Donald Trump podpisał ustawę 447, będziemy płacić za bezpodstawne roszczenia żydowskie 

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nowe amerykańskie plemienne prawo, sformułowane przez senat USA jako ustawa o numerze 447, które zobowiąże inne państwa do płacenia haraczu organizacjom żydowskim, weszło w życie po tym gdy podpisał ją prezydent Donald Trump. Teraz rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej został zobowiązany do wspierania dążeń do restytucji bezspadkowego mienia pożydowskiego.

 

W przypadku Polski, realizacja żądań organizacji żydowskich jest szacowana na 300 mld dolarów. To ponad BILION złotych! To oczywiste, że nie mamy takich pieniędzy. Przygotowywana przez polski parlament ustawa reprywatyzacyjna zakładała spełnianie roszczeń względem utraconego majątku dla spadkobierców po właścicielach, bez względu na to czy byli to Polacy narodowości żydowskiej czy ukraińskiej. Jednak zakładano rekompensaty w wysokości 25% wartości nieruchomości. 

 

Prawdopodobnie to właśnie dlatego nastąpił tak zmasowany atak na Polskę ze strony środowisk żydowskich z całego świata. Pod pretekstem braku zgody na polską ustawę o IPN przeprowadzana jest operacja mająca na celu wydrenowanie Polski na 300 mld dolarów! Bo taka właśnie suma pojawila się podobno w piśmie żydowskiej organizacji restytucji mienia z Nowego Jorku, kierowanym do polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości. 

 

Ponieważ nie mamy takich pieniędzy na haracz, będziemy musieli oddać organizacjom żydowskim część Polski w naturze i nie ma mowy o jakimś 25% wartości tylko dla spadkobierców. Ma to być 100% i dla amerykańskich oraz izraelskich organizacji.

Niestety ta hucpa jest już o krok od realizacji. Podpisana przez Trumpa ustawa 447, wcześniej jak tornado przeszła przez Izbę Reprezentów, gdzie nie zmieniono nawet jednego przecinka. Amerykańska Polonia rozkręciła wielką akcję aby zatrzymać jakoś tą legislację, ale władze z Warszawy wolały tego nie wspierać i niczym strusie schowali przysłowiowe głowy w piasek. Prowadzi to do podejrzeń, że podjęto jakieś tajne zobowiązania, o których społeczeństwo jeszcse nie wie.

 

Redaktor Stanisław Michalkiewicz, który od lat ostrzega przed tym plemiennym haraczem ze strony środowisk żydowskich, twierdzi, że przyjęcie ustawy 447 jest dla Polski katastrofą, wręcz okupacją. Nie ma w tych słowach dużej przesady, bo przecież USA ciągle sprowadza do Polski kolejne oddziały US Army, co propaganda rządowa przestawia jako wielki sukces. 

 

Problem w tym, że stacjonujące na stałe na terenie Rzeczypospolitej obce wojska, już wiemy po co była polska ustawa 1066, a zwykle w przeszłości oznaczało to brak suwerenności naszego państwa. Skąd wiec założenie, że tym razem jest to okupacja słuszna? Ustawa 447 wprost zobowiązuje Departament Stanu USA, do wspomagania takich nielegalnych trybalistycznych roszczeń. Najpierw zostanie przygotowany raport przedstawiający stopień wywiązywania się krajów europejskich z wypłaty tego haraczu, a potem rozpoczną się naciski na opieszałych. Czy można wykluczyć, że obecność armii amerykańskiej na polskim terytorium nie ma z tym nic wspólnego?

 

Można powiedzieć, że właśnie tak się przegrywa wojnę o swoją ojczyznę nawet nie zdając sobie sprawyz tego, że było się na wojnie. Czas pokaże czy przesadą jest stwierdzenie, że zostaliśmy skolonizowani i na naszych oczach odbywa się piąty już rozbiór Polski.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Witek2018

I tu jest pokazane/wychodzi

I tu jest pokazane/wychodzi prawdziwe ryło żydo-chazara. Bez godności, honoru i umiaru w niczym. Kiedy to bydło zniknie w końcu z powierzchni ziemi? Cały czas na to pracują i doczekają się tego z całą pewnością.

Portret użytkownika raf

Nostradamus cos o tym

Nostradamus cos o tym wiedział.

W 2016 z kraju Słowian, przybędą nad Loarę wielcy wojownicy. Zwyciężą kopiąc świński balon, do góry wzniosą puchar złoty, wzniesie go czarnowłosy wojownik, zwący się Robertem, i przybędzie nad Sekwanę, król Słowian, na piersi herb kaczka, po jego prawej giermek na dudach grający, po lewej slużebnica szydłem proporzec dziergająca i sławić ich będą ludy europy. Od Liberii po Wielkie Stepy.

Portret użytkownika znawca

REKOMPENSATY TO PROBLEM ...

REKOMPENSATY TO PROBLEM ... dużych polskich miast  ...

... to właśnie w takich miejscach - a nie na prowincjonalnej wsi, czy w małych miejscowościach ...

... KOMUNA ukradła majątek ... wszystkim ... a nie tylko polskim Żydom ! 

Oczywiście jest to skandal nad skandale, że takie prawo pociągnie nas jako państwo do odpowiedzialnośći - ... nas jako ofiarę agresji Hitlera !

... Tak samo skandalem jest nadal obowiązująca ustawa 1066 ...

... Ale na pojebusów - co to głosują na nich wszystkich - nie ma chyba innej metody - nie ma sensu już chyba debatować o tym w inny sposób, niż w sposób - który wyżej przedstawiam ... a mianowicie dotyczący ... ODPOWIEDZIALNOŚCI NA POZIOMIE SAMORZĄDU LOKALNEGO !

... Wystarczy sobie wyobrazić  - te wszystkie ryje Warszawiaków, Krakowian, Łodzian, czy Wrocławian ... oraz innych pomniejszych ćimpli typu Poznań, czy Gdańsk itd. ... naprawdę wystarczy sobie uświadomić to, że reszta kraju nie jest związana kontrybucją podatkową nad spłacaniem takich finansowych żądań !

... W naturze ... to niech sobie te wszystkie wielkomiejskie ryje - głosujące masowo na PO-PiS-SLD ... oddadzą ... cokolwiek ... Smile ... to jest stado koczkodanów ! - duże polskie miasta - które w większości głosują jak nie na socialstaat kościelną wersję PiS - to na socialstaat Żydo-koumnistyczną wersję PO ... po częsci jakieś tam ... lewaki EU w wersji SLD ....

... Ja bym tu nie chciał dyskutować o poglądach - ale o praktyce ... wystarczy sobie wyobrazić co to za majątek KOMUNA ukradła na prowincji ! I komu ?  W pizdu biednym chłopom po II RP ?

I co tam jeszcze nacjonalizowano na tej prowincji ? PE-GIE-ER  wraz ze ze świniami - które sami wznosili ? Czy może w małych miastach GIE-ES - wraz z majtkami seksownej sklepowej?

A może by tak ... głównie sćiągnąć pieniądze od byłych pracowników przemysłu ? To bardzo spora grupa ludzi - która rozpoczęła pracę jeszcze w poprzednim systemie - a posiadająca przywileje emerytalne ! Jest kasa ! Tylko nie u każdego obywatela ... Smile - a jest jej zdecydowanie więcej wśród tych wszystkich świńskich - wielkomiejskich ryjów socialstaat Unii Europejskiej ... ! ... Smile

... Oczywiscie USA to życzę, by coś na nich spadło albo by im wulkan Yellowstone wybuchł - i ich tam wszystkich zajebał ... ale dopiero jak człowiek sobie wyobrazi inaczej skutki tej skurwysyńskiej ustawy - to dopiero szlag człowieka może trafić ! ...

... Po prostu ... za demokratyczne wybory świrów z dużych miast ... powinni zapłacić oni sami ! Smile

... wielkomieszczanie ... 

p.s.

Jest jeszcze różnia między lewakiem z dużego miasta - tępym debilem, a kimś kto może mieć poglady ... lewicowe - i jak ktoś takowe posiada - to ... powinien przyznać mi również rację, że w takim obrocie spraw, to powinno się wprowadzić ODPOWIEDZIANOŚĆ SAMORZĄDOWĄ !

... Mie ma ! Takiej odpowiedzialności zbiorowej, narodowej, czy społecznej jako całość ! Można też dodać, że jebnięta i oszalała z ideologii KOMUNA ... rozebrała całe wsie i miasteczka ... co tylko przetrwało wojenną zawieruchę ! - tylko po to, by odbudować na czas miejsce swego urzędowania ... czyli zrujnowaną Warszawę po sanacyjnym wybryku zwanym w historii jako tzw. Powstanie Warszawskie ... ta wspólna kontrybucja podatkowa - czy to forsą - czy w naturze - to jest naprawdę szczyt oszustwa państwa socjalistycznego - naszej III RP ... 

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika gość111

tak im zapłacimy jak nam

tak im zapłacimy jak nam zapłacili niemcy czyli wcale! niemców oburzają nasze roszczenia a żydki to co? lepsi? zdaje się że z Egiptu to oni nie uciekli tylko ich wygnano i jeszcze okradli Egipcjan. powinni to teraz oddać co wywieźli. zresztą z każdego kraju ich przeganano.

Portret użytkownika Abbasadore

Moim zdaniem dobrze, że nie

Moim zdaniem dobrze, że nie protestowali, bo pośrednio byłoby to przyznaniem się do tych roszczeń. Od strony prawnej, nie ma najmniejszego zagrożenia, bo zgodnie z obowiązującym prawem, byli to obywatele polscy i obowiązywało ich prawo obowiązujące na terenie danego Państwa. 

Strony

Skomentuj