Donald Trump twierdzi, że wygląda pomarańczowo przez energooszczędne żarówki

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Donald Trump przyznał, że wygląda jakby był pomarańczowy, ale tylko dlatego, że jest ciągle fotografowany w świetle energooszczędnych żarówkami.

 

Charakterystyczny pomarańczowy odcień skóry prezydenta USA jest obśmiewany podczas całej jego kadencji. Doprowadziło to do szyderczych przezwisk wymyślonych przez jego przeciwników, takich jak Cheeto Chief i Mango Mussolini.

Podczas rozmowy z członkami Kongresu USA na temat jak to określił - „naiwnych” działań zmierzających do oczyszczenia środowiska - Trump zakwestionował sens używania żarówek zainstalowanych w hotelu Marriott Waterfront w Baltimore.

„Żarówka. Ludzie pytają: Co jest z żarówką? Powiedziałem: „Oto historia…” I spojrzałem na nią – na żarówkę, z której jesteśmy zmuszeni korzystać. Po pierwsze, dla mnie, co najważniejsze, to oświetlenie nie jest dobre. Zawsze wyglądam przy nim na pomarańczowego. To oświetlenie jest najgorsze”. „A po drugie, ta żarówka jest wiele razy droższa niż ta stara tradycyjna, która działała bardzo dobrze. I bardzo ważne, nie wiem, czy o tym wiesz, istnieją ostrzeżenia. Jeśli się zepsuje, staje się niebezpiecznym odpadem. Chodzi o gazy w środku ... Nie mówią ci o zagrożeniach związanych z żarówką i zwykle nie mówią ci o koszcie wyprodukowanie tej żarówki”.

Donald Trump nie zauważył chyba rewolucji w technice oświetlenia jaką wywołały LEDy. Rzeczywiście starego typu jarzeniowe żarówki energooszczędne świeciły nieco na pomarańczowo i zawierały toksyczne związki a ich recykling nie był sprawą prostą. Jednak przy świetle z LEDów, Donald Trump nie powinien już wyglądać na pomarańczowego, dlaczego zatem tak wygląda?

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Ta PODRÓBA jozuego

Ta PODRÓBA jozuego

(bo taką gra rolę w obecnych biblijnych wydarzeniach)

 

ma KAŻDE SWOJE ZDJĘCIE chamsko RETUSZOWANE więc na częsci z nich jest pomarańczową beką, na jeszcze innych ma zfioletozowywaną gębę (-> ming control via jpg) bo to kolor wpływania na percepcję odbiorcy (patrz fioletowe szaty kleru)

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika hyh Swarozyd

Janusz zatrzymany bo Grazyna

Janusz zatrzymany bo Grazyna dzwonila ,ze nie wzial drugiego sniadania... a Angole jako konserwatywne ludziska przywiezli Januszowi tosty z jajecznica... i wypytywali go o kolory sosu czy chce ketchup czy woli 1000 wysp...

No i wyszlo ,ze JANUSZ woli ketchup zamiast wysp...

Portret użytkownika 777

Afrykańscy i arabscy

Afrykańscy i arabscy imigranci wciąż zalewają kraje Unii Europejskiej, zwłaszcza naszych zachodnich sąsiadów. Elity polityczne i liberalne media ignorują problem. Ma to swoje bardzo głębokie przyczyny – od pragnienia utrzymania władzy po realizację neomarksistowskiej, zabójczej dla Europy agendy ideologicznej.Ilu uchodźców przybywa ciągle do Europy i zwłaszcza Niemiec. Imigranci cały czas napływają do Europy – i to masowo. W mediach w ogóle się o tym nie mówi; można odnieść wrażenie, jakoby kryzys uchodźczy zakończył się w 2016 roku, wraz z podpisaniem głośnego porozumienia między Unią Europejską a Turcją. Nic bardziej mylnego. Owszem, migranci nie przekraczają już granic europejskich w milionach, ale w setkach tysięcy – tak.http://www.pch24.pl/imigranci-wciaz-zalewaja-europe--dlaczego-panuje-milczenie-,70872,i.html#ixzz5zg0DjU1o

Portret użytkownika inzynier magister

Trump właśnie potwierdza

Trump właśnie potwierdza wizję jaką miał mason Albeert Pike od duchów które podpowiadają o wciągnięciu Izraela w wojnę z islamem ! "Po ataku na rafinerie w Arabii Saudyjskiej, który spowodował w tym kraju zmniejszenie o połowę wydobycia ropy naftowej, prezydent USA zagroził sprawcy „uderzeniem odwetowym”.Donald Trump nie wyjawił kogo uznaje za sprawcę ataku na rafinerie, zadeklarował jednak, że USA „znają winowajcę” i „jesteśmy gotowi do odwetu”. Dodał przy tym, że USA czekają na weryfikację, „aż Królestwo Arabii Saudyjskiej powie nam, kto to jest” i jakie działania wobec sprawców są oczekiwane.W sobotę szef amerykańskiej dyplomacji Mike Pompeo o atak oskarżył Iran. Teheran zaprzeczył. Następnego dnia Trump oświadczył, że jego deklaracja spotkania się z prezydentem Iranu bez warunków wstępnych jest nieaktualna.Przedstawiciele USA nie kryją, że amerykańskie sankcje na Iran i polityka „maksymalnej presji” w związku z irańskim programem nuklearnym i rakietowym będą kontynuowane bez względu na to, czy przywódcy obu krajów się spotkają czy nie."

https://youtu.be/MhZM-C4jrec

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj