr Gliński
Jarosław Gowin
Antoni Macierewicz-Izaak Singer
Małgorzata Wassermann
Jacek Kurski - Icek Kursborn
Marek Jurek - Chaim Szat
Aaron Stolzman -Aleksander Kwaśniewski 
Lejba Kohne -Lech Wałęsa 
Ludwik Dorn - Ludwa Dornbaum
Sympatyk Pisu Tadeusz Rydzyk -Icek Kordaszewski
Adam Glapiński
Ryszard Czarnecki
Donald Tusk -Mieszaniec żydo niemiecki
Jan Kulczyk
Bronisław Komorowski vel Szczynukowicz
Andrzej Rzepliński-Abraham Kauffman
Stefan Niesiołowski -Aaron Nusselbaum
Elżbieta Bieńkowska -Sara Orenstein
Grzegorz Schetyna -Ozeasz Schwarz
Leszek Balcerowicz -Aaron
Michał Kamiński -Benjamin Horowitz
Hanna Gronkiewicz Waltz -Haka  Grundbaum
W innej liście Hajka Grundbaum  
Jan Maria Rokita -Izaak Goldwicht
Jan Rulewski -Fikelman
Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz
Michał Boni -Jakub Bauer
Jurek Owsiak 
Janusz Lewandowski -Aaron Langman
Róża Thun
Paweł Adamowicz
Wybrałem przykłady z list, które są dostępne w internecie.
Korzystając min z tej listy
http://yelita.pl/artykuly/art/lista-prawdziwych-zydowskich

Można również obejrzeć ten krótki filmik z nazwiskami.
https://youtu.be/pP4HkrORJDU

Z pewnej niedawno wykasowanej
strony,anonimowego autora ,który mógł ustalić także nazwiska kilku innych ministrów,można się dowiedzieć , że :
Mariusz Błaszczak - Pinkus Blejtman 
Joachim Brudziński-Jojne Brudenwald 
Marek Kuchciński-Mareo Kuehebauer 
Zbigniew Ziobro -Sofoniasz Zrobstein 
Jednak nazwiska te należy uznać za niepotwierdzone i niepewne,ponieważ autor nie podał źródła oraz nie są one wymieniane w innych listach i źródłach.  

 

Uzurpatorskie Żydostwo z Pisu bezprawnie zorganizowało w imieniu Polaków AntyIrańską Konferencje.
Po sprowadzeniu do Polski Amerykanów zapewniających bezpieczeństwo nadzorującej Polin bandyckiej ,żydowskiej mafii, Żydowski nierząd realizuje plan wzbudzania nienawiści do Polaków wśród nielicznych przyjaznych dla nas narodów np Persów, by pozostawić nas w osamotnieniu.
Te działania są doskonale skorelowane z orgonizowaną przez międzynarodowe żydowskie organizacje nagonką medialną, która nabrała na sile po przyjęciu przez amerykański kongres ustawy 447.
Na szczęście strona Irańska, a przynajmniej jej część, nadal chce podtrzymywać przyjaźń z Polskim społeczeństwem.
Nasi Perscy bracia nagrali specjalny spot do Polaków.
Zwróćmy uwagę na to, jak bardzo się różni od tych żydowskich.
https://youtu.be/Jt7gPlVnifY

Żydo amerykańska baza znajduje się na terenach złóż tytanu, których wartość ocenia się nawet na 5.8 Biliona $.

Zaczyna się holokaust Polaków wywiad z dr Czerniakiem.
https://youtu.be/cBSyBDKddDE

Plan przeniesienia Izraela do Polski-cele wyznaczone przez żydów na Kongresie Ruchu odrodzenia żydowskiego w Polsce.

https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/140465,juz-nawet-nie-iiizydo-rp-tylko-polin-tego-im-sie-chce

Polska najbogatszym Krajem Europy Krzysztof Tytko.
Mamy złoża węgla i gazu na tysiąc lat!
https://youtu.be/RcMUZYdLRcc

Ogromne zasoby geologiczne Polski Wywiad z Prof Kozłowskim.
https://youtu.be/2kC5d1w1A34

Czołówka Konfederacji to sami żydzi. Osobiście uważam, że Konfederacja to może być taki wentyl bezpieczeństwa na wypadek, gdyby Polskie społeczeństwo stało się zbyt wzburzone i konieczne stałoby się spowolnienie, lub odwleczenie w czasie budowy Judeopolonii przy jednoczesnym zachowaniu władzy przez żydów.
Realne zmiany nastąpią dopiero wtedy, gdy do władzy dojdą Polacy.

Mapa FBI przewidująca zajęcie połowy Polskich Ziem przez Niemców
Mapa FBI opublikowana przez dr Jaśkowskiego przewidująca wygląd państw w 2030r
Minuta 41.30
https://youtu.be/SQjXMqa4u6c

Reszta Polskich Ziem wdł dr Czerniaka zostanie przyłączona do Ukrainy , wdł projektu Judeopolonii,państwa w którym żydzi mają pełnić rolę rządzących,a Polacy i Ukraińcy -usługujących im niewolników.

Dlatego Polacy powinni załatwiać sobie pozwolenie na broń.
Łatwiej jest uzyskać pozwolenie na broń w celach "kolekcjonerskich i sportowych "

Oczywiście nie ma 100% pewności ,że prognozy FBI się spełnią.
Może dojść np do pewnych nieoczekiwanych zdarzeń ,jak próby stworzenia Państwa muzułmańskiego na terenach Niemiec przez liczną mniejszość muzułmańską ,co zdestabilizuje naszego wroga.
Najprawdopodobniej z tego powodu Syjoniści"wspierają " fanatycznych katolików siejąc nienawiść do islamu ,by niedoszło do
groźnego dla żydów sojuszu pomiędzy wrogo nastawioną do żydów ludnością Muzułmańską,a Polakami,który zostałby wymierzony w Syjonistów.
Istnieje również moażliwość wystąpienia ostrego konfliktu między Rosją i UPAdliną,co zneutralizuje zagrożenie ze wschodu.
Powyżej przedstawione pozytywne warianty ,które mogą stać się rzeczywistością, nie zmieniają faktu ,że prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji ,jaka jest przedstawiona na powyższej mapie,musi być bardzo wysokie .
Polacy powinni oprócz wspomnianego zakupu broni,zorganizować się z sąsiadami,kupować hurtowo produkty od Polskich rolników w myśl zasady "nie kupuj od żyda " czy jakiegokolwiek innego przedstawiciela jednej z wrogich nam nacji.
Dobrze jest również dbać o rozprzestrzenianie prawdziwych informacji,tworzenie alternatywnego ,niezależnego od głównego ścieku,obiegu informacji.

Portret użytkownika ąę

...hava nagila hava... kiedy

...hava nagila hava... kiedy to przeczytałem pobiegłem do wygódki i obejrzałem swoje "przyrodzenie", stwierdziłem że jest jak najbardziej słowiańskie. I to mnie uspokoiło bardzo.Ale podobno JPII miał szan.mamusię pochodzenia "starozakonnego", co gorsza nawet Joshua urodzony w Beethlejem również ! A i w przeszłości nasi królowie -taki np.Kazimierz Wielki (i Gruby) kombinował cós z niejaką Esterką a nieszczęsny Ałgust Poniatowski na 100% był chrzczony scyzorykiem.Nic tylko się utopić...

Portret użytkownika A.d.a.m

Solidarność sponsorowana

Solidarność sponsorowana przez CIA,KOR (współzałożyciel, dobrze nam znany Izaak Singer pseudonim Macierewicz,znany z dążenia do wojny z Rosją),w którym byli sami żydzi,żydowscy Biskupi zachęcający do wstąpienia do UE-Eurokołchozu,Karol Katz doszedł do władzy po morderstwie JP1 (33 dni rządów=6)
Dojście do władzy żydów :wszyscy prezydenci po 89 r to żydzi(mieszańcy)
Lejba Kohne 
Aleksander Kwaśniewski -Aaron Stolzman
Kaczyńscy-Kalkstein 
Bronisław Komorowski -Ospis Szczynukowicz 
Andrzej Duda -Aaron Feigenbaum vel Duda 
Pozbawienie Państwa  źródeł dochodu przez likwidacje i wyprzedaż przedsiębiorstw,kopalni,banków ,stoczni,itd,(Plan Aarona Bucholtza ),żeby zadłużyć na Biliony i przejąć jako bankruta pod budowę Judeopolonii,przejąć wraz z bogactwami wartymi pewnie tryliony zł.
3 żydo RP Polin, to syjonistyczna firma zarejestrowana w USA o numerze 0000079312.
Widzicie ,że już zabezpieczają żydowską własność Amerykańscy żołnierze.
Ma ich tu przyjechać 60 tys.
 
Niemcy w porównaniu do nas mają 50 mld  €nadwyżki

Portret użytkownika Illuminat13

Technologia nie z tej ziemi

Technologia nie z tej ziemi nie pasuje do swiadomosci obecnie zyjacych ludzi Rozwoj inwigilacji zbrojen kontroli udowadnia ze czlowiek jest istota prymitywna wszystko za szybko chciwosc korporacji glupota dobija ten swiat nawet chemitralse nie pomoga

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Strony

Skomentuj