Donald Trump prawdopodobnie przegrał wybory prezydenckie. Czy w USA nadeszły rządy komunistów?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niestety ster w najpotężniejszym państwie świata obejmuje ponownie lewica. Donald Trump najprawdopodobniej przegrał wybory, których zwycięzcą co prawda jeszcze nie został ogłoszony, ale wszystko wskazuje na to, że wygra Joe Biden a właściwie Kamala Harris, znana z ultralewicowych komunistycznych poglądów.

 

Wygląda na to, że urzędujący prezydent USA przegra wybory. Mimo, że liczenie głosów nadal trwa w kilku stanach, jest praktycznie niemożliwe, aby Trump uzyskał mandat na kolejne cztery lata musiałby się zdarzyć cud. Właśnie takie cuda nad urną zdarzyły się kontrkandydatowi Trumpa, Joe Bidenowi. Pojawiły się poważne oskarżenia o dosypywanie głosów na tego kandydata, do czego doszło w końcu nocy. Nagle okazało się, że wygrana w stanach, które Trump miał już zdobyte została nieoczekiwanie utracona.

 

Zdaniem Donalda Trumpa doszło do fałszerstw wyborczych. Źródła z Białego Domu potwierdzają, że Trump nie ma zamiaru uznania porażki. Objawił to dobitnie w wystąpieniu , które miało miejsce dzisiaj nad ranem czasu polskiego. Ze słowami prezydenta o fałszowaniu wyborów nie zgadza się większość dużych mediów w USA. TV MSNBC przerwała nawet transmitowanie wystąpienia prezydenta z Białego Domu stwierdzając, że to co mówi to kłamstwa. Takim zachowaniem media dają wyraźny sygnał, że Trump może mieć rację.

 

Wszystko wskazuje na to, że kwestia wyboru prezydenta skończy się w Sądzie Najwyższym, który składa się w większości z sędziów sprzyjających Republikanom. Ze sztabu Joe Bidena dochodzą sygnały, że jeśli Joe Biden wygra, a prezydent Donald Trump odmówi ustąpienia, to "rząd USA jest całkowicie zdolny do wyprowadzenia z Białego Domu intruzów". Może się to skończyć rozlewem krwi. Możliwa jest nawet kolejna wojna domowa.

 

Jeśli jednak Trump ostatecznie uzna zwycięstwo Bidena to czeka nas nieciekawa przyszłość. Wygrana Bidena to cios dla PiS, który tradycyjnie prowadził. Obóz rządzący traci sojusznika, którym szczycił się przez cztery lata. Marketingowa nazwa Fort Trump brzmi teraz jak ponury żart. Trudno powiedzieć w jakim kierunku pójdzie teraz polityka zagraniczna Stanów Zjednoczonych, a fakt, że Joe Biden ma zaawansowaną demencję nie nastraja optymistycznie. Realną władzę może sprawować wiceprezydent Kamala Harris, któa jest znana z ultra lewicowych poglądów.

 

Ona sama byłaby chyba niewybieralna, co potwierdziła cztery lata temu Hilaria Clinton. Nawet ze wsparciem karteli internetowych i medialnych mogłaby nie być w stanie wygrać. Dlatego wystawiono "prezydenckiego" Joe Bidena wiceprezydenta z czasów rządów Obamy i znanego obmacywacza kobiet. Biden przezywany jako Sleepy Joe słynie z wpadek. Jest to ktoś w rodzaju naszego Ryszarda Petru, ale z demencją. Złośliwcy żartują, że Biden mógł zapomnieć już, że startował w wyborach prezydenckich. I teraz ktoś taki ma zarządzać arsenałem nuklearnym USA. Oczywiste jest, że będzie tylko marionetką.

Bardzo prawdopodobne jest, że ze wzgledu na stan zdrowia Biden nie dokończy kadencji i w ten sposób fortelem i cudami nad urnami wyborczymi, przypominającymi zachowania znane z Białorusi czy Rosji, wybrano de facto panią Kamalę Harris znaną z komunistycznych poglądów. Swoją drogą czy może być lepszy prezydent USA niż pani Harris na czas implementacji globalnego komunizmu koronawirusem? Można się spodziewać, że wpływy wiceprezydent Harris będą ogromne a Biden będzie łatwo sterowalny.

 

Wybór Bidena, czyli de facto komunistki Harris, na najwyższy urząd w Stanach Zjednoczonych to z pewnością szok. Ostatnią nadzieją wydaje się być Sąd Najwyższy, ale nawet jeśli stwierdził by nieważność wyborów, Ameryka może zapłonąć. Polaryzacja społeczna jest tam na podobnym poziomie co w Polsce w przypadku kreowanego konfliktu PiS PO. Niewiele potrzeba, żeby zwolennicy Trumpa i Bidena zaczęli się nawzajem atakować na ulicach. Stany Zjednoczone oraz cały świat, znalazł się w potencjalnie katastrofalnej sytuacji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Obywatele amerykańscy mają

Obywatele amerykańscy mają prawo do uczciwych wyborów: oznacza to przeliczenie wszystkich legalnych kart do głosowania i nie liczenie nielegalnych kart do głosowania. Jest to jedyny sposób na zapewnienie pełnego zaufania społeczeństwa do naszych wyborów – napisał Donald Trump w oświadczeniu wydanym po medialnym ogłoszeniu Joe Bidena zwycięzcą wyborów prezydenckich.

W odpowiedzi na „ustalenie przez media” wyniku wyborów i przyznanie zwycięstwa kandydatowi Demokratów, Donald Trump wydał oświadczenie, w którym wskazał, że proces wyborczy się nie skończył, a prezydentem zostanie ten, kto uzyska więcej legalnie oddanych głosów.Poniżej publikujemy treść oświadczenia.

Wszyscy wiemy, dlaczego Joe Biden spieszy się, aby fałszywie pokazać się jako zwycięzca, i dlaczego jego medialni sojusznicy tak bardzo starają się mu pomóc: nie chcą, aby prawda została ujawniona.

To prosty fakt – te wybory jeszcze się nie zakończyły. Joe Biden nie został uznany za zwycięzcę w żadnym ze stanów, nie mówiąc już o żadnym z tych stanów, których wyniki są silnie kwestionowane, a które zmierzają do obowiązkowego przeliczenia głosów, ani o stanach, w których nasz sztab ma ważne i uzasadnione wątpliwości prawne, które mogłyby zdecydować o ostatecznym faktycznym zwycięzcy.

Na przykład w Pensylwanii nasi legalni obserwatorzy nie mieli możliwości obserwowania procesu liczenia głosów. To legalnie oddane głosy decydują o tym, kto jest prezydentem, a nie media informacyjne.

Począwszy od poniedziałku, nasz sztab rozpocznie dochodzenie w sądzie w celu zapewnienia, że prawo wyborcze jest w pełni przestrzegane, a prawowity zwycięzca obsadzi Biały Dom.

Obywatele amerykańscy mają prawo do uczciwych wyborów: oznacza to przeliczenie wszystkich legalnych kart do głosowania i nie liczenie nielegalnych kart do głosowania. Jest to jedyny sposób na zapewnienie pełnego zaufania społeczeństwa do naszych wyborów.

Nadal szokujące jest to, że sztab Bidena odmawia uznania tej podstawowej zasady i chce, aby zaliczyć jako ważne nawet te karty do głosowania, które są sfałszowane, wyprodukowane, lub oddane przez niekwalifikujących się legalnie wyborców lub przez zmarłych wyborców. Tylko partia zaangażowana w nadużycia bezprawnie trzymałaby obserwatorów z dala od sali do liczenia głosów - a następnie walczyłaby w sądzie o zablokowanie im dostępu.

Co więc ukrywa Biden? Nie spocznę, dopóki Amerykanie nie otrzymają uczciwego przeliczenia głosów, na które zasługują i którego domaga się demokracja.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kwazar

To nie jest nic osobistego,

To nie jest nic osobistego, no bo, cóż ja mam za wpyływ na wybory w USA ? Ale...Uważam że: Wygrana Bidena to katastrofa dla USA i całkiem możliwe że i dla świata. Argument ? Jak osiemdziesięciolatek (lat 78 wiec prawie że..) da radę trzeźwo i bystrze rządzić państwem..ale co ja mówię państwem. Mocarstwem ! Gdybym takiego kierowcy chciał za kierownicą auta posadzić i usprawiedliwiać każdą jego popełnianą głupotę starczą, to by ryja darto, że starzec się nie nadaje.Jedyne do czego się ten staruszek nadaje to do bycia marionetką.To nic że kpina z niego ale robi dokładnie czego rząda deep state.A powiedz że dziadku TO czy TAMTO a zrób TAK i TAK Bo inaczej ci się zejdzie w domu starców.Mogę ciągnąć ten temat w nieskończoność.Chciałem tylko zasygnalizować że jest to stan możliwy i bardzo prawdopodobny.

Portret użytkownika Emerley

Adminku Cyprianku, to lewicy

Adminku Cyprianku, to lewicy (wszelkim rewolucjom) zawdzięczamy oświatę i współczesny świat. To lewica pognębiła kościelny ciemnogród i sprawiła, że Ziemia krąży wokół Słońca. To lewica sprawiła, że Polska powstała po zaborach (zabiegi Międzynarodówki) i stanęła na nogi po II wojnie.  Teraz PiS to wszystko rozpier..ala  i wprowadza rządy brunatnych koszul.

Lewica ma sporo za uszami, bo każda świnia u koryta jest jedynie świnią u koryta. Ale należy trzeźwo oceniać tysiąclecie rządów prawicy, kościoła i możnowładców.  Należy pamiętać o warcholstwie szlachty i ciemiężeniu zwykłych ludzi.

Nie martwi cię zmiana w USA, bo ta zmiana oznaczać może, że Polska przestanie kłócić się z UE i kopać sobie grób. Bycie klinem pomiędzy UE a Rosją prądzej czy później doprowadzi do zniknięcia Polski. Każdy kraj, który USA zrobiło klinem skończył zniszczeniem.  

Rola PiSu w tym podżeganiu do wojny i warcholstwie jest oczywista. To co obecnie robi Prezes Polski i jego przydupasy to jawne niszczenie narodu. 

Zauważyłeś może, że cała analityka covidowa oparta jest na zbiorze danych 19to latka hobbisty???  Właśnie tak działa Polska. Tysiące ekspertów i profesorów bierze wielkie pensje od rządu za zwoje ekspertstwo, a plagiatuje dane jednego hobbisty.  Większej żenady nie ma.  Tak działa rząd na każdym polu i w każdej dziedzinie. Liczy się tylko koryto.

 

 

Portret użytkownika euklides

Zacznijmy od tego, że podział

Zacznijmy od tego, że podział na lewicę i prawicę ogranicza się współcześnie do rozróżnienia różnych wariantów socjalizmu, a większość ludzi tutaj zrozumiało, że socjalizm jest narzędziem przy pomocy którego arystokracja z pomocą bankierów i międzynarodowego szydostwa odrestaurowała stosunki feudalne pan-niewolnik. Podatek to nic innego jak wyzysk Pana fedualnego. Teraz pętla się zaciska i dzięki covidowi natępuje próba przywiązania niewolnika do ziemi, bo chociaż niewolnik i tak może uciec co najwyżej do innego Pana feudalnego, to rodzi to sprawia to trudności w zarządzaniu latyfundiami. Np. takie latyfundium Polin na skutek stosowania wyzysku niewspółmiernego do potencjału wkrótce stanęłoby w obliczu poważnego kryzysu.

Co do odbudowy kraju i stawania na nogi, to ile cegieł przeniósł Gomułka, Bierut czy inny żydobolszewicki namiestnik? Ile ziemniaków wykopał? Ile hektarów zaorał? Ile przeniósł walcówek? Jak pasożyt może coś odbudować?

Portret użytkownika Ulvhedin

Nie myl lewicy z początku XX

Nie myl lewicy z początku XX wieku z lewicą XXI wieku. To co obecnie robi Prezes Polski, tak tak prezes znany skądinąd TW Naczelnik Państwa Polskiego. Tylko żaden naczelnik nie sra do własnego gniazda! Myślcie tłumoki!

Niszczenie narodu trwa od ponad tysiąca lat. Nadal tutaj jesteśmy!

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika S

To lewica stworzyła ZSRR, to

To lewica stworzyła ZSRR, to lewica stworzyła Koreę Północną, to lewica stworzyła komunistyczne Chiny itd. To lewica zrobiła z ludzi takich idiotów, że nie potrafią zauważyć, że na górze jest tak naprawdę KOALICJA POPIS. To co się dzieje teraz w Polsce i na całym Świecie to dzieło LEWICY pastuszku.

Portret użytkownika Emerley

chłoptasiu. Mylisz lewicę z

chłoptasiu. Mylisz lewicę z komunistami; mylisz z agenturą; mylisz z tymi wszystkimi, którzy pod lewackim skrzydłem szukają dojścia do koryta. Zamordyzm nie jest dziełem lewicy; jest dziełem zamordystów. Za krótki jesteś i wrzucasz wszystko do jednego wora.

PS przeczytaj swoje własne motto o 'bluzganiu, wyzywaniu, itp' 

Portret użytkownika S

Taaaa, tak samo "Holocaust"

Taaaa, tak samo "Holocaust" nie był dziełem Niemców, tylko mitycznych Nazistów. I pokaż mi palcem pastuszku gdzie bluzgam i wyzywam, bo chciałbym uwierzyć, że śnię. Ale skoro zaczynasz lewackie szczekanie, to proszę: piewsza partia komunistyczna to założona w 1869 SOCJALDEMOKRATYCZNA Partia Robotnicza, podkreślająca zawsze swoje LEWICOWE poglądy. Prawicę uważano za pomagającą bogaczom, więc lewica miała być za biednymi (w teorii oczywiście). Od tamtej pory właściwie wszystkie partie o poglądach komunistycznych miały w nazwie "Socjaldemokratyczna", "Ludowa", "Obywatelska" albo "Robotnicza" aby podkreślić jakie to one "za prostymi" ludźmi i narodem są. Marks,a potem Lenin, Trocki a nawet Stalin podkreślali, że ich idee są LEWICOWE. W 1932 partie komunistyczne w Niemczech powołały Antifaschistische Aktion (tak, ANTIFA). ANTIFA za faszystów uważała KAŻDEGO bez wyjątku, kto nie jest komunistą. Po WWII, po ucieczce z ZSRR, Trocki założył MIĘDZYNARODÓWKĘ. Był to związek LEWICOWYCH partii z całego "zachodniego" Świata, wyznających komunistyczne idee. Międzynarodówka zgodnie z ideami Trockiego, maczała palce we wszystkich komunistycznych przewrotach oraz rządach w krajach poza "żelazną kurtyną". Trocki (a więc i partie Socjaldemokratyczne) uważał, że komunizm ma szansę przetrwać wyłącznie jeśli opanuje cały świat (aby ludzie nie wiedzieli, że może być inaczej). Co ciekawe, Trocki zawsze powtarzał, że komunizm musi być zaprowadzony poprzez rewolucję, do wszczęcia której trzeba użyć ludzi prostych i głupich (żeby się nie połapali). W 1917 użyto tępych ruskich chłopów i udało się znakomicie, chociaż Trocki nie był obecny osobiście w czasie walk. A dzisiaj, no cóż, za "wspaniałą" ideą o równości wszystkich (każdy gówno ma po równo) obstają ludzie "młodzi, wykształceni, z dużych miast", czyli ogólnie zmanipulowani debile, zbyt ograniczeni, żeby zorientować się jakie naprawdę są komunistyczne idee. Albo chociaż poczytać o krajach, które dały się omamić tymi bajkami (np. Korea Północna czy Chiny). I do tego właśnie dążyły zawsze partie socjaldemokratyczne zrzeszone w Międzynarodówce, do totalnego zapanowania nad Światem. A my właśnie jesteśmy świadkiem końcowej fazy planu "Światowego Komunizmu". Rozumiem, że nie żyłeś w czasie poprzedniej komuny w Polsce, więc możesz nie zdawać sobie sprawy jak komuchy działają, kłamią i omamiają głupich, oraz jak to jest żyć w ich zamordyźmie. Ja miałem tego pecha i powiem tyle: nikomu nie życzę, żeby się przekonał, chociaż teraz jest to bardzo możliwe w Polandzie dzięki komunistycznej koalicji POPIS, a na Świecie dzięki LEWAKOM z partii Socjaldemokratycznych. I jeszcze ciekawostka: gdy komuna w Polsce "upadła", komuchy z PZPR utworzyły "Socjaldemokrację RP" (no jakżeby inaczej, hahaha). Potem z tego powstał "Sojusz LEWICY Demokratycznej" (i tak dalej aż do PO) i to mniej więcej wtedy Polacy zaczęli używać na komuchów dwóch nazw: mówiliśmy na nich "czerwoni" (wiadomo czemu), albo LEWAKI (od SLD). Więc kto jest "krótki" to sobie możesz z kolegami mierzyć jeśli lubicie.

Strony

Skomentuj