Donald Trump poniżył Angelę Merkel 

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W końcu doszło do od dawna planowanej wizyty najważniejszego europejskiego polityka w Waszyngtonie. Kanclerz Angela Merkel, o której mowa, miała okazję spotkać się z obecnym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki, Donaldem Trumpem i z pewnością długo nie zapomni upokorzenia, jakie zafundował jej obecny lokator Białego Domu. 

 

Wielokrotnie przekładane pierwsze spotkanie prawdziwej szefowej Unii Europejskiej z przywódcą Stanów Zjednoczonych wzbudziło wielkie zainteresowanie i spore emocje. Można się tylko domyślać jakie kwestie były poruszane podczas niego. Należy do nich niewątpliwie finansowanie wydatków na armię, które są na zbyt niskim poziomie w Niemczech. To była na pewno trudna sprawa, bo Trump oświadczył już wielokrotnie, że kraje, które nie spełniają wymogu inwestowania 2% PKB w armię nie powinny mieć gwarancji bezpieczeństwa. 

 

W kontekście Niemiec jest to o tyle istotne, że kraj ten może wkrótce potrzebować pomocy w zakresie opanowania milionów islamskich nielegalnych imigrantów bez dokumentów, którzy przyjechali po ich zdaniem należne im pieniądze wypłacane przez niemieckich niewiernych. Bezpośrednio odpowiedzialna za ten potop jest właśnie Angela Merkel, którą Trump za zapraszanie do najechania własnego kraju, niejednokrotnie krytykował. 

 

Trudno się zatem dziwić, że gdy doszło do części oficjalnej wizyty, Trump prawdopodobnie dał odczuć Merkel swoją dezaprobatę dla prowadzonej przez nią samobójczej polityki imigracyjnej, upokorzył ją odmawiając podania jej ręki i to na wyraźną prośbę Angeli Merkel. Udał, że nie słyszy jej prośby i uścisku dłoni nie było. 

 

Wcześniej fascynowano się tym jaki uścisk dłoni nastąpi. Wskazywano przewlekły z premierem Japonii, Shinzo Abe i krótki z ulubieńcem lewakiem, miłośnikiem islamskich imigrantów, premierem Kanady, Justinem Trudeau. Tym razem w ogóle go nie było, co świadczy raczej o tym, że rozmowy nie poszły zbyt dobrze. Angela Merkel z pewnością wróci do Europy z potężnym moralnym kacem.   

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ąę

Chyba najwięksi  optymiści

Chyba najwięksi  optymiści zrozumieli już,że czerwonowłosy niczym się nie będzie różnił w skuteczności jako Prezydent USA -od biednego murzynka Oba-ma (właściwie ma -tylko jedno).To prymitywny bufon,damski bokser i erotomaniak - nie zrobi niczego bez zgody i akceptacji Benka Netanjahu i B'nai B'rith. Natomiast Merkel (de domo Kazmierczak) to dzielna i szlachetna niewiasta ze słowiańskimi korzeniami ,która przyjęłą do domu swego 700.000 wyznawców Ałłacha- i jak donoszą dobrze poinformowane źródłą zbliżone do Watykanu -niedługo będzie ogłoszona błogosławioną. I w dodatku lubi Putina ze wzajemnością.

P.S.Pomimo wszystko a może właśnie dlatego życzę wszystkim Wesołych i Pogodnych Świąt.

Portret użytkownika syriues

Jak ktos mierzy w inna

Jak ktos mierzy w inna strykture niz Unia Europejska,to widocznie ma plan o ktorym nie wiemy.Potajemne oficjalne przeslanie brzmi-przybywajcie.Tzn.ze jest to zwiazane z apokalipsa.Dokladniej znaczenia powinniscie szukac w swojej swiadomosci

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika ajwaj

Ależ ten Trump robi sobie

Ależ ten Trump robi sobie wrogów.
Jeżeli dotrwa żywy do końca kadencji to chyba tylko dlatego, że w kolejce do jeg zabicia będzie za dużo chętnych i zaczną się szarpać między sobą o pierwszeństwo.
Wszystko wskazuje, że Trump to gościu co nie bawi się w gierki, umizgi, spiski, obłudę, kłamstwa, notowania itd. To chyba dobry znak.

Portret użytkownika ajwaj

No i właśnie o to chodzi. Co

No i właśnie o to chodzi. Co jest lepsze w starciu z nieskończenie cynicznym łgarzem który sprowadza agresywnych ludzi nazywając to miłosierdziem/obowiązkiem, który wlepia swoim obywatelom kary pieniężne i więzienia za mówienie prawdy na portalach, jak nie prostolinijny burak walący prosto w oczy to co myśli? Pod warunkiem, oczywiście, że to wszystko nie jest jakąś ustawką.
 

Strony

Skomentuj